Меню Закрити

Деякі нюанси розрахунку ставок в БК Фаворит

нюанси розрахунку ставок в Фаворит

Інколи виникають “конфліктні” ситуації між беттором та букмекерською конторою. Беттор впевнений, що він зробив правильну ставку, а букмекер розраховує її програшем. І ось тут може виявитися те, що беттор просто не ознайомився з Правилами розрахунку ставок в букмекерських конторах.

Щоб уникнути непорозумінь в майбутньому, пропонуємо вашій увазі основні нюанси розрахунку ставок в популярних видах спорту (футбол, баскетбол, хокей) в БК Фаворит.

Загальне правило для всіх ставок на спортивні події

В “Експреси” і “Системи” дозволяється брати лише один маркет, який стосується конкретного матчу. Під цим розуміється, що не можна в “Експрес” чи “Систему” брати маркет з гілки матчу та маркет з пропозицій на тур (загальний тотал туру, переможуть господарі / гості, тощо). Навіть якщо під час формування “Експресу” чи “Системи” програма не помітить, що якісь два чи більше маркетів так чи інакше стосуються одного матчу, прийнята ставка буде розрахована з коефіцієнтом «1», якщо всі події зіграють. А от якщо якась подія не зіграє, ставка однозначно буде розрахована, як програш.

Ставки на футбол

Враховуючи, що на футбол зазвичай дають дуже багато різноманітних букмекерських маркетів, нюансів з розрахунку футбольних ставок вистачає.

Ставки на результат футбольного матчу

Ставки на футбол в БК Фаворит (результат, тотали, фори, статистичні дані) приймаються в основному на основний час футбольного матчу + компенсований головним арбітром до таймів час. Додатковий час та серія пенальті враховуються виключно в обумовлених випадках (ставка на переможця матча з урахуванням додаткового часу і / чи серії пенальті).

Ставка на переможця матча з урахуванням додаткового часу і / чи серії пенальті вважається програною, якщо команда мінімально виграла в основний час, але:

 • матч з урахуванням додаткового часу завершився внічию;
 • ця команда програла серію пенальті.

Ставки на картки

Розрахунок кількості карток в БК Фаворит відбувається таким чином:=

 • жовта картка – 1 одиниця;
 • червона карта – 2 одиниці;
 • друга жовта одному гравцю – не рахується взагалі;
 • картки, показані запасним гравцям, що перебували на лавці запасних в момент її отримання, тренерському штабу, в перерві між таймами, після фінального свистка – не беруться в розрахунок.

Один гравець може заробити максимум 3 одиниці карток (дві жовті, жовта + пряма червона) у разі, якщо обидві картки були йому показані в момент, коли він вважався гравцем, що перебуває на полі. Якщо гравець, якого от-от повинні замінити, але заміна ще не відбулася, отримує карту, вона рахується як карта, отримана польовим гравцем.

В ставках “Хто перший отримає картку”, “Час першої картки”, “Час останньої картки” враховуються навіть картки, отримані не тільки польовими гравцями, а запасним гравцям чи тренерському штабу.

Визначення часу події

Конкретна хвилина голу чи будь-яких дій на футбольному полі визначається за правилом:

 • гол забитий на 15-й хвилині, якщо його забили з 14:00 до 14:59 включно;
 • якщо гол забито рівно на 15:00 – це вже початок 16-ї хвилини.

При цьому, хвилина забитого голу визначається на той момент, коли він фактично стався, а не коли його зарахували. А от хвилина поданого кутового, заробленої картки визнається моментом фактичної подачі кутового / при показі картки.

Ставка “Штанги і перекладини”

Ця ставка зіграє лише у випадку, коли після того, як м’яч торкнеться каркасу воріт, він повинен хоч на якийсь час залишитися в грі – торкнутися газону ігрового поля, польового гравця, судді. Якщо після дотику каркасу воріт м’яч відразу влетів в ворота (гол), вилетів за межі поля (призначено від воріт, кутовий чи аут), потрапляння м’яча в штангу чи перекладину не зараховується.

Ставки на “Першу заміну”

Якщо обидві команди одночасно роблять заміни польових гравців протягом однієї зупинки гри чи відразу по перерві, всі ставки на “Першу заміну” підлягають поверненню.

Кількість фолів / офсайдів у матчі

Зараховуються лише фоли та офсайди, після яких було призначено штрафний / вільний удар. Якщо був фол, але арбітр надав перевагу атаці й не зупинив гру, а потім, коли гра була зупинена (м’яч в ауті, гол, призначено кутовий чи штрафний за інше порушення) покаже гравцеві картку за “заграний фол”, він в розрахунок не береться. До фолу не відносяться офсайд, неправильно зроблений аут, затягування часу. Інколи фолом не вважається навіть гра рукою. Фолом не вважаються будь-які порушення правил під час зупинки гри. Бійка між гравцями, навіть масова, яка почалася до свистка арбітра про зупинення гри, вважається одним фолом.

Ставки на гравців

Ставки “Гравець заб’є / не заб’є гол” буде активною, якщо гравець вийшов в основному складі. Якщо він вийшов на заміну або взагалі не виходив на поле, розрахунок ставки йде з коефіцієнтом «1», навіть у випадку, коли він вийшов на заміну і забив гол.

Разом з тим, ставка на “Тотал карток гравця” поширюється і на тих, хто вийшов на заміну, навіть якщо він перебував на полі кілька хвилин.

Ставки на дубль, хет-трик, покер, пента трік

Для того, щоб ставка на дубль, хет-трик, покер, пента трік зіграла, необхідно, щоб протягом основного часу футбольного матчу будь-який гравець забив виключно:

 • для дубля – 2 голи;
 • для хет-трика – 3 голи;
 • для покера – 4 голи;
 • для пента-тріка – 5 голів і більше.

Якщо гравець заб’є більше, ніж заявлено в ставці (крім ставки на пента-трик), ставка розрахується програшем.

Ставки на баскетбол

Зазвичай в баскетболі майже всі маркети (результат, фори, тотали, статистичні показники команд і окремих баскетболістів) дають я з урахуванням овертаймів, які призначаються, якщо після основного часу чи овертайма на табло нічийний результат. Але є виключення:

 1. Якщо маркет передбачає можливу нічию (П1 / Х / П2, 1Х / 12 / Х2), то розрахунок йдеться по основному часу;
 2. Якщо регламент двоматчевої дуелі, чи останнього туру кругового турніру передбачає можливість овертайму для визначення переможця пари чи розподілу місце в турнірній таблиці, розрахунок йдеться по результатах основного часу.

Маркети 2-ої половини звичайного баскетбольного матчу передбачають урахування овертаймів. Разом з тим ставки на 4-ту чверть врахування результатів овертаймів не передбачають.

Порада від експертів блога Фаворит: якщо беттор вважає, що 4-та чверть буде не дуже результативні, краще загравати маркет ТМ в чверті. Якщо ж він хоче зіграти на більше, то краще брати маркет на ТБ в матчі з урахуванням результатів попередніх чвертей.

Ставки на хокей

Всі маркети на хокейні матчі до початку гри та в лайві (результат, тотал, фора, статистичні показники команд чи хокеїстів) не передбачають овертайм та післяматчеві буліти крім випадків:

 1. Маркет в передматчі “Переможець матчу”, в якому не передбачена нічия;
 2. Маркети в лайві на овертайм та буліти.

Ставки на видалення в хокейних матчах передбачають лише 2-х хвилинні видалення – видалення на 5 / 10 хвилин чи до кінця матч не враховуються.

Ви також можете прочитати