Меню Закрити

Ставки на картки у футболі в БК Фаворит

Футбол

Експерти блогу Фаворит пропонують ознайомитись з цікавим матеріалом про беттінг на картки під час футбольного матчу. У ньому:

 • огляд розпису лінії БК Фаворит на картки;
 • знайомство з особливістю ставок на «гірчичники» та «видалення»;
 • пропозиції щодо деяких тактика та стратегій гри на цьому маркеті.

Тож почнемо.

Жовті картки в футболі

Одним із головних статистичних показників футбольного матчу з грубості гри безумовно є жовті картки. Адже левова частка жовтих карток – це дуже грубий фол з боку одного з гравців або систематичне порушення ним правил гри. Щоправда варто мати на увазі, що незважаючи на перелік у правилах футболу, порушень яких призводять до попередження гравця, багато в чому залежать не тільки від поведінки гравців на футбольному полі, але й від манери суддівства головного арбітра – він і тільки він визначає, чи варто у кожній конкретній ситуації діставати зі своєї кишені жовту картку чи ні.

Багато залежить від психологічної підготовки арбітра, тому на практиці дуже часті ситуації, коли не в грубому матчі показано дуже багато жовтих і навпаки, коли прискіпливості рефері до гравців немає межі. Або навпаки, є арбітри, якими кажуть «забув удома картки» – вони дозволяють гравцям боротися більше, ніж достатньо, і обмежуються усними попередженнями та розмовами з гравцями, не вдаючись до більш жорстких покарань.

З цієї причини ставки на ЖК дуже приваблюють бетторів, оскільки багато хто вважає, що добре вивчили самого арбітра і цього достатньо. Але це зовсім так. Нижче можна дізнатися про види ставок на ЖК, їх принципи і отримати рекомендації як збільшити свій банк ставками на ЖК.

Різновиди ставок на картки в БК Фаворит

Букмекерська контора Фаворит пропонує не дуже великий асортимент маркетів на картки у футбольному матчі:

 • Результат – яка команда отримає більше карток, та й перемогла, чи нічия.
 • Подвійний шанс.
 • Тотал – це ставка на кількість отриманих карток. Можна ставити на загальний рахунок або індивідуально за кожною командою або гравцем як на цілий матч, так і окремий тайм.
 • Фора – той самий принцип, як і з голами, потрібно спрогнозувати різницю в отриманих картках, дуже популярна ставка для бетторів для гри на аутсайдерів.
 • Час першої та останньої картки – це дві різні ставки. Потрібно спрогнозувати інтервал часу матчу, в якому гравці отримають першу/останню картку в матчі.
 • Хто отримає наступну/останню картку – схожа на попередній варіант, слід вгадати, футболіст якої команди наступним отримає картку. Підходить більше для гри у лайві.

Варто звернути увагу на такі моменти:

 • В БК Фаворит тотал, фор, на загальний результат парі на картки рахується по принципу – жовтка картка 1 очко, червона картка 2 очки.
 • Один гравець може заробити не більше 3 очок на картках – друга жовта не враховується.
 • Жовті та червоні картки показані запасним гравцям та тренерам, в перерві матчу чи по його закінченню не враховуються.

Рекомендації гравцям

Даний вид ставок зручний для бетторів-початківців через простоту збору інформацію і її невеликого обсягу. Щоб спрогнозувати, скільки буде отримано жовтих карток у матчі та ким, потрібно знати кілька показників – історію особистих зустрічей команд, принциповість зустрічі, попередні ігри чемпіонату цих команд, мотивацію гравців, особисті дані та статистику арбітра.

Вся інформація надається на спеціальних сайтах футбольної статистики. Ці джерела є дуже важливими для беттора і повинні використовуватися завжди. Експерти блогу Фаворит звертають вашу увагу на такі джерела футбольної статистики, як FLASHSCORE чи Smart Tables.

Для збільшення шансів на виграш в ставках на картки в футболі гравцеві варто контролювати гру, спостерігати за кожною подією, кожною емоцією, яка може вплинути на загальну кількість попереджень. Найкраще це робити у лайві. Також у режимі онлайн більший шанс знайти хороші котирування на подію з високою прохідністю.

Стратегії та тактики ставок на ЖК

Особливих стратегій ставок на ЖК не розроблено. В інтернеті існує безліч незрозумілих схем, поданих у вигляді стратегій, проте головна їхня мета лише збільшення прибутку для букмекерських контор.

Для карток можна використати хіба що варіант ставок гри на картки аутсайдера за принципом «Навздогін». Стратегію необхідно поєднувати з глибинним передматчевим аналізом, адже її суть – ставки на коефіцієнт 2.0+, на матчі, в яких беттор, на підставі передматчового аналізу, вважаєте ймовірність проходу ставки щонайменше 50/50.

Під прицілом матчі, де передматчовий аутсайдер до 60 хвилини вміло стримує атаки фаворита. Є велика ймовірність, що в останні 30 хвилин аутсайдер заробить пару жовтих карток – ближче до кінця матчу, коли сил менше, ймовірність грубого порушення зростає + жовту картку можуть заробити захисники чи воротар за затримку часу.

Якщо в даному матчі ставка не зіграє, на наступний матч з такими ж критеріями за командами ставимо подвійний варіант ставки. І так до виграшної ставки, яка принесе беттеру плюс навіть після відрахування програних ставок.

Ви також можете прочитати