Меню Закрити

Як робити ставки на бокс

betting-in-box

Ставки на спорт помітно поступаються за популярністю парі з букмекером на футбол, баскетбол, хокей, теніс. Але якщо судити з букмекерських ліній на боксерські поєдинки, бажаючих “заробити” на боксі через БК чимало. Розгляньмо пропозиції по ставкам на бокс від букмекерської контори Фаворит.

Види ставок на бокс від БК Фаворит

Букмекерська контора Фаворит не спеціалізується на ставках на бокс, тому вона помітно поступається за кількістю пропозицій по парі на цей вид спорту лідерам ринку беттингу. Але Фаворит дає достатньо маркетів, щоб навіть беттори-професіонали, робили тут ставки на боксерські поєдинки.

Ставки на переможця

Класичний варіант ставки на будь-який боксерський поєдинок – визначитись з переможцем бою. Пропозицій зазвичай 3 – П1/Х/П2. Так, не дивуйтесь маркету на нічию в боксі – регламент багатьох турнірів професійних турнірів допускає на підставі суддівських записок оголошення нічиї. Подія ця в боксі настільки рідкісна, що немає сенсу придивлятися до маркету на нічию навіть тоді, коли на ринг вийдуть два рівні за класом боксери (99,9% під час бою судді віддадуть перемогу тому чи іншому спортсмену).

Що стосується ставок на переможця, тут теж у переважній більшості випадків трапляється “засідка”, особливо у професійному боксі. Дуже рідко на перемогу потенційного фаворита бою можна побачити коефіцієнт більший за ×1.40. Варто зазначити, що навіть ×1.40 не так вже й часто зустрічається. А все тому, що зазвичай рейтингові бої відбуваються між бійцями із солідною різницею на рівні підготовки. Тому найчастіше ставки фаворита приймаються з коефіцієнтом ×1.05 – ×1.25.

Такі коефіцієнти хороші для:

 • доповнення подій у ставку-експрес;
 • зробити велику ставку – поставивши на очевидну перемогу фаворита солідну суму можна дуже швидко отримати прибуток, набагато більший, ніж вкладення цих грошей у якийсь бізнес-проект. Але, на відміну від бізнес-проекту, у разі невдачі ви не зможете взагалі нічого повернути, оскільки ставка програє.

У той же час, для тих, хто дуже добре орієнтується у світі боксу, хто уважно відстежує фізичний стан, рівень підготовки до бою обох боксерів може зірвати солідний куш на ставці на “андердога”.

Спосіб перемоги

Набір цих маркетів відрізняється від класичної ставки на результат тим, що він має на увазі не просто переможця, а як він виграє. Весь набір пропозицій у цьому підрозділі ставок має такий вигляд:

 • П1 за очками;
 • П1 достроково;
 • Нічия;
 • П2 достроково;
 • П2 за очками.

Коефіцієнти на перемогу фаворита з умовою (за очками або достроково) тут помітно вищі, адже перемога за очками виключає дострокову перемогу і навпаки – ставка на перемогу за суддівськими записками програє, якщо бій завершиться нокаутом (без різниці яким – фактичним чи технічним).

Увага. Буде зарахована не як до строкова, а як перемога за очками у разі, якщо з якихось причин бій буде зупинено (подвійний нокаут, подвійна тривала медична пауза, інші причини) і вердикт про переможця судді оголосять по результатам суддівських записів на момент зупинки бою.

Ставки на тотал

Найбільш поширені серед бетторів ставки на професійний бокс – парі на тотал раундів. Саме в цьому секторі більшість беттор шукають свою щасливу ставку. Цей сектор можна розділити на кілька умовних підгруп:

 • Просто визначитися – бій буде повний чи його буде зупинено достроково.
 • Класична ставка на більше / менше певної кількості раундів у бою (наприклад ТБ/ТМ (8,5)).
 • Вгадати конкретний раунд, у якому закінчиться бій.

По першій та третій підгрупах зрозуміло з їх назв. До речі, у третій підгрупі ставок на Тотал завжди дуже високі коефіцієнти.

А от по другій підгрупі є певні нюанси. Давайте не забуватимемо, що раунд триває 3 хвилини. Що це означає для ставок на Тотал раундів подивимося на прикладі:

Беттор вважає, що буде більше 9 раундів і ставить ТБ (9,5). Боксери відбоксували 9 раундів. Ви думаєте, беттор виграв ставку? Ще ні. Йому потрібно, що бій тривав ще мінімум 1,5 хвилини у 10-му раунді. Беттор виграє, якщо бій буде зупинено щонайменше на 31-й секунді 2-ї хвилини 10-го раунду.

На не дуже рейтингові бої БК Фаворит далеко не завжди виставляє котирування закінчення бою в конкретному раунді, а в пропозиціях на Тотал обмежується маркетом усередненого показника. На дуже рейтингові та чемпіонські бої асортимент ставок на тотали повний.

Спеціальні ставки

Зазвичай, у цьому розділі з’являються пропозиції на найбільш рейтингові та популярні бої. Сам діапазон пропозицій залежить від фантазії аналітиків БК – від ставок на те, буде скасовано бій чи ні, до абсурдних пропозицій:

 • один із суперників вкусить іншого;
 • один із суперників ударить іншого ногою;
 • у бою буде медичний тайм-аут для зупинки крові;
 • буде викинуто рушник на ринг;
 • один із суперників вилетить за межі рингу;
 • і т.д.

Коефіцієнти на ці події зазвичай дуже привабливі. Знаючи особливості характеру суперників, їх рівень підготовки та інші нюанси, на спеціальних ставках на бокс можна зловити непоганий куш.

Як робити ставки на бокс

Якщо ви десь в інтернеті зустрінете статтю «Безпрограшні стратегії ставок на бокс», можете навіть не витрачати час та трафік. Стратегії ставок на бокс немає і не може бути – це індивідуальний вид спорту, кожен боксер на ринг виходить не часто, результати різних боїв між собою ніяк не пов’язані.

Таким чином є лише нюанси, які необхідно враховувати беттору при виборі ставки на бій двох боксерів-професіоналів:

 • габарити спортсменів – зростання, вага, розмах рук;
 • вік та проблеми зі здоров’ям (недавні травми та мікротравми, перенесені операції, важкі хвороби, психологічні травми тощо);
 • правша / лівша;
 • асортимент тактик ведення бою та вміння їх змінювати залежно від розвитку подій в рингу;
 • фізична витривалість та як боксер тримає удар;
 • з ким, коли і як бився раніше.

Замість післямови

З одного боку, бокс виглядає непоганим варіантом короткострокових великих інвестицій – став на очевидних фаворитів і заробляй більше, ніж заробив би при вкладанні грошей у бізнес-проект.

Але з іншого боку. Це спортивна подія, в якій беруть участь дві людини, а отже, можливий елементарний ефект «людського фактору». Беззаперечний фаворит може недооцінити майстерність суперника та пропустити нокаут – навіть супер-профі іноді помиляються, просто не завжди класу суперника вистачає, щоб скористатися цією помилкою.

Тож експерти блогу “Фаворит” попереджають – будь-яка ставка на бокс може програти і якщо це станеться, не кажіть, що вас про це не попереджали.

Ви також можете прочитати