Меню Закрити

Ставки на дострокову перемогу у боях UFC

Ставки на дострокову перемогу у боях UFC

У боях ММА за версією Асоціації UFC у переважній більшості випадків не дуже вигідно ставити на переможця. З одного боку, найчастіше в октагон виходять очевидний лідер і явний андердог. Ставка на перемогу лідера великого прибутку не принесе, оскільки зазвичай дуже малі коефіцієнти. З іншого боку, завжди є ризик, що андердог може підловити фаворита нокаутуючим ударом або сабмішн (задушливий або больовий прийом). А це означає можна програти все, що виграв передусім за один бій, де лідер зробив фатальну помилку.

Ось чому експерти блогу Фаворит рекомендують шукати варіанти ставок не на переможця, а пов’язані із достроковою перемогою будь-якого бійця.

Ставки на дострокову перемогу в UFC

Ми відразу ігноруємо ставки на спосіб перемоги, в якому конкретно раунді буде перемога – це досить ризиковані варіанти парі, так там дуже багато підводних каменів пов’язаних зі стратегіями та тактиками конкретних бійців на конкретний бій.

Виберемо для невеликого аналізу найпростіші варіанти маркету на тотал раундів у боях ММА:

  • “Бій пройде встановлену кількість раундів – ні” – тобто, що в цьому бою буде дострокова перемога одного з суперників.
  • Тотал Менше раундів.

Перш ніж давати рекомендації на кожен з цих маркетів, нагадаємо, що в UFC запрошуються найсильніші бійці. Це означає, що навіть андердог здатен не просто вистояти проти очевидного фаворита, а й перемогти його (в тому числі достроково).

Тож почнемо.

Бій пройде встановлену кількість раундів – ні

Найпростіша і досить ефективна стратегія ставок на UFC – парі на дострокову зупинку бою у сутичці двох:

  • різнопланових бійців (з базою боксу проти базового борця), які мають певні проблеми у боях із суперниками протилежного стилю. Якщо “боксер” періодично програє сабмішном (задушливими або бойовими), а “боксер” періодично “ловить” удари, що нокаутують, ймовірність дострокової зупинки бою дуже висока;
  • бійців з однаковою базою, але один з них сильно переважає в класі.

Доволі ризиковано ставити на дострокову перемогу в бою двох різнопланових бійців, які відносно непогано можуть протистояти бійцям другого стилю (“боксер” доволі впевнено почуває себе в партері – “борець” тримає удар і сам може смачно прикластися).

Дізнатися базу кожного бійця досить просто – по кожному з них можна прочитати в інтернеті (про те, як він прийшов до UFC – які досягнення у нього у “профільному” виді спорту). А детальну статистику попередніх боїв обох спортсменів дивіться на сайті sherdog.com.

Тотал Менше раундів

Оскільки нас цікавить саме дострокове завершення бою, нас цікавить як ставити на низовий тотал раундів. Для тих, хто не знає – бої в UFC тривають або 3 раунди по 5 хвилин (рейтингові бої), або 5 раундів по 5 хвилин (бої за титул чемпіона або показові бої). Слід зазначити, що коефіцієнти на ТМ (4,5) для 5-раундового бою та ТМ (2,5) для 3-раундового боя вищі, ніж на “Бій пройде встановлену кількість раундів – ні”.

Разом з тим, слід мати на увазі нюанс розрахунку ставок на тотал раундів в UFC. Той, хто робить ставку на ТМ (2,5) повинен розуміти, що для її проходу бій не обов’язково повинен завершитися в одному з перших двох раундах – у нього є 2 хвилини 29 секунд третього раунду. Але, якщо в протоколі буде зазначено, що бій закінчився «Третій раунд 2 хв 30 сек», ставка програє.

Ставку на ТМ раундів ставимо лише тоді, коли беттор на 100% впевнений в тому, що бій буде тривати недовго.

Замість післямови

Експерти блогу Фаворит радять так вибирати ставку на дострокове завершення бою в UFC:

  1. Якщо є розуміння, що саме цей бій повинен завершитися достроково, але немає впевненості, краще робити ставку “Бій пройде встановлену кількість раундів – ні”;
  2. Якщо є впевненість, що бій буде тривати недовго, ставимо на ТМ (А,5), де «А» це об’єктивна оцінка беттора в якому саме раунді повинен завершитися бій + 1 для страхування.

Ви також можете прочитати