Меню Закрити

Види спорту для ставок проти фаворита

Як робити ставки в Favorit Sport

Як і обіцяли, продовжуємо тему «Ставки на андердогів». У цій статті експерти блогу Фаворит розкажуть про особливості вибору ставок проти фаворитів у різних видах спорту.

На прицілі такі види спорту, як:

 • Футбол і баскетбол – тут ставки на андердогів дуже популярні;
 • Бокс і бої ММА – це індивідуальні спортивні дисципліни, в яких значно частіше, ніж у командних видах спорту, можливі сенсації, адже успіх андердогу може принести лише один точний нокаутуючий удар.

Ставки на андердога у футболі

Ставки на футбол у Фаворит Спорт

У лініях БК ставки на футбол – найбільш затребуваний напрямок. По-перше, у кожній країні є кілька футбольних ліг (вища, нижчі, молодіжні, жіночі) + міжнародні змагання як на клубному рівні, так і на рівні збірних. Тому асортимент матчів для ставок на футбол вражає – практично щохвилини хтось десь грає.

З огляду на цей момент неважко здогадатися, що у футболі завжди можна знайти варіант ставки на андердогів. Для тих, хто розбирається в тонкощах і нюансах якихось регіональних лігах, можна пошукати шикарні ставки на андердогів. Але це напрямок для вузько спеціалізованих бетторів.

Але найкраще для подібних ставок підходять матчі, коли фаворит:

 • в даний момент перебуває в стані ігрової кризи;
 • 2-3 дні тому зіграв дуже важкий принциповий матч (в ідеалі програний) і не встиг відновитися ні в плані фізики, ні в плані психології.

Але в будь-якому разі, андердог має бути командою з характером.

Ставки на перемогу андердога

Однією зі стратегій ставок на андердога у футболі, яку за аналогією можна застосувати і до хокею, може бути ставка постійним флетом. Вибирайте конкретного андердога, який програв 4-5 попередніх матчів і починаємо ставити на нього фіксовану суму в розмірі близько 5% від загального банку ставок на спорт. Наприклад, загальний банк беттора 10000 грн. Значить він ставить 500 грн. Коефіцієнт на перемогу таких андердогів буде в районі ×5.00-6.00. Через 4 програні ставки розмір ставки збільшиться в 2 рази. Якщо за 8 матчів андердог так жодного разу і не виграє, значить, ви неправильно вибрали андердога – це безвольна команда.

Ставки на голи андердога

Перед початком футбольного матчу коефіцієнти на гол від очевидного андердога або маркет “Обидві команди заб’ють – так” може бути в районі ×2.0. Не радимо брати варіанти, де спочатку коефіцієнт на можливий гол у ворота фаворита перевищує позначку ×2.50 – це коефіцієнт на гол від безнадійного андердога з беззубою атакою.

Ставки на подвійний шанс аутсайдера або його плюсову фору

Ставки на чисту перемогу андердогів безумовно дуже ризиковані. Безпечнішими будуть парі на подвійний шанс (перемога або нічия) і навіть ті, що передбачають мінімальну поразку андердога (Ф (+1,5)). Звісно, безпечніші ставки мають супроводжуватися грамотнішим управлінням банком.

Ставки на аутсайдера в баскетболі

favorit-bascketball

У баскетболі можуть підійти і стратегії, про які ми говорили у футболі. Але більш поширеною тактикою ставок на андердога в баскетболі є стратегія онлайн-ставок на перемогу андердога в чверті. Беремо андердога, на перемогу якого в передматчі букмекери виставили коефіцієнт не більше ×5.00 – якщо більше, цей матч краще пропустити. Ставимо на перемогу андердога в 1-й чверті. Він програв – на 2-гу чверть подвоюємо ставку. І так до перемоги андердога в чверті. Якщо не брати матчі з безнадійними андердогами, то дуже рідко фаворит виграє всі 4 чверті. Зазвичай хоча б 1 чверть виграє андердог – або одну з перших двох, поки фаворит не увімкнув максимальні оберти, або заключну, коли фаворит, який має солідну фору в очках, припиняє грати активно в атаку, даючи можливість андердогу трохи скоротити загальну різницю в рахунку. Така стратегія зазвичай бетторами застосовується в ставках на матчі НБА.

Ставки на андердога в боксі та ММА

Більш детально про особливості вибору варіантів ставок проти фаворитів у боксі та ММА ми розглянемо в окремій статті. Зараз мова лише про деталі. Виграти в очевидного фаворита може:

 • або дійсно дуже перспективний боєць із добре поставленим нокаутуючим ударом;
 • або фаворит погано підготувався до бою (набрав надто багато ваги або навпаки – зігнав більше, ніж зазвичай; у нього дуже самої впевнена тактика ведення бою – дуже часто відкривається, дражнивши суперника; тощо).

Замість післямови: Кілька простих порад про ставки на андердогів

 1. Ставте досяжні цілі. Не слід навіть дивитися на матчі, де перемога на андердога оцінюється коефіцієнтом більше ×15.00 – там найімовірніше, гра буде в один бік, і ловити в цьому матчі нема чого.
 2. З розумом підходьте до вибору події. Під час ставок проти фаворита не можна поспішати. Такі ставки можуть принести успіх тільки в разі ретельного передматчевого аналізу – беттор сам повинен повірити в те, що андердог здатний у цьому матчі не програти.
 3. Особлива увага на принципові матчі. Саме в таких матчах найчастіше виграють букмекерські андердоги. Поточна форма, різниця в класі тут може бути нівельована повною самовіддачею.
 4. Слідкуйте за новинами. Відстеження останніх новин зі стану команд може бути дуже корисним. Відомості про травми і хвороби ключових гравців, про свіжі трансфери, про конфлікти всередині команд, зміну тренера і багато іншого може стати тим фактором, який підкаже, на який матч варто звернути увагу.
 5. Ризик має бути виправданий. Не будемо забувати, що не обов’язково ставити тільки на перемогу андердога – не варто скидати з рахунків ставки на подвійний результат або плюсову фору аутсайдера.

Ви також можете прочитати