Меню Закрити

Ставки на «2:0» або «Сети: Ф (-1,5)» у тенісі

favorit-tenis

Ставки на перемогу одного із суперників у тенісі за мінімальну кількість сетів досить популярні. Основна причина тому, що парі з букмекером на «2:0» або «Сети Ф (-1,5)» заключають на значно більший коефіцієнт, ніж просто на перемогу + дуже пристойний відсоток прохідності таких ставок при грамотному виборі матчу.

Експерти блогу Фаворит пропонують вам ознайомитися з рекомендаціями щодо правильного вибору матчів для ставок на «2:0» або «Сети Ф (-1,5)» – на що в першу чергу звертати увагу, які нюанси потрібно враховувати.

Коли можна грати ставку на «2:0» чи «Сети Ф (-1,5)»?

Першочергові критерії відбору матчів, які можна аналізувати щодо ставки на нього на маркети «2:0» або «Сети Ф (-1,5)»:

 • Це матч, де є явний фаворит.
 • Це матч на турніри ATP та WTA – у вас має бути можливість знайти статистичну інформацію про суперників, дізнатися про поточний стан здоров’я фаворита, його настрій на турнір тощо.

Який матч вважати грою із явним фаворитом? Його перемога з рахунком 2:0 по сетах у всіх букмекерських конторах має бути оцінена коефіцієнтом не більше ніж 2.00. Якщо коефіцієнт вищий, ризики програти ставку збільшуються у геометричній прогресії.

До речі, що стосується букмекерських маркетів «2:0» чи «Сети Ф (-1,5)»? Начебто це одне й те саме. З точки зору результату тенісного матчу так, але іноді один і той самий букмекер дає трохи різні котирування на ці 2 маркети. Різниця буває в пару сотих, але для бетторів ці пару сотих мають значення – навіщо дарувати букмекеру те, що можна отримати собі.

Як вибрати конкретний матч для ставки на «2:0» чи «Сети Ф (-1,5)»?

Отже, за коефіцієнтами ми визначилися з матчами, які підійдуть для ставки на 2:0 або Сети Ф (-1,5). Тепер починаємо аналізувати ці матчі детальніше.

Спочатку визначаємо наскільки небезпечно ставити на «2:0» чи «Сети Ф (-1,5)» в конкретному матчі. Експерти блогу Фаворит радять уникати ставок на «2:0» або «Сети Ф (-1,5)», якщо:

 • фаворит грає з абсолютно незнайомим молодим тенісистом – тут можна нарватися на висхідну зірку світового тенісу;
 • якщо тенісист з дуже низьким рейтингом повернувся до тенісу після тривалої паузи, а до цього показував гру високого класу (наприклад, після тривалої хвороби або лікування серйозної травми у чоловіків, після тривалої паузи, пов’язаної з вагітністю та народженням дитини у жінок) – такі тенісисти дуже небезпечні “андердоги”;
 • на перших матчах / турнірах фаворита після травми – він може поступово повертатися у великий теніс.

Якщо матч залишився в вашому списку після першого відсіювання починається звичайна аналітика:

 • визначаємо профільність тенісиста – наскільки добре він грає на тому покритті, на якому проходитиме матч;
 • статистика та якість перемог з тенісистами класу суперника, з яким йому належить грати;
 • статистика матчів андердогу із явними фаворитами;
 • поточна форма суперників (їх останні результати, їх стан здоров’я та фізична готовність, якість першої подачі у попередніх іграх тощо);
 • важливість перемоги лідера у поточному турнірі (можливо цей турнір йому “розминочний” перед найважливішим турніром).

Це основні критерії для аналізу.

Чому є сенс явних фаворитів грати на «2:0» чи «Сети Ф (-1,5)»?

Як правило, у кожного спортсмена дуже щільний ігровий графік. Щоб тримати себе в максимальному ігровому тонусі, не витрачати при цьому сили та емоції, фаворит зацікавлений закінчити кожну партію якнайшвидше. Ось чому фаворити намагаються виграти кожен гейм на подачі суперника, навіть розуміючи, що він може спокійно виграти сет виключно на своїй подачі.

Як ставити на «2:0» чи «Сети Ф (-1,5)»?

Після аналізу кожного конкретного матчу щодо ставки на «2:0» або «Сети Ф (-1,5)» укладаємо парі з БК. Розмір кожної ставки 5-10% від суми загального банку ставок на теніс. Ставимо:

 • експресом на матчі, де букмекер на “2:0” або “Сети Ф (-1,5)” пропонує коефіцієнти до ×1.40 – більше 4 подій в один експрес експерти блогу Фаворит брати не радять;
 • матчі з коефіцієнтами від ×1.41 на «2:0» або «Сети Ф (-1,5)» краще брати ординарами або у крайньому випадку експресами по 2 події.

Нюанс. На чоловічі турніри Великого шолома, де тенісисти грають до 3 виграних сетів, наведені вище правила працюють виключно на ставки «Сети: Ф (-1,5)» – грати за цими правилами на «3:0» досить ризиковано. На «3:0» можна зіграти хіба що на матчі із беззаперечним фаворитом, але й у цьому випадку це досить ризикований варіант.

Загальний висновок

При грамотному передматчевому аналізі і правильному розподілі банку, можна досягти щонайменше 60% прохідності ставок по експресам і щонайменше 80% прохідності ставок ординарів. У довгостроковій перспективі це приноситиме не менше 20% чистого прибутку від кожних 20-25 ставок. Враховуючи календар тенісних турнірів – це стабільний цілорічний дохід від беттингу на теніс. Головне, не треба гнатися за кількістю ставок. Якщо за якимось матчем виникли хоч найменші сумніви – краще не ставити на нього.

Ви також можете прочитати