Меню Закрити

Огляд ігрового автомата Jungle Stripes

Jungle Stripes-slots

Експерти блогу Фаворит спорт пропонують вам познайомитись з ігровим слотом Jungle Stripes – ігровим автоматом в форматі 5×3, випущеним Betsoft у червні 2021 року. До речі, цей провайдер відомий своїми ультрасучасними візуальними ефектами, створеними за допомогою 3D-елементів та кінематографічних презентацій.

З відмінним поверненням 97,03% до ставки гравця, максимальним виграшем, що не перевищує ×500, безкоштовними обертаннями та бонусним раундом з акцентом на додаткові респіни sticky wild, гра знайомить гравців із задовільною кількістю поворотів, які роблять її гарною альтернативою слоту Star у якому вона знайшла своє первісне натхнення.

Гра на тему тропічного лісу розігрується на п’яти барабанах та налічує 10 ліній виплат, які оплачуються в обидві сторони. Якщо ви хочете дізнатися все про тематику, графічний дизайн, звукові ефекти, анімацію, особливості гри та спеціальну механіку, а також таблицю виплат, прочитайте цей експертний огляд онлайн слоту Jungle Stripes.

Тема, сюжетна лінія та графіка: заблукаєте у розкішних джунглях

Демонструючи явний вплив Starburst, основна увага Jungle Stripes приділяється функції sticky wild respins, що розширюється, яка не тільки перенесе гравців у зовсім інше царство завдяки виграшному потенціалу цієї функції, але й додасть більше азарту з точки зору графічного дизайну і загальних візуальних ефектів.

Обстановка в джунглях виглядає привабливіше порівняно з культовим релізом Netent.

Це пов’язано з розширенням Shere Khan, в яке, мабуть, вводяться стероїди зростання, і спеціальними ефектами затінення, які розробник використав, щоб гарно підкреслити художню якість усіх намальованих крейдою символів. Наприклад, здається, що квіти лотоса безперервно світяться, а темні кігті тигрів мають більш небезпечний вигляд. Здається, що флуоресцентні гриби ростуть із кристалів, тоді як всі інші символи так само деталізовані, і вони відразу ж зацікавлять нових гравців, які ніколи раніше не пробували цей слот.

Таким чином, Jungle Stripes загалом створює теплу атмосферу завдяки вологому та яскраво забарвленому тропічному лісу, що використовується як тло. Гравцям пропонується вирушити прямо в дику місцевість і дочекатися пазурів тигра, щоб здобути кілька апетитних перемог. Ті ж джунглі, що зачаровують, сповнені диких тварин і таємниць. Гравцям потрібно виявляти їх одного за одним, уважно стежачи за появою короля джунглів. Його гуркітливе гарчання миттєво струсить мирну атмосферу.

Квіти лотоса, що світяться, разом з флуоресцентними грибами, які можна побачити зростаючими з кристалів, чудово доповнюють тему, перетворюючи країну на чарівне місце призначення, де кожен може вирушити на пошуки великих виграшів і стрімких дій.

Ігрові символи та виплати

Jungle Stripes-slots

У грі налічується сім символів без урахування символів Wild та scatter, оскільки вони не викликають додаткових виплат. Самий високооплачуваний символ слота представлений квітами лотоса, що світяться, поряд з символами флуоресціюючих грибів, що ростуть з рожевих кристалів. Збіг трьох однакових символів “квітка лотоса” винагородить гравців виплатою у розмірі ×3,75. Випадання чотирьох цих символів збільшить ставку в ×15, тоді як збіг п’яти символів ” квітка лотоса ” призведе до виплати в ×37,5.

З іншого боку, випадання трьох, чотирьох або п’яти символів грибів принесе гравцям ×2,25, ×7,5 і ×18,75 виграшів.

За найбільш високооплачуваними символами слідують символи середньої виплати, представлені кігтями тигра і сонечком на аркуші, з виплатами в ×1,05, ×3,00 і ×7,50 за випадання трьох, чотирьох і п’яти однакових символів на виграшних лініях.

Символи A, K і QA є низькооплачуваними. Вони винагороджують гравців виграшами у розмірі ×0,45, ×1,20 та ×1,25 за три, чотири та п’ять однакових символів.

Виграшні комбінації формуються в обох напрямках, і всі виграші, що збігаються, на різних лініях підсумовуються. Буде виплачено найбільший виграш на кожному напрямку лінії.

Хоча символи пов’язані із загальною тематикою джунглів, вони не дуже добре поєднуються один з одним, створюючи враження, що розробник випадково вибрав дизайн.

Звуки та анімація

Фонова музика гри оптимістична та ретельно підібрана відповідно до теми, але не звучить надто нав’язливо. У ній приємно поєднуються мелодійні барабани у поєднанні зі специфічними звуками, які ви зазвичай чуєте, досліджуючи джунглі.

Гравці також зможуть насолодитися спеціально створеними звуковими анімаційними ефектами, що виникають після отримання виграшу. Хоча ці звуки чути набагато голосніше в порівнянні зі звичайною фоновою музикою, деякі програвачі можуть також заперечити, що звуки, що дзвенять, не дуже добре поєднуються з темою самі по собі.

Ігровий процес

Ігровий процес проходить гладко завдяки високочутливим та легко ідентифікованим вкладкам та кнопкам, що керують Меню, ставками, Таблицею виплат, Правилами, Опціями, музикою, режимом автоігри та багатьом іншим. Кнопки обертання, пропуску та зупинки дозволяють гравцям легко керувати обертанням барабанів. Кнопки X/- (Зменшення/Збільшення) дозволяють гравцям вибирати величину своїх ставок. Кожна з цих кнопок має відповідний ярлик на клавіатурі для спрощення ігрового процесу. Гравці можуть вибрати до 100 автоматичних обертів. Також можна вмикати та вимикати звукові ефекти та фонову музику для більшої зосередженості.

Jungle Stripes: символи джунглів King Wild та безкоштовні обертання Moonglow

У грі в основному враховуються дві різні бонусні функції, при цьому символи wild задіють функції під час основної гри. Символи scatter запускають бонусний раунд безкоштовних обертань.

Джокери Stacked Jungle King приносять автоматичні повторні обертання

Як тільки символ Короля джунглів – тигра з’являється на другому, третьому або четвертому барабанах, він перетворюється на набірний дикий символ, що займає всю поверхню барабана. Складені дикі символи приносять гравцям утричі більше виграшних можливостей, ніж класичні дикі символи.

Дикий символ збереже своє становище, тоді як інші барабани автоматично почнуть обертатися знову, надаючи гравцям другу можливість виграти, фактично не сплачуючи за нову ставку. Оскільки гра сплачується в обидві сторони, потенціал виграшу ще більший. Якщо дикий символ випадає на третьому барабані, він приносить гравцям виграші у будь-якому напрямку. Випадання іншого дикого символу під час повторних обертань призведе до того, що обидва дикі символи залишаться на місці для нового повторного обертання. Гравці не можуть отримати кілька символів Wild під час одного обертання.

Символ stacked wild відносно простий, він має вражаючу вартість. Він дає вам додаткові можливості виграти будь-якої миті. Вам не потрібно чекати на безкоштовні обертання, щоб отримати великий виграш.

Функція безкоштовних обертань у місячному світлі

Місяць, що світиться, є символом розкиду в грі, який може випадати тільки на середніх барабанах. Це означає, що гравці не можуть отримати більше трьох символів розкиду лише за одне обертання. Отримання трьох скатерів нагородить гравців десятьма безкоштовними обертаннями, які не можуть бути запущені повторно, оскільки на барабанах безкоштовних обертань немає символів місяця.

Заключні думки

Jungle Stripes – це відеослот розміром 5×3, який виплачується в обидві сторони з максимальним виграшем, обмеженим в ×500, або повторними запусками sticky wild, що розширюються, і безкоштовними обертаннями. Гравці, які шукають гру на тему джунглів зі швидкою дією та геймплеєм, можуть спробувати цю популярну назву Betsoft, випущену в червні 2021 року. Експерти блогу Фаворит спорт рекомендують слот Jungle Stripes всім гравцям онлайн казино фавбет.