Меню Закрити

Як працюють автомати crazy fruits: огляд

Як працюють автомати crazy fruits

Цей ігровий автомат було випущено в 2014р. Слот швидко став популярним серед азартних гравців, адже його технічні можливості визначають найкращі умови для гемблінга на гроші. Максимальна та мінімальна ставка складають лише 1 кредит. Максимальна виплата — 2000 кредитів. Загальна кількість барабанів — 5, активних ліній — 20. Грати crazy fruits ви можете в двох форматах – на реальні гроші або безкоштовно.


У перспективі гри клієнт може розраховувати на показник віддачі 96 відсотків. Це означає, що серія запусків барабанів супроводжується гідними шансами на примноження прибутку. Ви можете грати в цей емулятор не лише через комп’ютер, але й телефон або планшет, якщо казино адаптовано під гаджети.

Головні особливості ігрового автомата crazy fruits

Як працюють автомати crazy fruits

Для формування призової комбінації на полі має випасти від 2 до 5 однакових зображень. Всього передбачено 34 комбінації. Які мають фіксовані коефіцієнти виплат. В залежності від кількості ідентичних іконок визначають виплату клієнту. Якщо ви граєте в тренувальній версії, реальних грошей отримати з призових комбінацій ви не зможете, проте є шанс насолодитися динамічним гемблінгом.

Для отримання максимальної виплати 2000 множників потрібно зібрати на активних лініях 5 зображень з вишнями. Вони вважаються найпривабливішими символами ігрового поля. Перед запуском барабанів потрібно визначитися з параметрами ставок. Клієнт встановлює ліміти ставок на лінію та спін, після чого обертає барабани.

Чим відрізняється ігровий автомат від інших емуляторів?

Такий формат гемблінгу немає жодних ексклюзивних функцій, оскільки відмінне його риса — це високі показники віддачі. Гравець може розраховувати на солідні прибутки з максимальними виплатами. В слоті передбачено бонусний турнір і спеціальні зображення.

Символи, які випадають на екрані

Ігрове поле заповнюється такими призовими комбінаціями:

  • вишеньки;
  • лимони;
  • сливки;
  • веселий апельсин;
  • кавун;
  • мікс фруктів;
  • карткові символи.

Найменшу цінність мають карти. Вони мають мінімальні коефіцієнти виплат, проте через високу ймовірність появи на ігровому полі клієнт може накопичувати з них прибутки.

Які спеціальні символи та бонуси передбачені розробником?

Проте все ж таки є кілька важливих бонусних моментів, який ви маєте враховувати. Скаттер — це банан. Він зображений у вигляді серфінгіста. Якщо такий символ з’являється на ігровому полі, його положення неважливе, скільки немає прив’язки до активних ліній.

Раунд відкривається при комбінації 3 зображень з назвою слота. Далі ви зможете перейти у бонусний формат. Ігрове поле включає 24 фрукти. Ви клікаєте на кожну клітинку та можете заробляти цінні призи. По завершенню гри додаються всі заробітки для розрахунку вашого прибутку. Гра закінчується у випадку, якщо ви клікнули на табличку з написом Collect.

Після кожної прибуткової комбінації можливо скористатися раундом на подвоєння. Це класичний формат, коли гравцю пропонують примножити останній прибуток. У форматі ігрових автоматів crazy fruits грати безкоштовно дуже просто встановити ключові особливості гемблінга та визначитися з особливостями геймплея без ризиків.

Ви також можете прочитати