Меню Закрити

Ставки на пізні голи/очки в футболі, хокеї, баскетболі

Ставки на пізні голи/очки

Ще не так давно ставки на спорт вважалися чимось на кшталт екзотики. Сьогодні це доволі популярна азартна розвага. Завдяки беттінгу багато людей не тільки добре проводять час, а й заробляють додаткові кошти. Якщо для вас це не просто розвага, дуже важливо навчитися грамотно прогнозувати результати, правильно підібрати стратегію ставок та розподіляти банкролл. До ставок на спорт варто ставитися максимально серйозно, щоб не втратити свої кошти.

Експерти блогу Фаворит пропонують вам познайомитися з особливостями доволі цікавого і перспективного напрямку беттінга.

Особливості ставок на пізні голи/очки

Серед багатьох стратегій і тактик спортивних ставок, особливо виділяється укладання парі в режимі онлайн на пізні голи/очки в таких видах спорту, як футбол, хоккей, баскетбол.

Під пізніми голами/очками розуміється:

  • в футболі – гол, забитий після 75-ї чи 80-ї хвилини;
  • в хокеї – шайба, закинута в ворота після 55-ї хвилини;
  • в баскетболі – очки, зароблені в останні 2 хвилини основного часу.

Цей напрямок укладання парі з букмекером сьогодні особливо популярний і дає змогу заробляти непогані кошти.

Чим же приваблива дана стратегія для любителів спортивних ставок?

По-перше, потрібно менше часу і зусиль на аналіз і прогнозування результатів гри, оскільки фактично беттор робить ставку на кінцевий результат гри з огляду на те, як в цьому матчі розвиваються події.

По-друге, ставка на пізній гол є вельми привабливою з точки зору вигоди і прибутковості в разі успішного результату. Зазвичай букмекери пропонують дуже хороші коефіцієнти на пізні голи/очки. Це означає, що якщо беттор буде робите ставку на пізні голи/очки і вона виграє, то він може отримати непоганий прибуток.

Нюанси ставок на пізні голи/очки

Але, як і в будь-якій стратегії, є свої особливості та нюанси. Для успішного застосування методу укладання парі на пізні голи/очки необхідно враховувати кілька аспектів в залежності від виду спорту.

В футболі

  1. По-перше, потрібне вміння вибирати правильні матчі та команди, для яких такий результат не є винятком – не кожна команда зможе забити в останні хвилини гри.
  2. По-друге, слід враховувати стан команд і гравців у поточний момент часу. Наприклад, якщо один із супротивників грає вже другий матч за тиждень і стикається з проблемами, травмами, то ймовірність забити пізній гол може знижуватися. Це стосується не тільки аутсайдерів, а й безумовних фаворитів.
  3. По-третє, дуже важливо враховувати поточний рахунок на момент ставки. Наприклад, якщо на той момент одна з команд веде з великим відривом, то ймовірність забити ще один гол сильно знижується.

В хокеї

Станом на початок 56-ї хвилини одна з команд повинна вигравати 1-2 шайби. Розрахунок на те, що якщо на 56-59-й хвилинах не буде гола в будь-які ворота, команда, що програє, на останній хвилині замінить воротаря на додаткового польового гравця і буде намагатися врятувати матч. Тут велика ймовірність голу в “більшості” або в «порожні ворота». Чим довше витримати паузу, тим більшим буде коефіцієнт. Але необхідно пам’ятати, як тільки команда, що програє, замінить воротаря на польового гравця, коефіцієнт суттєво зменшується.

Коли не варто ставити на пізній гол в хокеї?

  1. Якщо різниця більша, чи рахунок нічийний.
  2. Якщо на 58-й хвилині й пізніше сталося видалення гравця, особливо у команди, що програє.

В баскетболі

Якщо різниця в рахунку за 2 хвилини до кінця основного часу не дуже велика (бажано не більше 4-5 в євролігах, 5-6 в НБА), є сенс ставити на те, що за останню хвилину буде зароблено щонайменше 10 очок. Зрозуміло, що це стосується ігор команд з середньою результативністю, якщо у команди, що програє, відносно непогана реалізація 3-очкових кидків. Від чого очікуємо ТБ? За рахунок тактики штрафних від команди, що програє на останній хвилині – швидких фолів, може бути 6-8 штрафних кидків + зароблені очки з гри.

Замість післямови

Можна зробити висновок, що ставки на пізні голи/очки – це одна з найцікавіших і найвигідніших стратегій ставок у сфері беттінгу. Проте під час успішного застосування необхідно суворо враховувати всі перераховані вище аспекти, які можуть вплинути на результат матчу і на успіх вашої ставки.

Ви також можете прочитати