Меню Закрити

Як заробити на ставках: з чого почати та як можна отримати гроші з мінімальним ризиком

Як робити ставки в Favorit Sport

Розібратися у тому, як заробити на ставках в Україні можна досить швидко. Процес набагато простіше, ніж здається, але в ньому все ж таки є парочка нюансів, без розуміння яких витівка приречена на провал.


Чи варто сприймати ставки на спорт як спосіб заробити

Стратегії, яка може гарантувати перемогу у беттінгу не існує. Навіть професійні гравці іноді фіксують збитки – потрібно це усвідомлювати перед вивченням питання. Не варто розглядати букмекерські заклади як надійне джерело доходу, нехай вони і здатні приносити іноді деякі суми.

Як вибрати БК в Україні для спортивних ставок з високими шансами на успіх

Контора має пропонувати широку лінію та непоганий розпис, спеціальні ставки, вигідні бонуси та швидкі виплати. Ще один критерій, що дозволяє підібрати надійну платформу з можливістю використовувати як справжній заробіток ставки на спорт – відгуки про БК від інших гравців. Важлива репутація, перевіряти яку потрібно на сторонніх майданчиках із оглядами та рейтингами. Існують і додаткові вимоги, тож поспішати з вибором конкретного закладу не варто.

Плюси та мінуси легальних ставок на спорт в Україні

Одним із аргументів на користь деяких БК часто згадується наявність української ліцензії, але тут не все однозначно. Якщо для користувача на першому місці стоїть можливість отримати дохід за мінімальних вкладень – варто придивитися до закордонних БК. Наявність української ліцензії гарантує можливість вирішити суперечку із платформою у правовому полі України, але вона також означає наявність 19.5% податку на виграші. Якщо вони й так невеликі – подібний нюанс може просто відбити бажання продовжувати розумітися на беттингу.

Де краще робити ставки на спорт в Україні

Щоб спростити пошук вигідної платформи, нижче представлені найвищі оцінені БК з урахуванням зазначених умов. Частина з них дозволяє робити ставки на спорт легально, в Україні є також безліч іноземних платформ без ліцензії, але вони теж заслуговують на увагу і включені до рейтингу.

Мінімальний депозит Мінімальна виплата Welcome подарунок Ставка без ризику
Favbet 25 100 100% – до 4 500 До 500
PariMatch 50 100 300 UAH

Є набагато більше непоганих контор – вказані лише найкращі варіанти. Варто вивчити додаткові добірки у разі, якщо жодна із зазначених БК не змогла викликати інтерес.

Як робити ставки без ризику втратити велику суму

Мінімізувати ризики можна декількома способами, найпростіший із них – активація спеціальних акцій.

Серед усіх варіантів найбільшої уваги заслуговує:

  1. Welcome-package.
  2. Бездепозитний подарунок.
  3. Кешбек.
  4. Ставка без ризику.
  5. Фрібет.

Можуть зустрічатися і додаткові акції, але найчастіше є вказаний набір.

Welcome-package

За його умовами БК додати певну суму грошей до першого депозиту. Конкретний розмір надбавки залежить від обраної платформи, але найчастіше становить 100% від внесених коштів. Це дозволить здійснити набагато більше ставок, незважаючи на мінімальні вкладення, але потрібно врахувати необхідність у відіграші. Зазвичай він становить х5 на експрес-парі та коефіцієнтом від 1.40.

Бездепозитний подарунок

У плані шансів на перемогу найкращий спосіб здобути реальний заробіток — ставки на спорт, відгуки клієнтів найбільших українських БК, втім, містять згадки про малий набір бонусів. Є сенс розширити перелік відповідних ігор, тим самим отримавши від закладу більше цінних подарунків. Хорошим прикладом є бездепозитний презент у вигляді FS для слотів. Для його отримання не потрібно вносити гроші на рахунок – достатньо підтвердити обліковий запис і використовувати отримані спини. Таким чином, гравець отримує шанс почати взагалі без вкладень, у той час як беттинг вимагає обов’язкового депозиту.

Кешбек

За умовами такого промо БК поверне частину програних коштів. У деяких випадках повернення доступне всім гравцям, в інших прив’язане до VIP-системи і вимагає активних ставок. У будь-якому випадку кешбек дозволить використати частину бюджету повторно.

Акція «Ставка на спорт без ризику»

Розбираючись у тому, як робити безпечні ставки на спорт, як заробити та чи можна вплинути на свої шанси, обов’язково треба згадати акцію «Ставка без ризику». За її умовами БК зобов’язується повернути кошти в тому випадку, якщо перша пара користувача буде програшною. Повернені гроші не вимагають відіграшу і їх можна одразу вивести, що робить старт у БК цілком безпечним.

Фрібет

Іноді користувачі можуть отримати спеціальне повернення від використаних у ставках грошей. За принципом роботи такий презент схожий на кешбек, але враховує весь обіг коштів, а не програні гроші.

Організувати заробіток на спортивних ставках можна за системою «Вилки»

Якщо користувач не вміє аналізувати команди та створювати прогнози, його може зацікавити система «Вилки». Вона працює за арбітражним принципом і вимагає реєстрації у багатьох БК. Оскільки контори виставляють різні умови на однакові матчі, іноді виникають ситуації, за яких можна зробити перехресні ставки та отримати приз незалежно від результату. Він буде невеликим, проте такий метод справді працює.

Як ще можна заробити на ставках в Україні

Щоб отримати стабільний дохід, потрібно розглядати не лише заробіток на спортивних ставках, а й одержання прибутку іншими засобами.

Зокрема:

  • програма лояльності;
  • турніри;
  • кіберспорт;
  • віртуальний спорт.

Програма лояльності

Беттер може використовувати особисте реферальне посилання, при переході по якому новий користувач буде реєструватися як запрошений. Адміністрація виплатить частину від його грошового обороту, при цьому запрошувати можна багато гравців.

Турніри

Зазвичай вони проводяться на ігрових апаратах, тому доведеться кілька вечорів відійти від беттинга. Перевага турнірів у тому, що вони не вимагають великих зусиль, незважаючи на призовий фонд у тисячі чи мільйони гривень.

Кіберспорт

Сучасні БК дозволяють укласти парі не тільки на класичні види спорту, а й відеоігри, що змагаються. У більшості випадків є унікальні типи ставок, наприклад – «Перша кров», що можна використовувати для отримання прибутку. Результат у багатьох відеоіграх простіше передбачити, особливо якщо особисто зіграти у ній хоча б кілька разів. Перші рази новачкові буде складно розібратися в тому, як робити ставки на спорт, як заробити з урахуванням гри та що потрібно для створення прогнозу, але дуже швидко він навчиться всього необхідного.

Віртуальний спорт

Окрім стриму реальних турнірів, гравці можуть запустити спеціальні симулятори. У них матч триває не більше кількох хвилин, що дозволяє укласти велику кількість парі за короткий час. Таке рішення ідеально підходить для ставок за принципом Мартінґейла з підвищенням суми у разі програшу.

Який тип ставок вибрати для найкращих шансів на перемогу

Найпростішим рішенням буде укладання парі на результат або фору. Достатньо вказати ймовірного переможця матчу, після чого чекати на завершення гри. Між прематч і Live-режимами новачкові краще віддати перевагу першому. Експрес-парі краще не укласти – вони мають на увазі підвищений ризик, що пробурчить ідеї максимально безпечного та стабільного заробітку.

Чому потрібно вивчати відгуки про БК перед тим як розглядати заробіток на ставках на спорт

Це дозволить зрозуміти де краще робити ставки на спорт – Україна пропонує величезну кількість БК з різними рисами, вивчити які повною мірою за допомогою оглядів неможливо. Реєструватись у кожній конторі також не варто – простіше вивчити всі тонкощі кожного варіанта за допомогою думки інших гравців. Вони описують реальний досвід ставок, взаємодію зі службою підтримки і не лише.

Які ще поради варто запам’ятати новачкам

Беттерам-початківцям можна дати ще кілька рекомендацій.

Є непогані іноземні БК із можливістю заробітку на ставках, але вибирати їх потрібно за відгуками

Підхід до стартових бонусів у закордонних та українських БК дещо відрізняється. Багато іноземних контор готові видати бездепозитний фрібет, тоді як вітчизняні платформи видають виключно фрізпіни. Проблема пошуку закордонної БК полягає у можливих регіональних обмеженнях, переконатися у відсутності яких допоможуть відгуки гравців.

У деяких БК можна використовувати “Ставку без ризику” кілька разів

Якщо регіон, де плануються спортивні ставки, — Україна, можна знайти заклади з функцією повторної активації цього презенту. Зазвичай це вимагає додаткових дій, наприклад – отримання рівня у VIP-системі, виграш «Ставки без ризику» у розіграші або її придбання у вигляді бонус-коду.

Варто використати страхування ставки

Крім ставки на спорт без ризику, гарантію повернення грошей дає страхування. Його недолік у необхідності оплачувати послугу у розмірі 50% від суми парі, проте це справді може врятувати від великого програшу.

Щоб розібратися, як заробити на ставках в Україні, варто прочитати додаткові публікації.

Успішно укладати заклад можна розібравшись лише в основах, але завжди можна покращити статистику. Доступна велика кількість професійної літератури, вивчення якої справді навчить робити ставки зі значно більшими шансами на перемогу.

Які реальна ймовірність вийти у чистий прибуток

Розібратися в тому, як заробити на ставках в Україні зможе будь-хто, хто бажає, адже всі необхідні матеріали знаходяться у відкритому доступі. Залишиться лише набратися досвіду та правильно сформувати стратегію ставок з урахуванням обраного виду спорту. Цього буде достатньо для того, щоб вийти в плюс, але вказати конкретні шанси неможливо через безліч нюансів. Імовірність перемогти велика, але, крім особливостей беттинга, на неї впливають також особисті якості гравця.

Висновок

За належного досвіду букмекерські парі можуть давати цілком передбачуваний результат, але стартові ігри можуть бути провальними. У той же час, можливість ставки на спорт без ризику та інші бонуси знижують поріг входження, тому відмовлятися від такої витівки не варто. Потрібно лише витратити трохи часу на вивчення питання, після чого укласти своє перше заклад.

Ви також можете прочитати про Фаворит Спорт