Меню Закрити

Ігрові автомати онлайн адмірал: як грати на гроші та оцінювати призові комбінації

admiral-slots

Ігрові автомати Адмірал грати безкоштовно і без реєстрації відкриваються на всіх сайтах, де представлені автомати обраного провайдера. Азартна розробка передбачає 10 активних ліній, на яких формуються призові комбінації. Для визначення їх цінності потрібно перейти до інформаційного блоку, який відкривається після запуску гри. В ньому відображаються призові комбінації в залежності від кількості зображень на активних лініях. Максимальна кількість ідентичних символів – 5.


Гра належить до колекції розробника Amatic і була випущена в 2014 році. Цікавий формат гемблінга не обмежує клієнтів у виграшах, тому за бажанням ви відразу можете перейти в формат реальних ставок.

Параметри ігрового поля та умови отримання множників

Якщо ви наважуєтеся в ігрові автомати Адмірал грати на гривні, потрібно орієнтуватися на параметри ігрового поля. Вони допоможуть орієнтуватися в ігровому процесі та розуміти алгоритм отримання реальних грошей за призові комбінації на полі.

Ставки доступні від 1 до 100 кредитів. Перед запуском слота потрібно визначити оптимальну суму, яка допоможе в розрахунках максимальної виплати у випадках призових комбінацій на полі. Всього на ігровому полі 5 барабанів, тому максимальна кількість ідентичних символів – 5.

Формуються призові комбінації з лівого барабана у чіткій послідовності. Деякі символи можуть примножувати капітал незалежно від позиції на ігровому полі.

Ігрові автомати Адмірал онлайн безкоштовно: бонуси та спеціальні символи

admiral-slots

Щоб емулятор був привабливим і прибутковим, розробники пропонують різні бонуси та додаткові раунди з потенційними виграшами. Розглянемо їх детальніше:

Вайлд

Зображення адмірала, який здатний замінити собою всі інші символи поля. Так, ви зможете отримати ще більше призових комбінацій. Ситуація на полі може кардинально змінитися з появою валда на екрані.

Скаттер

Гармата на кораблі – особлива іконка, оплачується без прив’язки її позиції до активних ліній. Важливо, що на полі з’явилися мінімум 2 гармати, які здатні виступити солідними множниками вашої ставки.

Бонус-символ

Корабель здатний запустити серію безкоштовних спінів. Якщо під час безкоштовних запусків вам вдалося знову зустріти корабель, кількість фріспінів автоматично збільшується.

Ігрові автомати Адмірал грати безкоштовно без реєстрації: переваги

Цей слот має насичену графіку, колекцію спеціальних символів, тому обертання барабанів буде динамічним. Навіть у форматі демо ви зможете оцінити всі перспективи азартного гемблінга, визначитися з частотою призових комбінацій.

При переході на реальні гроші після серії безкоштовних запусків вам буде просто адаптуватися під ігровий процес. Ставки можуть бути мінімальними, проте в будь-якому випадку потрібно орієнтуватися на перспективи заробітків.

Найбажанішим на полі є зображення адмірала. В режимі реальних ставок цей символ принесе до 100 000 монет. Одночасно зображення виступає спеціальним символом з додатковими можливостями примноження капіталу. Перед переходом на реальні ставки ознайомтеся з інформаційним блоком емулятора. В ньому відображаються всі особливості геймплея.


Ви також можете прочитати