Меню Закрити

Огляд слота Banana Odyssey від Microgaming

слота Banana Odyssey

Експерти блогу Фаворит спорт пропонують вам познайомитись з ігровим слотом Banana Odyssey від провайдера Microgaming.

Рушайте в космічну подорож, граючи в ігровий автомат Banana Odyssey. Це приголомшлива гра для любителів ігрових автоматів на космічну тематику, які також є шанувальниками провайдера Microgaming.

Запущена в 2019 році, ця гра нагадує про історичний зв’язок між мавпами і космосом, коли вчені відправили мавп у космос. Беручи до уваги таку цікаву концепцію, студія Microgaming розробила цю гру.

Основні особливості ігрового автомата

Це гра з п’ятьма барабанами та футуристичною тематикою. Комбінації символів створюються в обидва боки на 10 активних лініях. Хоча гарантованого виграшу в слоті немає, ви можете розраховувати на часті виграші із середньою волатильністю і RTP 96,31%.

Гравцеві необхідно ознайомитися з особливостями ігрового процесу. В іншому разі гравець ніколи не зможе отримати від гри стільки задоволення, скільки вона обіцяє. Маючи це на увазі, прочитайте інструкцію з гри, щоб прояснити своє розуміння відеослота і дізнатися про можливості виграшу.

  • Джокери, що розширюються: цей символ з ігрового автомата, представлений у вигляді земної кулі, з’являється в основному на трьох центральних барабанах. Він замінює низькооплачувані значки, за винятком скатерів, щоб допомогти гравцям зібрати виграшну комбінацію. Кожен дикий символ, що приземлився, може перетворитися на дикий барабан. Дикий символ, що розширюється, з повторними обертаннями: приготуйтеся до повторного обертання з диким символом, що розширюється, та додатковим таким респіном доти, доки не перестануть з’являтися нові дикі символи.
  • Scatter: представлений значком FREE SPINS, його можна побачити тільки на барабанах 2, 3 і 4 основної гри. Значок виплачується в будь-якій позиції, і виграші від нього додаються до виграшів на лінії виплат.
  • Безкоштовні обертання: Окремого бонусного раунду як такого немає, за винятком безкоштовних обертань, 10 з яких активуються, коли у гравця випадає три скатери.

Було б несправедливо дотримуватися тільки згаданих вище функцій, оскільки в слоті їх набагато більше. Однією з них є символи, що прикрашають інтерфейс слота, і виплати, обіцяні кожному гравцеві. У грі кількість монет на лінію коливається від 1 до 20, а розмір монети варіюється від 0,01 до 2 кредитів, внаслідок чого мінімальна сума ставки становить 0,10 кредитів, а максимальна ставка становить 400 кредитів.

Таким чином, гравець може зробити ставку тільки від 0,10 до 400 кредитів, щоб виграти джекпот у 160’000 кредитів, якщо дозволяє удача.

Ігрові символи

слота Banana Odyssey

У міру завантаження гри ви потрапите в сітку 5×3, де на кожного гравця чекатимуть яскраві символи. Вони повинні включати як високооплачувані, так і низькооплачувані значки. Розробник слота доклав усіх зусиль, щоб викликати у вас відчуття перебування в космосі. У створення символів було вкладено багато деталей, просто щоб створити у геймерів відчуття реалістичності.

Мало того, постачальник слота доклав усіх зусиль, щоб розширити його можливості. Тепер давайте подивимося на виплати, обіцяні кожному гравцеві. Немає жодних сумнівів у тому, що і Червона, і Синя Мавпа є найбільш високооплачуваними значками, за якими слідують Banana Blaster і Astro Nuts.

Отже, завжди намагайтеся зібрати п’ять червоних або синіх мавп, щоб виграти найбільшу виплату в розмірі 1 кредиту, коли поточна ставка фіксована на рівні 0,10 кредиту. Не хвилюйтеся, навіть якщо вам не вдасться їх отримати, оскільки для гравців, які збирають низькооплачувані символи, як-от A, K, Q і J, передбачено невеликі призи.

Як грати в онлайн-слот?

Дозвольте нам поділитися з вами деякими порадами, отриманими безпосередньо від експертів.

Отже, насамперед варто зіграти безкоштовно в ігровий автомат Banana Odyssey на сайті, де доступний демо-режим. Він познайомить вас з особливостями гри і тактикою дій.

Оскільки бонусної гри як такої немає, спробуйте виграти більше безкоштовних обертань, щоб підвищити свої шанси на виграш. Гравцям, які зібрали три скатери за одне обертання, доступно максимум 10 безкоштовних обертань. Крім того, гравець зможе активувати більше респінів за рахунок розширення джокерів.

Максимум, що тут можна виграти, як уже говорилося раніше, це 160’000 кредитів. Хоча про мінімальну виплату відомо небагато, з таблиці виплат і доступних призів можна зрозуміти, що гравець може легко виграти 0,05 кредиту, навіть якщо він отримує найвисокооплачуваніші символи, як-от Q і J.

Кнопки та блоки управління грою

  • Поле балансу: Тут ви можете переглянути баланс свого облікового запису.
  • Поле виграшів: Це поле, що показує суму останніх виграшів.
  • Поле ставок: Тут відображається сума, яку ви ставите на одне обертання.
  • Кнопка налаштувань: дає змогу перемикати кнопку звуку і швидко обертати барабани для швидкого отримання результатів.
  • Кнопка вибору розміру ставки.
  • Кнопка «Старт».