Меню Закрити

Лайв ставки в фаворит спорт – як правильно робити Ставки в режимі Live

Клієнти БК Фаворит Спорт лайв ставки мають змогу робити на більш ніж 20 спортивних дисциплін. Ставки у такому форматі користуються неабиякою популярністю серед відвідувачів БК. Розберемося більш докладно у тому чим являють собою лайв ставки.


Live ставки на спорт – що це таке

Live ставками прийнято називати ставки на спортивні події, які вже розпочалися. Тобто це ставки по ходу матчу. Коефіцієнти для таких ставок також змінюються протягом матчу залежно від того які події в ньому відбуваються. Вважається, що для того, щоб робити live ставки необхідно мати досить великий досвід у звичайних ставках. Все тому, що в таких ставках гравцеві дуже важливо швидко та грамотно оцінювати ситуацію.

Букмекерські контори приймали live ставки ще до того як виник інтернет. Тоді ставки приймалися по телефону, але з технічної точки зору це було не зовсім зручно. Після стрімкого поширення мережі інтернет приймати та робити live ставки стало значно простіше.

Лайв ставки – основні переваги

Live-ставки в Фаворит Спорт

На даний момент ставки в режимі лайв мають велику популярність серед беттерів. Все тому що ставки цього типу мають декілька важливих сильних сторін:

 • Можливість отримати швидкий заробіток. Протягом однієї спортивної події беттер може зробити багато ставок, прокручуючи при цьому відносно невелику суму. Якщо ставки виявляться успішними беттер може отримати великий виграш. Можливість швидкого заробітку є одним із головних факторів, який приваблює беттерів у лайв ставках.
 • Є шанс поставити за підвищеним коефіцієнтом. Події, що відбуваються в матчі, можуть призвести до того, що коефіцієнт на певний результат дуже сильно збільшиться. Наприклад, якщо фаворит у футбольній грі не забив не одного гола до 80-ої хвилини, то коефіцієнт на те, що він заб’є може значно зрости.
 • Перекриття ставок. У лайв ставках зазвичай значно більше варіантів перекрити ставку, тобто поставити на протилежні результати, ніж у прематчі. Це дозволяє страхуватись багатьом беттерам і у разі програшу значно зменшити кількість програних коштів.

Наявність цих сильних сторін і зробила ставки під час матчу дуже популярними у наші дні.

Лінія та розпис для live ставок у БК Фаворит Спорт

Клієнти Фаворит Спорт мають змогу укладати парі в режимі live на 20-30 різних дисциплін. Точна кількість видів спорту залежить від пори року. Серед таких дисциплін класичні види спорту (футбол, теніс, бокс, баскетбол), екзотичні спортивні дисципліни (дартс, снукер), кіберспортивні події (Дота 2, КС ГО та інші), а також віртуальний спорт (Е-футбол, Е-баскетбол) та інші).

Що стосується розпису, то він помітно менший, ніж у прематчі. Проте, часто популярні події можуть мати по 50 – 100 маркетів. До таких подій можна віднести у Фаворит лайв на футбол на популярні матчі. Для менш популярних подій зазвичай доступно по 20 – 50 маркетів.

У лайві користувачі букмекерської контори найчастіше можуть поставити на результат (перемога команди 1, перемога команди 2, нічия), тотали (загальна кількість голів або інших показників у грі), фори (перемога чи програш однієї з команд з певною різницею). Також нерідко доступні і додаткові маркети, такі як ставки на індивідуальні показники та інші.

Коефіцієнти live ставок у БК Фаворит Спорт

По ходу гри і подій, що відбуваються в ній, котирування можуть сильно змінюватися. Також коефіцієнти у лайві дуже залежать від маржі. Середня маржа у БК Фаворит Спорт для live ставок становить 8 – 12%, точне значення залежить від виду спорту та конкретної події. Зазвичай чим популярніша спортивна дисципліна та подія, тим менша маржа.

Оновлюються коефіцієнти у лайві в БК Фаворит Спорт досить оперативно, зазвичай затримок не відбувається. Це стосується як поновлення на офіційному сайті, так і у мобільному додатку.

Додаткові можливості для лайв ставок у Фаворит Спорт

Додаток та мобільна версія Фаворит Спорт

Щоб робити ставки Live важливо розуміти, що відбувається в конкретній спортивній події. Спеціально для цього букмекерська контора Фаворит Спорт пропонує своїм клієнтам цілу низку корисних інструментів:

 • Прямі трансляції. Для більшості подій присутніх у Live-лінії Фаворит Спорт доступні прямі відеотрансляції. Це стосується не лише популярних подій, а й другорядних. Отримати доступ до перегляду відеотрансляції можуть беттери, які зробили ставку в БК на суму не меншу за 40 гривень протягом останніх 48 годин або мають на балансі суму не меншу за 400 гривень.
 • Інфографіка. Для користувачів БК Фаворит Спорт також доступна докладна інфографіка та матч трекери, які дозволяють краще зрозуміти, що відбувається в конкретній спортивній події.

Наявність цих інструментів дозволяє беттерам отримати важливу додаткову інформацію, перш ніж зробити live ставку.

Як робити лайв ставки у Фаворит Спорт

Клієнти Фаворит Спорт мають змогу live ставки робити такими трьома способами:

Алгоритм укладання парі в режимі лайв наступний:

 1. Заходимо до особистого кабінету та переходимо до розділу LIVE (доступний у верхньому навігаційному меню).
 2. З’явиться список спортивних дисциплін на які можна поставити в даний момент, переходимо до того виду спорту чи дисципліни на яку ви бажаєте зробити ставку.
 3. Обираємо конкретну подію та вивчаємо доступні для неї маркети. Натискаємо на коефіцієнт того результату, на який ви бажаєте зробити ставку. Результат буде одразу ж доданий у купон.
 4. У купоні вносимо суму ставки (мінімальне значення дорівнює 2 гривням) та підтверджуємо укладання парі.

Live ставки у Фаворит Спорт розраховуються без затримок відразу після закінчення події. Якщо зроблені вами ставки виявляться виграшними, у такому разі кошти будуть автоматично зараховані на ваш баланс.

Як вигравати роблячи лайв ставки?

Багато охочих зробити в БК Фаворит Лайв ставки цікавляться тим, як підвищити ймовірність власного виграшу в цьому випадку. Не існує жодних схем, які дозволили вигравати на ставках зі стовідсотковою ймовірністю. Однак такі рекомендації можуть бути корисні тим, хто робить лайв ставки:

 • Вивчіть існуючі стратегії для лайв ставок та намагайтеся їх використовувати.
 • Робіть передматчевий аналіз, в якому враховуйте основні фактори майбутньої спортивної події (форма команд, мотивація, наявність відсутніх гравців через травми або дискваліфікації, історія очних зустрічей між командами та інші подібні фактори).
 • Навчіться грамотно контролювати свій банкрол за допомогою ефективних фінансових стратегій.
 • Ставтеся до програшів нормально, навіть у досвідчених беттерів перемоги завжди чергуються з програшами. Тому якщо ви програли не слід одразу ж намагатися відігратися, ставки треба робити завжди з “холодною” головою.

Якщо ви будете слідувати цим рекомендаціям ви зможете підвищити ймовірність робити live ставки, які будуть приносити вам реальний виграш.

Найбільш поширені стратегії для лайв ставок

Беттери, що роблять у БК Favorit live ставки, можуть використовувати для цього різні стратегії. Єдиною забороненою системою є так звані вилки, тобто коли беттер ставить на протилежні результати в різних букмекерських конторах і в будь-якому випадку залишається в плюсі. Букмекери у наш час досить ефективно знаходять таких гравців та приймають по відношенню до них деякі санкції.

На даний момент для лайв-ставок розроблено велику кількість різних стратегій та алгоритмів, розглянемо найпопулярніші серед них.

Ставка на гол фаворита

Ставки на футбол у Фаворит Спорт

Це стратегія ставок для футболу. Якщо команда, яка є фаворитом за оцінками букмекерських контор за 15 – 20 хвилин до закінчення гри програє або ж грає внічию, то на те, що вона заб’є зазвичай коефіцієнт підвищується. Це чудова можливість постаратися зробити ставку на гол фаворита скориставшись збільшеним коефіцієнтом.

Ставки по чвертях у баскетболі

favorit-bascketball

Як показує статистика, в НБА команди, які програють за результатом всієї гри в більшості випадків виграють хоча б одну чверть. На цьому статистичному факті ґрунтується дана стратегія.

Необхідно зробити ставку на перемогу слабшої команди у першій чверті. Важливо ставити лише на ті події у яких коефіцієнт перемоги аутсайдера у щонайменше 2.00. Якщо аутсайдер програв у першій чверті, слід поставити на його перемогу в другій чверті подвоївши розмір ставки. Робити так треба доти, доки команда аутсайдер таки не переможе в будь-якій чверті, щоразу при цьому збільшуючи суму ставки в два рази.

Головна перевага такої стратегії полягає в тому, що якщо аутсайдер зможе перемогти хоча б в одній чверті, то це дозволить покрити всі попередні втрати і залишитися у плюсі. Однак, завжди слід пам’ятати, що може бути таке, що більш слабка команда не переможе в жодній з чвертей і в такому випадку беттер втратить всі поставлені їм гроші.

Також важливо визначитись із первісною сумою ставки. Експерти рекомендують робити першу ставку на суму, що становить 1% від наявного у беттера банкролу. Припустимо, ваш банкрол дорівнює 10 000 гривень, тоді перша ставка становитиме 100 гривень. У цьому випадку загальна схема ставок буде виглядати так:

Розмір ставки

Коефіцієнт

Результат

Банкролл

100

2.45

Ставка програла

9 900

200

2.35

Ставка програла

9 700

400

2.45

Ставка програла

9 300

800

2.10

Ставка виграла

10 980

Стратегія ставок у футболі для кутових

Ставки на кутові у футболі

За цією стратегією необхідно поставити приблизно на 65 – 70 хвилині гри на те, що команда господар поля подасть ще як мінімум три кутові. Використовувати цю стратегію найкраще для ігор, які відповідають більшості з наведених нижче критеріїв:

 • На даний момент у грі нічия або команда господар поля програє.
 • Команда гість дуже рідко атакує останнім часом або взагалі перестала це робити.
 • З точки зору букмекерської контори команда господар поля була явним фаворитом гри.
 • Атакуючи господар поля часто падає або прострілює м’яч у штрафний майданчик противника з флангів.

Стратегія ґрунтується на тому, що 20 – 25 хвилин, які залишилися до кінця гри, команда господар поля активно атакуватиме, що з досить великою ймовірністю може призвести до нових кутових біля воріт її суперника.

Чому варто робити лайв ставки у Фаворит Спорт

Як робити ставки в Favorit Sport

Чому ж якщо беттер хоче робити ставки по ходу гри в БК Фаворит Спорт це робити найкраще? Щоб це зрозуміти достатньо просто розглянути основні переваги таких ставок у цій букмекерській конторі, до яких слід віднести:

 • Великий вибір подій для ставок і дуже глибокий розпис для багатьох із них.
 • Наявність прямих відеотрансляцій, матч трекера та інших корисних інструментів для лайв ставок.
 • Відносно невисока маржа для ставок у форматі лайв, якщо порівнювати з багатьма іншими букмекерськими конторами.
 • Оперативне оновлення коефіцієнтів для Лайв-ставок, котирування зазвичай оновлюються без затримок.

Завдяки усім цим перевагам велика кількість беттерів обирають саме Фаворит Спорт.

Часті питання по лайв ставкам у БК Фаворит Спорт
Чи є можливість у користувачів Фаворит Спорт зробити ставку лайв та прематч одночасно?
Букмекер надає таку можливість. Маркети для лайву та прематчу можуть бути додані в один купон.
Чи можна скасувати ставку лайв або відредагувати її?
Ні, якщо лайв ставка вже зроблена, тобто беттер її підтвердив, то якимось чином відкоригувати її або скасувати просто не можна.
На які спортивні дисципліни можна поставити у режимі лайв у БК Фаворит Спорт?
Усього доступно 20 – 30 спортивних дисциплін, серед яких традиційний спорт, віртуальний спорт та кіберспорт.

Ви також можете прочитати