Меню Закрити

Ставки на спорт: головні поради новачкам

Ставки на спорт в БК Favorit Sport

Беттінг у світі набирає обертів. Все більше людей хочуть спробувати зазнати успіху і спробувати заробити на своїх знаннях про спорт. Але хотілося би застерегти всіх бетторів-початківців від типових помилок, які найчастіше призводять до розчарувань і великих програшів.

Чому ми говоримо про новачків? Тому що досвідчені беттори все це чудово знають. Більшість із них самі пройшли через подібні помилки. Тож почнемо.

Ставки на спорт – це азартна розвага

Напевно, найголовніше питання, яке хвилює кожного новачка: «Чи можна заробляти на ставках на спорт?». Відповідь буде неоднозначною.

З одного боку це можливо. Але «заробіток» на ставках вимагатиме від беттора професійного підходу. Там дуже багато нюансів – від необхідності вибрати конкретний вид спорту до особливостей прематчевої підготовки до ставок на конкретний матч, вибору своїх тактик та стратегій укладання парі на спорт.

Але всім новачкам треба засвоїти головну аксіому: «Беттінг – це азартна розвага, а не заробіток». Яку вигоду ви отримуєте, від походу до бару, на дискотеку, до боулінг-клубу? Насамперед це гарний настрій, спілкування з друзями тощо. Тобто отримання емоційного задоволення. Приблизно так само потрібно ставитись і до беттінга. Якщо сприймати будь-яку ставку як оплату на можливість випробувати свій успіх, перевірити власне аналітичне мислення, то у новачка все буде добре і рано чи пізно він точно стане професійним беттором, який від оплати за розвагу плавно перейде на етап заробітку на ставках.

А які основні правила азартної розваги? Їх небагато і вони дуже прості:

 • Роблячи будь-яку ставку будь готовий, що вона програє. Тому став виключно стільки, скільки не шкода програти.
 • Ніколи не став ва-банк – набирайся досвіду невеликими ставками (≈ 5% від загального банку).

Роби ставки з розумінням на що ставиш і чому

Тут є два різні напрями теми. По-перше, це вид спорту, на який ставиш – ти повинен у ньому як мінімум непогано розбиратися. До цього бажано знати особливості та тенденції у конкретному турнірі, конкретній команді. Ви повинні не просто вгадати потрібний результат, а розуміти за рахунок чого команда його може досягти.

По-друге, потрібно розібратися в букмекерських маркетах, щоб розуміти саме, що ти ставиш. Розберіться з подвійними шансами, форами, тоталами та іншими видами ставок. У правилах конкретної БК обов’язково є розділи, які докладно пояснюють кожен маркет.

Отримуй користь від досвіду інших

У будь-якій справі є той, хто розуміється на цій справі краще за переважну більшість. Ну як мінімум, ці люди так вважають. Особливо якщо це стосується потреби комусь щось порадити. Беттінг не виняток з цього загального правила.

В інтернеті досить різноманітних сайтів із прогнозами практично на всі більш-менш значущі матчі. Чому б вам перед ставкою не почитати 10-15 різних прогнозів? Ні, не для того, щоб сліпо дотримуватися порад «експертів» – підсумковий висновок щодо ставки повинні зробити ви і тільки ви. Але зібрати кілька точок зору, проаналізувати аргументацію інших точно не буде зайвим.

При цьому попереджаємо. Йдеться саме про прогнози на конкретну гру. Про всілякі «виграшні стратегії» окрема розмова.

«Виграшні стратегії»

Люди добрі. Якби існували справді 100% виграшні стратегії, то за рахунок чого жили б власники букмекерських контор? Іноді, читаючи пропозиції щодо «безпрограшних тактик», складається враження, що їх пишуть самі букмекери, щоб виманювати у довірливих людей гроші.

Спортивна подія:

 • з одного боку, має свої статистичні та логічні закономірності, тому нібито прогнозована;
 • з іншого, може закінчитись дуже несподівано. Адже дійові особи – це люди. Отже завжди має місце бути помилкам (навіть у суперпрофі).

Тому ніхто ніколи не може гарантувати вам виграш. Водночас почитати стратегії є сенс – іноді вони справді мають здорову логіку. Просто для кожної тактики і стратегії ставок потрібно придумати свої фінансові обмежувачі, щоб не вилетіти в трубу у разі тривалої серії невдалих ставок.

Не вірте в інформацію про договірняки

Іноді в інтернеті можна зустріти запевнення, що можна купити інформацію про договір характеру якогось матчу. Погодьтеся, знаючи деталі домовленості, можна на цьому матчі зірвати солідний куш. Але люди, не ведіться – це 100% полювання на неосвіченого беттора. Обґрунтування дуже просте:

 • Договірняки у спорті поза законом.
 • Спортсменів дискваліфікують, функціонерів ув’язнюють.
 • Букмекери анулюють результати ставок на матчі, визнані договірними (можуть навіть заблокувати ігрові акаунти).

Скажіть, за таких наслідків хтось відкрито афішуватиме про договірняки?

Висновок

Підіб’ємо підсумки чого НЕ МОЖНА новачкам у беттінгу:

 • НЕ МОЖНА сприймати ставки як джерело заробітку – беттинг це азартна розвага;
 • НЕ МОЖНА ставити на ті види спорту, в яких не знаєтеся – ви повинні розуміти на що ставите і чому ставите саме на цей букмекерський маркет;
 • НЕ МОЖНА повністю довіряти чужим прогнозам – вони можуть підказати, на що варто звернути увагу, але не більше;
 • НЕ МОЖНА сліпо і бездумно керуватися «виграшним» тактикам та стратегіям – таких не буває;
 • НЕ МОЖНА вестися рекламу сайтів, які продають інформацію про договірних матчах – це шахраї.

Ви також можете прочитати