Меню Закрити

Головні Правила ліцензійної букмекерської контори

Реєстрація та верифікація ігрового рахунку в легальних БК

Давайте визначимося з головним. Якщо хтось вирішив грати на ставках в онлайн-букмекера, то це треба робити виключно в легальних ліцензійних букмекерських конторах.

Експерти блогу Фаворит констатують основні аргументи на користь легальних ліцензійних букмекерів:

 1. Безпека і контроль. Організація, що видає ліцензію, контролює букмекерську контору на предмет дотримання чесності в розрахунках ставок та фінансових розрахунках з клієнтами. Клієнту, у разі чого, є куди поскаржитися.
 2. На сайт легальної букмекерської контори завжди вільний доступ без необхідності використання VPN чи різноманітних доступних “дзеркал” сайту.
 3. Зручний процес гри. Якщо хтось платить великі гроші на отримання ліцензії, він обов’язково буде використовувати кращий софт для БК, який гарантує максимально швидку обробку ставки (особливо це важливо в лайві) – він зацікавлений, щоб клієнт до нього прийшов і грав саме у нього, а не у конкурента.

Головні Правила ліцензійної букмекерської контори

Але в кожній букмекерській конторі є певний перелік основних Правил, які стосується потенційних клієнтів. Більшість цих правил є вимогою ліцензіатів (в Україні це КРАІЛ). Але дуже часто клієнти БК починають знайомитися з Правилами лише після того, як у них виникають проблеми з букмекером.

Давайте виправимо це просто зараз. Експерти блога Фаворит зібрали в цій статті основні Правила букмекерської контори, які зобов’язаний знати кожен.

Правила, які стосуються безпосередньо клієнтів БК

Перший пакет Правил стосується безпосередньо особи клієнта:

 1. Букмекер повинен знати свого клієнта, так би мовити, в обличчя. Обов’язкова верифікація гравця – документальне підтвердження особистих даних, місця проживання, можлива фінансова верифікація (підтвердження, що банківський рахунок чи електронний кошик належить саме клієнту букмекера). Неверифікованим клієнтам заблокована функція «Вивід коштів».
 2. В азартні ігри в Україні можна грати лише з 21-го року.
 3. Одна особа – один обліковий запис в БК. Категорично заборонено створення другого ігрового облікового запису в одній букмекерській конторі. Створенням другого облікового запису також вважається використання одного гаджета чи комп’ютера, з одного ай-пі, на одну адресу. Всі виявлені мультиаккаунти служба безпеки заблокує, а розблокувати буде дуже складно (не всім вдається).
 4. Заборонено реєструватися в БК особам, які внесені до реєстру ігроманів.
 5. Заборонено реєструватися особам, які мають судимість за розкрадання коштів в великих та особисто великих розмірах (запобігання відмивання незаконно отриманих коштів).
 6. В легальних букмекерських конторах України заборонена реєстрація громадян країни-агресора і її основного сателіта (Росії та Білорусі).

Фінансові правила

Другий пакет Правил стосується фінансової складової:

 1. Поповнювати ігровий рахунок в БК можна виключно з реквізитів, які належать клієнту БК. У разі виявлення поповнення з рахунків третьої особи (навіть якщо це будуть реквізити члена сім’ї), ігровий обліковий запис може бути заблокований.
 2. Виведення коштів з БК можливо виключно на ті самі реквізити, з яких було поповнення ігрового рахунку. Якщо поповнення відбувалося з декількох реквізитів – на ті, з яких була внесена більша сума депозитів.
 3. Виведення коштів буде заблоковане до того часу, поки клієнт не зробить ставок на суму депозитів після попереднього виведення коштів.
 4. Замовлення на виведення коштів можливе лише у разі відмови від вже наданого, але ще не відіграного бонусу.

Загальний висновок

Особи, які не можуть з будь-яких причин пройти верифікацію особи, чи які не мають доступу к реквізитам (банківський рахунок, банківська карта, електронний гаманець) на своє ім’я, можуть навіть не намагатися реєструватися в легальній ліцензійній букмекерській конторі. Все одно без дотримання вказаних в даній статті правил ця особа навіть якщо виграє, не зможе вивести гроші з БК.

Ви також можете прочитати