Меню Закрити

Онлайн ставки на спорт у БК УкраїниРобити онлайн ставки у спорті зручно та вигідно. Більшість великих віртуальних букмекерів України дозволяють продавати картки, платно чи безкоштовно вносити до них зміни. Укладати парі в інтернеті можна не лише на власні фінанси, а й на бонусні кошти – фрібети та призові монети. Також як поповнення рахунку та оформлення купона, отримання виграшу здійснюється дистанційно.

Онлайн ставка на спорт – що потрібно знати новачкам?

З реєстрацією на майданчиках та безпосереднім проведенням карток складнощів не виникає навіть у недосвідчених беттерів. Відкриття облікового запису – завжди безкоштовна і швидка процедура. Ключові моменти:

 • Зареєструвати обліковий запис можна, надавши конторі контактні дані — адресу електронної пошти та номер телефону.
 • Повторна реєстрація забороняється. Порушники виявляються під час верифікації особистості. Якщо компанія приймає ставки на спорт із бонусом та на гривні легально, відмовитися від ідентифікації в ній буде не можна.
 • До оформлення облікового запису, опція поповнення рахунку недоступна. Зворотне можна побачити лише на шахрайських порталах.

Для укладання онлайн парі звертатися до адміністрації не потрібно. Беттери проводять купони в прематчі та лайві самостійно. Процес покроковий (клік на котирування вибраного результату, вказівку суми спору, клацання по кнопці «Прийняти»). Тому проблем із ним також не буває.

Вибір інтернет букмекера для ставок на спорт

Оформити картку легко. Набагато важче знайти майданчик, на якому це найкраще зробити. При виборі букмекерської контори у мережі, пред’являйте до «претендентів» такі вимоги:

 1. Наявність Ліцензії від КРАЇЛ, Управління Кюрасао, Мальти та іншого надійного регулятора. Онлайн ставки у спорті у неліцензованих БК обертаються втратою грошей та персональних даних.
 2. Підтримка платежів у гривнях. Поповнення рахунку та отримання виграшу в національній валюті не супроводжуватимуться «зайвими» комісіями та зволіканнями.
 3. Широкий і глибокий розпис на потрібну саме вам дисципліну. В інтернеті можна знайти букмекерів, що спеціалізуються конкретно на класичних видах спорту (футбол, хокей і т.д.) та/або екзотичних та рідкісних дисциплін (снукер, нетбол, інші). Плюс – на кіберспорті (Dota 2, Ліга Легенд, інші) та/або віртуальних матчах, що моделюються комп’ютером (кінські стрибки, собачі біги, інші).
 4. Наявність робочих дзеркал, програм, що скачуються для смартфонів, планшетів і комп’ютерів. Запасні сторінки, також як софт, що встановлюється, дозволяють обходити блокування офіційних сайтів офшорних «букмекерок» провайдерами інтернету.

Інші вимоги до БК:

 • Регулярні акції (важливо для тих, хто збирається робити ставки на спорт із бонусом).
 • Цілодобова техдопомога, що відповідає на запитання гостей протягом хвилини.
 • Швидкодія сайту навіть у дні великих спортивних свят, наприклад, Чемпіонату Світу з футболу та Олімпійських ігор.

Картки повинні проводитися в prematch та live — умова обов’язкова. Види парі – ординари, системи, експреси. Наявність інших типів складних купонів, наприклад анти-експресів, буде додатковою перевагою тільки для досвідчених беттерів. Початківцям від них рекомендується відмовитися.

Безпрограшні ставки на спорт: про стратегії виграшу

Будь-яка тактика в беттінгу буде відноситися до однієї з двох великих категорій:

 1. Математичні. Фінансові системи розповідають, як правильно розподіляти капітал – скільки виділяти грошей для однієї ставки на спорт сьогодні.
 2. Ігрові. Схеми вказують, на що беттер саме слід сперечатися з букмекером – який результат вибрати (тотали, фори, перемога лідерів або андердогів).

Наявність математичної стратегії є обов’язковою. Без неї швидке або повільне зливання банку практично забезпечене. Ігровими тактиками можна скористатися за бажанням.

Важливо: системи лише підвищують можливість збільшення капіталу в тих, хто робить ставки на спорт (стратегії нічого не гарантують). В інтернеті можна знайти пропозиції щодо продажу «безпрограшних та 100% переможних» схем для беттингу. Але насправді такі тактики не працюють — вони збагачують лише тих, хто їх продає.


Ставка на спорт – що таке тотали, фори, інші наслідки

Рекомендовані варіанти ринків для беттерів-початківців — основні. Уточнюючі маркети, наприклад, за статистикою, варто включати до купонів, набравшись досвіду і добре розуміючи, що саме вони означають.

Вихід Підсумок ставки на спорт — що потрібно знати та правильно вгадати?
Результат зустрічі Перемога першої чи другої команди (спортсмена), нічия
Фора Результат матчу з урахуванням наданої штучної переваги (тобто фори одному з учасників)
Тотал Кількісний показник подій у грі (наприклад, кількість покинутих шайб)

Якщо ви збираєтеся робити ставки на спорт, що таке тотал, фора, П1, Х та П2 вам варто знати неодмінно. Це базові ринки, які даються буквально на будь-яке змагання з усіх дисциплін у прематчі та лайві.

Оформлення ставок на спорт із бонусами та на свої гривні

Віртуальні букмекерські контори, на відміну від офлайн «конкурентів», дають змогу укладати парі не лише на гроші, а й на бонуси. Стандартні види заохочень у БК — фрібети та подарункові монети. У рамках кешбеку букмекери можуть повертати частину гостям програних коштів без вимоги або за умови їхнього відіграшу.

Правила поповнення рахунку для онлайн ставок у спорті

Для здійснення депозиту необхідно пройти реєстрацію. Якщо клавіша внесення грошей доступна без авторизації на порталі, значить букмекерська контора шахрайська. Залишіть майданчик.

Стандартні умови поповнення балансу в українських БК:

 • Мінімальна сума платежу – 25-50 грн. Для отримання вітального подарунка на рахунок потрібно відправити, як правило, мінімум 100 грн. Стартовий депозит зростає на 100-150%.
 • Комісії – 0% при виборі будь-якого способу зарахування коштів. Комісії беруться під час виведення виграшів.
 • Методи – іменні банківські картки Віза, Мастеркард, електронні гаманці типу Skrill та Neteller, криптовалютні сховища Лайткойн, Ефіріум, Біткойн та інших популярних цифрових монет.
 • Терміни зарахування – миттєво, за відсутності технічних збоїв.

Надійні букмекери, ліцензовані КРАЇЛ, зазвичай приймають депозити від 100 грн. Здійснювати перекази у них необхідно лише з банківських карток — ці платіжні інструменти дозволяють швидко ідентифікувати особу власників. Платити комісії за поповнення до легальних БК України також не потрібно.

Правила виведення бонусних виграшів у ставках у спорті

Про акції та спецпропозиції в онлайн беттинг новачкам необхідно дізнатися наступне:

 • Призові бали можна використовувати лише для оформлення купонів. Миттєво вивести їх на банківську картку чи електронний гаманець не вийде.
 • Бонуси завжди видаються за умови відіграшу зароблених коштів із заздалегідь встановленим вейджером.
 • Без відіграшу бонусного виграшу висновок фінансів недоступний.

Розглянемо приклад: у рамках Вітальної акції букмекер збільшує суми перших депозитів на 100%. Вейджер для виграшу – х5. Беттер вніс на баланс, припустимо, 200 гривень. Отже, на його основний рахунок і bonus balance надійде 200 грн., які він може використати на власний розсуд, та 200 бонусних балів відповідно.

Призові монети гравець зможе витратити лише на ставки на спорт. Припустимо, що вони принесуть йому виграш у 300 гривень. Для можливості їх переведення на картку або веб-гаманець, беттеру потрібно буде укласти парі на 1500 грн. (300 грн. множимо на вейджер х5). Після цього 300 грн. автоматично відправляться з bonus balance на основний баланс, і стануть доступними для виведення.

Здійснювати ставки на спорт сьогодні можна з будь-яких пристроїв із виходом в інтернет. У багатьох букмекерів є повнофункціональні мобільні програми для завантаження на планшети та телефони. Укладати парі з онлайн-конторами зараз швидше і простіше, ніж з офлайн закладами.


Ви також можете прочитати про Фаворит Спорт