Меню Закрити

Ставки на кидки в ворота воріт в хокеї в БК Фаворит

Ставки на кидки в ворота воріт в хокеї в БК Фаворит

У сучасному хокеї дуже рідко можна однозначно передбачити переможця. Так, практично в кожному матчі можна визначитися із фаворитом, можна навіть приблизно вгадати сценарії розвитку подій. Але з огляду на відносне вирівнювання рівня гравців (а значить і команд) + динамічність цього виду спорту, у більшості матчів складно передбачити підсумковий результат до початку гри.

Ось чому деякі беттори намагаються знайти більш передбачувані букмекерські маркети на хокей. Такими маркетами, зокрема, є ставки на «Кидки в площину воріт». До вашої уваги пропонується матеріал, в якому можна знайти відповіді на запитання:

 • На які матчі БК Фаворит пропонує маркети на «Кидки в площину воріт» у хокеї?
 • Які саме маркети на «Кидки в площину воріт» в хокеї дає БК Фаворит?
 • Що можуть порекомендувати експерти блогу Фаворит при виборі ставки на «Кидки в площину воріт» в хокейному матчі?

Почнемо по порядку.

На які матчі БК Фаворит пропонує маркети на «Кидки у площину воріт» у хокеї?

БК Фаворит майже завжди дає непоганий розпис пропозицій на хокейні матчі за форами, загальним та індивідуальним тоталом як на весь матч, так і на кожен з періодів. А ось на хокейну статистику цей букмекер маркети виставляє не дуже часто. Здебільшого ставки на «Кидки в площину воріт» БК Фаворит пропонує на матчі НХЛ та офіційні ігри збірних (Чемпіонат світу, Олімпійський хокейний турнір). Але такі пропозиції можуть з’явитися на будь-який хокейний матч, який аналітики БК вважають значним і потенційно дуже популярним для бетторів.

Які саме маркети на «Кидки в площину воріт» в хокеї дає БК Фаворит?

Сам розпис маркетів на «Кидки в площину воріт» у хокеї в БК Фаворит не дуже широкий. Зазвичай вона складається із пропозицій на:

 • переможця за статистичним показником у матчі / періоді – П1 / Х / П2;
 • подвійний шанс – 1Х / 12 / Х2;
 • фору у матчі / періоді;
 • тотал у матчі / періоді;
 • індивідуальний тотал у матчі / періоді.

Ставки на «Кидки в площину воріт» на матч приймаються виключно на 60 хвилин основного часу. На фору та тотали цього статистичного показника БК Фаворит зазвичай пропонує усереднений показник, але інколи дає декілька варіантів.

Як готуватися до ставок на «Кидки в площину воріт»

Почати готуватися до ставок на «Кидки в площину воріт» потрібно насамперед із вивченням статистики попередніх матчів. І тут буде корисна порада від експертів блогу Фаворит.

Щоб визначитися з потенційною кількістю кидків у ворота суперників потрібно:

 • знайти на спеціальному сайті з хокейною статистикою загальний усереднений показник кидків у площину воріт конкретної команди в поточному сезоні;
 • обчислити середній показник кидків у площину цієї команди за попередні 5 матчів.

За цими показниками можна визначити поточну форму команди – вона зараз на підйомі, кризі чи демонструє статистичну стабільність.

При вивченні статистичних даних щодо кидків у площину слід враховувати також показник блокування кидків захисниками іншої команди. Якщо суперник у захисті грає дуже щільно і має хороші показники блокування кидків, це може вплинути на вибір ставки по кидках у ворота воріт опонента.

Під час матчу на потенційну кількість кидків у площину може вплинути поточний рахунок та ситуація на хокейному майданчику:

 • зазвичай багато кидати починає команда, яку потрібно відігратися;
 • на 3-4 кидки в площину за 2 хвилини можна очікувати від лідера, який грає в більшості (правда тут є ризик, що вже перший або другий кидок може виявитися результативним);
 • і т.д.

Тонкощі укладання парі на «Кидки в площину воріт» в NHL

НХЛ вважається хокейною лігою, де переважна більшість команд заточена насамперед на атаку. Вболівальники та експерти зазвичай очікують від матчу НХЛ результативної гри та впевненої перемоги фаворита. Але практика показує, що результат далеко не завжди буває за грою. Іноді неймовірний кураж ловить воротар андердогу чи гравцям фаворита банально не щастить пробити воротаря суперника. Але при цьому фактор везіння або куражу воротаря не особливо впливає на сам фактор кидків у ворота.

Враховуючи розміри майданчиків, від клубів НХЛ зазвичай очікують багато кидків у ворота суперника. Зазвичай букмекер орієнтується приблизно на загальний тотал 60 кидків і близько 30 кидків у площину кожної з команд. Незначне коригування індивідуальних тоталів йде з розрахунку ступеня потенційної переваги лідера над «андердогом» у плані агресивності в атаці.

Але статистика попереднього сезону в НХЛ показує дещо інші цифри. У сезоні 2022/23 середній показник кидків у площину під час регулярного сезону був у районі 57, а в плей-офф 58. Близько 60% матчів за сезон НХЛ закінчувалися ТМ (60,5) за кидками у площину воріт.

Тому експерти блогу Фаворит рекомендують на кидки у ворота воріт у матчах НХЛ робити ставки не на загальний тотал, а на індивідуальний тотал потенційного фаворита по грі (хто на вашу домінуватиме в матчі) більше (30,5) – більше 75% фаворитів досить легко пробивають цей тотал кидків у площину воріт.

Ви також можете прочитати