Меню Закрити

Огляд слоту Royal Joker: Hold and Win

Royal Joker

Відеоавтомат Royal Joker: Hold and Win створений студією Playson. Він відрізняється опрацьованістю деталей та захопливістю ігрового процесу, які дивним, майже чарівним чином поєднуються з простотою та традиційним оформленням. Слот вийшов у 2023 році та вже отримав визнання гравців, в тому числі й онлайн казино Favbet, завдяки розсипу прибуткових функцій: бонусному режиму, джекпотам, а також диким символам.

Залишається тільки дізнатися про автомат докладніше та переходити до ставок. Редакція блогу Фаворит спорт пропонують вашій увазі огляд слоту Royal Joker: Hold and Win.

Оформлення

Royal Joker

Автомат не вражає унікальну тематику, зате відразу справляє враження якістю опрацювання візуального ряду. На однотонному тлі перед гравцями постають барабани з класичними символами у вигляді фруктів, дзвіночків та злитків золота. Вони чудово доповнюються особливими символами у вигляді монет та усміхненого джокера.

Угорі, над ігровим полем, розташовуються суми 4-х джекпотів і розсип монет, що натякають на добрі виплати. Внизу екрана вказані суми ставки, останнього виграшу та загальний баланс гравця.

Звуковий супровід автомата також не навантажує. У ньому немає нав’язливих нудних мелодій, лише механічні звуки обертання барабанів та радісні трілі на честь виграшів.

Ігровий процес навіть у стандартній грі можна сміливо назвати інтригуючим. Бонусні монети, що постійно випадають, захоплюють дух. Вони зупиняються на барабанах, даруючи надію на бонусний рівень і не дають нудьгувати в процесі гри. Розсип монет, що супроводжують появу цих символів, а також їх легкий передзвін, роблять обертання незабутніми.

Символи

На барабанах автомата Royal Joker: Hold and Win розміщуються такі зображення:

 • королівський бонус у вигляді монети з короною може з’являтися тільки на центральному барабані;
 • бонус у вигляді монети з написаним на ньому множником;
 • бонусні монети з написом одного з джекпотів;
 • джокер – це найоплачуваніший символ, також він доповнює будь-які комбінації, крім бонусних символів;
 • дзвіночки;
 • зливки золота;
 • стандартний набір фруктів (кавуни, грона винограду, апельсини, лимони, сливи, вишні).

Монети з королівськими бонусами та множниками, хоч і виглядають переконливо, не примножують виграш у режимі стандартної гри. Користь від них з’являється лише при випаданні 3-х символів на поле, а також у режимі бонусної гри.

Бонусна гра

favorit-bonus

Поява на полі 3 символів монет запускає бонусну гру. На початку раунду у користувача є 3 респіни. Однак гра продовжується до 3-х нових респінів щоразу, коли на полі з’являються виграшні комбінації: нові монети з множниками або джокери. Таким чином кількість бонусних обертань може легко становити навіть кілька десятків разів.

Символів у цих раундах всього 3: бонуси, королівські бонуси та джокери.

Цікава роль у бонусній грі відводиться Джокеру. Якщо він з’являється на полі, то його символ зникає, залишаючи на цій клітці множник ×2, який закріплюється до кінця бонусної гри і збільшує суми виграшу на монетах. Якщо ж джокер знову з’явився в клітці з множником, кожне його зображення буде збільшувати множник на 1 цифру.

Якщо в цьому режимі з’являється королівський бонус, він не зникає з клітини до кінця респінів, збираючи множники.

Якщо на полі з’являються ще королівські бонуси, кожна монета-множник додається до кожного королівського бонусу на полі. Так, як ці символи можуть з’являтись тільки на центральному барабані, їх може бути максимум 3.

Функція Груда золота

Ця функція може активуватися будь-якої миті. При її включенні на поле з’являються додаткові символи бонусів у такій кількості, що гарантовано запускають бонусну гру.

Джекпот

favorit-sport-slots-with-jackpot

У верхній частині екрана перед гравцями позначені 4 джекпоти, суми яких змінюються в залежності від розміру ставки:

 • mini дає ×25 розміру ставки;
 • minor приносить виграш ×50;
 • major дозволяє отримати ×150;
 • grand дарує ×1000.

Іноді монети із зазначеним видом джекпоту з’являються на полі. При випадінні в стандартному режимі вони допомагають запустити бонусну гру, як бонусні монети.

Отримати той чи інший джекпот можна в бонусній грі при випаданні монети з відповідним призом.

Технічні характеристики

В автоматі 3 барабани по 3 символи на кожному. Усього тут передбачено 5 стандартних ліній виплат, виграші з яких можна отримати при випаданні трьох однакових символів або комбінації з джокером.

На відміну від багатьох слотів зі складною системою ставок, коли треба виставляти вартість монети та кількість монет окремо, автомат Royal Joker: Hold and Win приваблює простотою. Щоб виставити ставку, гравцеві достатньо вказати суму списання за кожне обертання. Діапазон ставок варіюється від 40 копійок до 3000 гривень, а максимальний можливий виграш за 1 Спін – ×20 000 суми ставки. Заявлене виробником повернення в автоматі (RTP) складає 95,62%.

Замість післямови

Відео слот Royal Joker: Hold and Win відмінно підійде всім любителям азарту, адже простий ігровий процес та чітка система ставок просто не дадуть заплутатися. У той же час прибутковий бонусний раунд, дикий символ у вигляді джокера та можливість виграти джекпот вносять інтерес та різноманітність.