Меню Закрити

Реєстрація та верифікація ігрового рахунку в легальних БК

Реєстрація та верифікація ігрового рахунку в легальних БК


Для того, щоб почати грати в робити ставки в будь-якій легальній букмекерській конторі, потрібно зареєструвати в цій БК ігровий акаунт, пройти повну верифікацію особи та поповнити баланс ігрового рахунку. Давайте розберемося з трьома основними питаннями:

 • Як зареєструватися в БК?;
 • Що таке верифікація і для чого вона потрібна?;
 • Як поповнювати ігровий рахунок і виводити гроші з БК?

Первинна реєстрація нового гравця у БК

Букмекерські контори дають можливість своїм потенційно новим клієнтам зареєструвати ігровий обліковий запис не тільки на своєму основному сайті з ПК/ноутбука – це можна зробити і з планшета/смартфона в адаптивній під будь-який гаджет мобільної версії цієї БК чи в додатку.

Важливо. Якщо новий клієнт збирається реєструватися через додаток, його потрібно завантажити на свій гаджет саме з сайту БК, щоб випадково не нарватися на додаток, який створили шахраї.

Сама реєстрація зазвичай досить проста та інтуїтивно зрозуміла. Потрібно просто заповнити реєстраційну форму, яка відкриється, натиснувши на кнопку «Реєстрація» на сайті БК або його додатку.

Зазвичай пропонують кілька форм первинної реєстрації:

 • через номер мобільного телефону;
 • через адресу електронної пошти;
 • через обліковий запис у соціальних мережах.

Який би спосіб первинної реєстрації новий клієнт не вибрав, відразу після того, як він зареєструється, можна поповнювати ігровий баланс (як це зробити буде описано нижче) і починати робити ставки. Але для активації всіх функцій та послуг БК (отримання бонусів, виведення коштів) потрібно пройти повну реєстрацію та верифікацію особи.

Повна реєстрація у БК

Детальний процес реєстрації у Фавбет казино

Повна реєстрація передбачає заповнення особистих даних у профілі. В першу чергу це:

 • Прізвище ім’я.
 • Адреса проживання.
 • Дата народження.
 • Робочий імейл, якщо реєструвалися через телефон, і навпаки – номер мобільного телефону, якщо реєструвалися через імейл (для повної реєстрації потрібно мати підтверджені й телефон, й імейл).

Особисті дані мають бути достовірними, оскільки їх необхідно підтвердити документально під час верифікації.

Верифікація гравця в БК

Навіщо потрібна верифікація гравця? Насамперед це процедура, яка є обов’язковою вимогою регуляторів азартного бізнеса, які надають для БК ліцензії. Верифікація дозволяє ідентифікувати конкретного гравця, щоб не допустити:

 • до гри на гроші неповнолітніх;
 • повторних реєстрацій (кожна БК допускає лише 1 ігровий аккаунт від однієї особи);
 • реєстрації осіб, внесених до загальної бази лудоманів (тих, хто має психологічну залежність від гри на гроші).

Крім того, у верифікації є і фіскальна складова – вона дозволяє податковим службам відслідковувати виграші гравця, щоб змусити його сплачувати податки згідно із законом податку на виграші.

Без ідентифікації особи гравця клієнт БК не зможе вивести з ігрового рахунку і йому можуть бути недоступні акції/бонуси від букмекера.

Для проходження верифікації потрібно на сайті/додатку вислати Службі підтримки БК фотографії/скрини:

 • Головного розвороту паспорта чи пластикової id-картки гравця (номер паспорта чи пластикової картки можна частково закрити);
 • Виписки з банку (підтвердження того, що у вас є банківський рахунок на ваше ім’я);
 • Квитанції про оплату комунальних послуг або витяг з будинкової книги (підтвердження адреси проживання).

Для українських легальних БК пройти верифікацію можна через підтверджені облікові записи в додатках Дія або Приват 24.

За термінами верифікація може бути:

 • миттєвою (якщо верифікуватися через Дію або Приват 24);
 • зайняти 24-72 години, якщо надсилати документи Службі підтримки.

Після успішного завершення процедури верифікації клієнту доступні всі послуги та функції БК.

Поповнення ігрового рахунку та виведення грошей

Управління фінансами ігрового рахунку БК здійснюється в «Особистому кабінеті гравця» у розділах типу «Каса», де в свою чергу є два підрозділи – «Депозит» або «Виведення грошей». Дуже часто кнопка «Депозит» доступна на головній сторінці сайту/додатку БК

Поповнити ігровий рахунок у БК можна за допомогою банківської картки та гаманців різних платіжних систем та електронних грошей (у кожному БК свій набір способів поповнення).

Важливо. Варто зазначити, що поповнювати ігровий рахунок можна виключно з реквізитів, які належать гравцеві – робити депозит у БК з реквізитів третіх осіб категорично заборонено (за порушення цього правила ігровий обліковий запис може бути заблокований разом з грошима на ньому і розблокувати його буде дуже проблематично).

Вивести гроші можна тільки тим самим способом і виключно на ті ж реквізити, яким/звідки було зроблено хоча б один депозит після попереднього виведення коштів.

У кожній БК свої вимоги щодо мінімальної суми депозиту, а також обмеження за разовим запитом на виведення (у деяких є також свої ліміти на максимум виведення на добу/тиждень/місяць).

Час виведення залежить від суми замовлення та обраного способу:

 • від кількох хвилин до 24 годин на гаманці електронних гаманців та платіжних систем;
 • від кількох хвилин до 3 банківських днів під час виведення на банківські картки.

Загальний висновок

Верифікація гравця означає, що про його виграш у БК швидше за все буде відомо у податковій службі (якщо клієнт реєструється у національній легально БК). Цей момент варто мати на увазі, оскільки за виграш потрібно буде звітувати у фіскальних органах та сплатити податок (в Україні це 18% від різниці «Суми виведення на місяць» та «Суми депозитів після попереднього виведення»).

Ви також можете прочитати