Меню Закрити

Стратегія ставок на спорт «Менеджмент Міллера»

Стратегія ставок на спорт «Менеджмент Міллера»

Переважна більшість досвідчених беттерів, а також експерти блогу Фаворит спорт, рекомендують початківцям в ставках на спорт використовувати фінансову стратегію, яка має назву «Менеджмент Міллера».

Хто такий Міллер

Дж. Р. Міллер – відомий фахівець в ставках на спорт. Цей беттор-Профі є автором декількох книг, присвяченій правильному підходу до ставок на спортивні події, серед яких виділяються «Як побити лінію» та «Професійний гравець».

Основна спеціалізація Міллера – парі на НБА, НХЛ, бейсбол, бої ММА. Але його стратегії можна вважати універсальними. Наприклад, «Стратегія менеджмент Міллера» ідеально підійде до ставок на футбол в топових чемпіонатах Європи, офіційних матчах збірних та на єврокубкові баталії.

В чому полягає суть «Стратегії менеджмент Міллера»?

  • Гравець визначається з загальною сумою банку, яку він може собі дозволити для постійних ставок по цій стратегії. Припустимо, це 10000 грн.
  • Кожна ставка – це ординар або експрес максимум на 2 події. Коефіцієнт ординара 1.9-2.0, коефіцієнт кожної події експреса 1.4-1.5.
  • Розмір ставки 1-2% від загального банку (якщо банк 10000 грн – робимо ставки по 100-200 грн; якщо 5000 грн – по 50-100 грн; і т.д.).
  • Підвищення розміру ставки можна зробити тільки тоді, коли загальний банк збільшився мінімум на 25%. Тобто, якщо банк був 10000 грн, а став 12500 грн, розмір ставки можна збільшити до 125-250 грн.
  • Якщо граючи по «Стратегії менеджмент Міллера» беттор втратив понад 25% загального банку, йому необхідно розв’язати питання: «Чи варто продовжувати робити ставки на спорт – можливо це заняття не для нього?».

На що можна ставити по «Стратегії менеджмент Міллера»?

Стратегія ставок на спорт «Менеджмент Міллера»

Експерти блогу Фаворит спорт в першу чергу за допомогою цієї стратегії рекомендують робити ставки на перемогу фаворитів (особливо якщо фаворит грає на своєму полі). Коефіцієнти 1.9-2.0 на перемогу в футбольному матчі означає ймовірність виграшу фаворита трохи більше як 50%. Дуже важливо, щоб висновок букмекера сходився з особистою думкою беттора про те, що сама ця команда повинна виграти матч.

Міллер проаналізував понад 1000 пропозицій букмекерів з такими коефіцієнтами й виявив – фаворити вигравали в понад 75% випадках домашніх фаворитів та більше як 55% випадках гостьових фаворитів. Таким чином, на дистанції маємо прибуток близько 50% від сум ставок на домашніх фаворитів та приблизно 10% на гостьових.

Стратегія Міллера для експресів

Для експресів ідеально підходять пропозиції букмекерів з коефіцієнтами 1.5-1.6 на перемогу фаворита або на загальний тотал. Ймовірність заходу кожного з цих коефіцієнтів дорівнює приблизно 75%, а те, що зайдуть обидва варіанти – більше як 50%. Враховуючи, що загальний коефіцієнт такого експреса буде від 2.25 до 2.56, на дистанції ми повинні отримати прибуток приблизно 10-25% від суми ставок на експреси.

Висновок

«Стратегія менеджмент Міллера» ідеально підійде тим гравцям, які не бажають дуже ризикувати та маю витримку. Вона дуже консервативна, але дозволить зберегти банк починаючого беттора від зайвих програшів.

На завершення експерти блогу Фаворит спорт попереджають. Ставки на спорт – це азартна розвага, яка пов’язана з ймовірністю програшу. Кожен гравець сам відповідає за свої витрати на цю розвагу. Жодна стратегія не гарантує обов’язкового виграшу. Разом з тем ми впевнені, дотримуючись основних принципів «Стратегії менеджмент Міллера» беттор точно не програє дуже багато і зможе вчасно зупинитися, якщо виявиться, що йому не варто продовжувати робити ставки на спорт з його вдачею.

Ви також можете прочитати