Меню Закрити

Дюбуа небезпечний суперник, але Усик явний фаворит

usyk-dubois

Володарю поясів WBA/WBO/IBF/IBO Олександру Усику після зриву бою з Тайсоном Ф’юрі належить обов’язковий захист. 26 серпня у місті Вроцлав (Польща) він боксуватиме з 25-річним британцем Даніелем Дюбуа.

З Олександром Усиком українські прихильники боксу добре знайомі. Нагадаємо лише основні досягнення 26-річного українця – колишній олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи на аматорському рівні, колишній абсолютний чемпіон у першій важкій вазі на Профі-рингу, чинний чемпіон світу у важкій вазі за 4 версіями (WBA/WBO/IBF/IBO). 20 боїв на професійному рівні – 20 перемог.

А ось із Даніелем Дюбуа треба познайомитися ближче.

Даніель був однією з головних надій Британії на олімпійське золото у боксі. Але Дюбуа вирішив якнайшвидше розпочати професійну кар’єру. І ось ми маємо 25-річного тяжка, за плечима якого вже 19 боїв на рівні Профі. Більше того, за ці 19 боїв 18 дострокових перемог. Вражає? Поки що не особливо. Насамперед тому, що у Дюбуа поки що не було насправді гідних суперників. Незважаючи на цей факт, Даніель встиг заробити поразку – від Джо Джойса в 2022 році.

usyk-dubois

Разом з тим, Даніель Дюбуа – молодий, азартний, голодний до титулів і слави боєць з гарним ударом, що нокаутує. 14 перемог нокаутом у перших трьох раундах за 18 боїв – його натиску можна лише позаздрити.

У перших 5 раундах Дюбуа бою з українцем точно буде небезпечним – він чудово усвідомлює, що його технічний потенціал не такий, як у Усіка, і перебоксувати Олександра йому не вдасться. Тому він намагатиметься нокаутувати Усика у дебюті.

Ось лише одна серйозна «засідка» для Дюбуа. Практично перед усіма попередніми суперниками Дюбуа мав перевагу в розмаху рук, що давало йому невелику додаткову перевагу. У бою з Джойсом він цієї переваги не мав (розмах рук у Дюбуа 198 с, у Джойса 208 см) і він програв. Не буде в нього переваги і в бою з Усиком, який має ті ж 198 см. З такою антропометрією Олександр впорався з Джошуа (розмах рук 208 см), у якого технічний потенціал багатший, ніж у Дюбуа.

Висновки робіть самі – Усик однозначний фаворит. Все, що треба Олександрові в майбутньому бою – випадково не підставитися під нокаутуючий удар суперника.

Ви також можете прочитати