Меню Закрити

Система Датчі Шульця у ставках на спорт

Система Датчі Шульця у ставках на спорт

Редакція блогу Фаворит спорт продовжує знайомити своїх читачів з цікавими стратегіями ставок на спортивні події.

Чи знаєте ви, що один із гангстерів Америки 1920-х років має пряме відношення до відомої зараз системи ставок на спортивні події. Йдеться про Артура Флегенгеймера (особистого бухгалтера Аль Капоне), який також відомий як «голландець Шульц» (Dutch Schultz). Якогось моменту Флегенгеймер почав робити ставки на скачки по незрозумілій для всіх системі – він одночасно ставив на кілька коней в одному забігу. У результаті він підняв на стрибках досить пристойні гроші. Коли інші зрозуміли принцип системи ставок Флегенгеймера, вона отримала назву «датчинг» або стратегії Датчі Шульца».

«Датчінг» ідеально підходить для ставок на стрибки (собачі біги). Але за грамотного підходу застосовна і для інших видів спорту, особливо якщо йдеться про довгострокові ставки (зокрема, на переможців турнірів). Експерти блогу Фаворит спорт пропонують до вашої уваги детальний аналіз системи ставок на спортивні події від Датчі Шульца.

Суть стратегії Дачті Шульца

Якоюсь мірою система Датчі Шульца нагадує стратегію пошуку “арбітражних ставок” на кілька букмекерських маркетів на одну спортивну подію з метою отримання гарантованого прибутку при виграші будь-якої зі ставок із цієї системи. Що стосується беттингу на скачки – це ставки одночасно кількох потенційних фаворитів конкретного забігу. Перемога в забігу будь-якого з цих фаворитів повинна принести беттору гарантований прибуток.

Експерти блогу Фаворит спорт попереджають, що ставки без попереднього математичного та статистичного аналізу букмекерських пропозицій не допускаються.

Статистичний аналіз

Суть статистичного аналізу полягає у вивченні всіх можливих даних для того, щоб переконатися в тому, що даний букмекерський фаворит справді може перемогти у конкретній гонці/турнірі/чемпіонаті.

Математичний аналіз

Тут трохи “простіше”. Потрібно обчислити суму зворотних коефіцієнтів системи та переконатися, що при заході будь-якого з вибраних варіантів беттор отримає гарантований прибуток. Цей прибуток забезпечить показник суми зворотних коефіцієнтів лідерів менше 1.00.

Приклад: на конкретну скачку букмекери виділили 4 потенційних лідера, виставивши ними коефіцієнти ×3.0, ×4.0, ×5.0 і ×6.0 – на перемогу інших учасників забігу коефіцієнти більше ×10.0. Вважаємо суму зворотних коефіцієнтів: П = 1÷3 + 1÷4 + 1÷5 + 1÷6 ≈ 0,95.

Цей набір фаворитів підходить для ставок за системою Датчі Шульца, оскільки при перемозі кожного з чотирьох лідерів забезпечить беттору прибуток у розмірі трохи більше 5% від загального банку ставок по системі.

Ось розрахунок розміру ставок при загальному банку 10000 грн та розрахунок потенційного прибутку у разі перемоги одного з фаворитів:

Формула розрахунку розміру ставки: С = Б / П / К, де С – розмір ставки, Б – банк на систему, П – сума зворотних коефіцієнтів, а К – коефіцієнт на переможця.

При банку 10000 грн отримуємо:

 • С1 = 10000/0.95/3.0=3510;
 • С2 = 10000/0.95/4.0=2630;
 • С3 = 10000/0.95/5.0=2105;
 • С4 = 10000/0.95/6.0=1755.

Неважко підрахувати, що при виграші будь-якої з цієї четвірки беттор отримає розрахунковий виграш трохи більше 10 500 грн, тобто отримуємо трохи більше 500 грн чистого прибутку.

Нюанси при розрахунку ставок

Очевидно, чим менше “фаворитів” буде задіяне в системі, тим більше віддача від загальної ставки на систему. Але тут не все так однозначно. Зменшення кількості ставок збільшує ризик програшу. Тут є декілька рекомендацій:

 1. В жодному випадку не брати в систему 5 і більше фаворитів. Виключення може бути у випадку, коли ми маємо 5-6 потенційних переможців з коефіцієнтом більше ×4.50 на головного фаворита. Наприклад, станом на лютий 2024 року на переможця Євро-2024 БК Favbet пропонує такі коефіцієнти:
 1. Франція – ×4.50;
 2. Англія – ×4.50;
 3. Німеччина – ×7.00;
 4. Іспанія – ×8.00;
 5. Португалія – ×9.00;
 6. Італія – ×17.00, –

і ми маємо показник зворотних коефіцієнтів 0,885, що гарантує майже 13% прибутку при ставці на ці 6 букмекерських фаворитів у разі тріумфу одного з них.

 1. При дуже грамотному аналізу учасників забігу можна відокремити 3 найбільш перспективних фаворитів.
 2. Можна виключити з системи головного букмекерського фаворита на скачки, якщо на нього дають коефіцієнт більше, ніж ×3.00 – практика показує, що він перемагає не частіше, ніж в кожній 5-й гонці. А саме цей фаворит дає найбільший процент в зворотному коефіцієнті – його виключення дає шанс отримати дуже солідний виграш.

Недоліки методу Датчі Шульця

Схема Датчі Шульца на перший погляд видається ідеальною. Беттор практично не ризикує, отримуючи гарантований дохід при перемозі будь-якого з фаворитів забігу (якщо йдеться про ставки на скачки) або виграш будь-якої зі ставок системи. Але за фактом, маємо великий ризик втратити весь банк. Експерти блогу Фаворит спорт звертають вашу увагу на 3 ключових моментах ризику беттингу за системою Датчі Шульца:

1). Перемога “сірої конячки”

Це ключовий недолік системи. Так, при перемозі будь-якого з визначених фаворитів беттор отримує прибуток. Але в будь-якому виді спорту трапляються всяке. Будь-яка дворова команда може випадково виграти у супер-Профі, за футбольний матч гравці обох команд можуть жодного разу не пробити у ворота, у баскетболі навіть професійні команди можуть видати в чверті рахунок типу 12:9 і т.д.

Якщо взяти наприклад безпосередньо скачки (адже система Датчі Шульца розроблялася в першу чергу на цю дисципліну), то тут перемога в забігу не фаворита трапляється досить часто. Чимало прикладів того, як забіг вигравав кінь, на перемогу якого був найвищий коефіцієнт (×20 і навіть більше). Щодо перемог скакунів, на які пропонувалися коефіцієнти в межах ×8.00 – ×15.00, то їх ще більше. У середньому у кожному 10-му забігу не перемагають букмекерські фаворити.

А тепер оцініть рівень ризику. Гарантований прибуток у системі становить розмірі 3%-7%, очевидно, що у разі невдачі відбити програш можна за 33-14 вдалих систем. А якщо ми маємо приблизно кожну 10-ту ставку з перемогою нефаворита, то є величезний ризик, що програш не буде відіграний ніколи.

Можна також привести інший приклад. Ліга чемпіонів 2023/24. Станом на 15 лютого букмекери виділяють 4 основних фаворита на загальний тріумф:

 • Манчестер Сіті – ×2.52;
 • Реал Мадрид – ×5.36;
 • Арсенал – ×6.82;
 • Баварія – ×7.75, –

на інших букмекер пропонує коефіцієнти більше ніж ×10.00. Нескладно підрахувати, що показник зворотних коефіцієнтів 0.86, що гарантує прибуток біля 16% від загальної ставки по системі Датчі Шульця. Але серед інших учасників Ліги чемпіонів є ПСЖ, Інтер і Барселона, які за своїм кадровим потенціалом і поточною ігровою формою можуть цілком виграти поточну Лігу чемпіонів і зіпсувати настрій беттору, який довірився висновкам аналітиків БК.

Тому ставки за системою Датчі Шульца потрібні виключно після уважного вивчення всіх статистичних даних учасників забігу, щоб максимально виключити ймовірність невдачі.

2). Блокування ігрового рахунку

Як не крути, система ставок Датчі Шульца – приклад прихованої “вилки”. А практично всі букмекерські контори дуже не люблять тих, хто займається вилкуванням. Служби безпеки БК навчилися обчислювати «вилочників» та їх ігрові облікові записи нерідко блокуються. Спроба обдурити БК ставками з різних букмекерів також може бути припинена – нині багато БК мають об’єднані бази служби безпеки, спрямовані насамперед на обчислення «вилочників».

Однозначної поради, як мінімізувати ризики блокування ігрових облікових записів при використанні системи Датчі Шульца немає. Особливо якщо йдеться про ставки на скачки. Експерти блогу Фаворит спорт можуть порекомендувати хіба що:

 • Робити ставки на скачки за цією системою не більше двох-трьох на тиждень.
 • Чергувати ставки за системою Датчі Шульца із звичайними ставками ординарами чи експресами.

3). Необхідність подрібнення банку

Трохи вище ми розписали ризик отримати блокування ігрового облікового запису при ставках, які букмекер може порахувати, як «вилкові ставки». Додайте до цього правила деяких БК, які не дозволяють робити кілька ставок у передматчі на одну подію. Таким чином виникає необхідність робити ставки на конкретний заїзд одночасно у кількох БК. Це означає, що потрібно вчасно та правильно дробити спільний банк та робити депозити у різних БК. І тут виникають суто технічні складності – обмеження кількості транзакцій по банківській карті, різні умови та комісії з депозитів та зняття грошей (чого варте тільки можливе повторне проходження верифікації при замовленні грошей на виведення) та інше.

Де можна застосувати систему ставок Датчінг крім стрибків

Ставки на кілька взаємовиключних один одного результатів спортивної події, за грамотного підходу дійсно можуть приносити беттору постійний гарантований прибуток. Найголовніше – грамотний вибір маркетів (фаворитів) та правильний розрахунок сум ставок на конкретний букмекерський маркет, використовуючи dutching калькулятор.

Застосовувати систему ставок Датчі Шульца можна не лише у беттингу на скачки та довгострокових ставках (на переможця турніру) – ця система непогано працює і у ставках на види спорту. Ось кілька найперспективніших напрямків:

 • плавання, біатлон, лижні гонки, автоперегони або легка атлетика – за принципом скачки;
 • у футболі – ставки на точний рахунок, на футболіста, який забив перший гол (не забуваємо про “підводне каміння” цього маркету у вигляді 0:0 або якщо перший гол буде “автоголом”);
 • баскетбол – автор перших зароблених очків, як будуть зароблені перші очки (штрафний, звичайний 2-очковий кидок, 3-очковий кидок).

Замість післямови

Підсумуємо вищезазначене:

 1. Система Датчі Шульця дуже перспективна, але є чимало ризик-факторів, які можна максимально нівелювати виключно ретельним аналізом перед ставкою.
 2. Пам’ятайте завжди про ризик блокування ігрового облікового запису по підозрі в «вилкуванні».