Меню Закрити

Азартний гороскоп для знаків Зодіаку

Азартний гороскоп

Хтось вважає, що незважаючи ні на що, можна домогтися будь-яких результатів, якщо докласти до цього максимум зусиль і терпіння. Інші сліпо вірять різноманітним гороскопам – типу, долю написано на небесах і якщо не доля, значить не доля. Саме для таких скептиків і призначена ця стаття, підготовлена експертами блогу Фаворит.

З огляду на той факт, що успіх у беттінгу пов’язаний не тільки з умінням грамотно аналізувати передматчеві розклади, а й певною мірою з удачею (у гемблінгу удача взагалі на першому місці), ми підготували список знаків Зодіаку, яким небеса кажуть:

“Не грай взагалі, а якщо граєш, то тільки по дрібницях”, а іншим: “Дерзайте і вам воздасться”.

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів в азартній сфері в принципі все постійно стабільно – жодних різких поворотів і серйозних перешкод. В азартних іграх усе буде йти плавно і спокійно, нічим особливим не виділяючись. Але тільки в тому разі, якщо беттінг і гемблінг використовується як спосіб відпочинку. На великих ставках у Овнів шанси виграти мізерні, до того ж від такої гри вони точно не отримають задоволення. Якщо все ж їм дуже хочеться пограти, то вони повинні старатися використати цей час із максимальною вигодою для себе – грати на мінімальних ставках, розслабитися і просто відпочити, особливо не приділяючи уваги результатам гри, а просто насолоджуючись самим процесом.

Телець (21.04 – 21.05)

Кожна мрія врешті-решт або розбивається, або збувається. Тельці в азартних іграх перед вічним вибором: йти до мрії чи припинити домагатися її виконання щонайменше на певний час. Зірки радять не опускати в жодному разі рук, адже шанси досягти бажаного дуже високі. Тому Тельцям потрібно не просто чекати, а, пересиливши себе, докласти до цього максимум зусиль. Якщо їхня мрія мати багато грошей, то не сподівайтеся, що вони впадуть просто з неба. Є два варіанти – або знайти нову високооплачувану роботу, щоб зарплата була побільше, або спробувати вдачу в азартних іграх, але грати виключно професійно, а не ставками навмання.

Для початку, просто купіть лотерейний квиток, але якщо хочеться більш гострих відчуттів – зіграйте в рулетку чи зробіть ставку в БК і побачите, що Фортуна до вас прихильна. Тільки не перестарайтеся. Усьому є своя міра і свій час.

Тельцям також слід звернути увагу на те, хто їхні друзі. Можливо, серед них є ті, хто просто використовує й обманює вас, а ви цього не помічаєте або просто не хочете подивитися правді в очі?

Слід бути уважнішим до дрібниць і деталей. І все ж, якщо побачите посмішку мадемуазель Фортуни, то йдіть ва-банк. Доля дуже рідко дає можливість змінити життя на краще, але треба мати мужність скористатися цією можливістю.

Близнюки (22.05 – 21.06)

У Близнюків зазвичай добре виходить вирішувати всі поточні завдання і проблеми, особливо ті, що виникають несподівано і майже “на рівному місці”. Саме в таких ситуаціях Близнюки цього разу завжди будуть на висоті. І, незважаючи на те, що цих несподіваних проблем і термінових завдань може бути чимало, Близнюки впораються з усіма ними швидко і якісно.

Ця підвищена активність мозку стане хорошим помічником для Близнюків і в азартних іграх. Особливо великий шанс досягти успіху і виграти в ті ігри, в яких перемога залежить більшою мірою не від удачі, а від правильного рішення гравця. Тому Близнюкам слід саме звернути свою особливу увагу на онлайн-ставки в букмекерських конторах. До кінця тижня може початися спад мозкової активності, тому на вихідних Близнюкам краще відпочити.

Рак (22.06 – 22.07)

Ракам завжди слід дуже уважно спостерігати за навколишнім оточенням. Адже хтось постійно сильно намагається підкласти вам свиню. Якщо в Раків вийде вчасно розпізнати недоброзичливця і вжити відповідних заходів захисту, то все не тільки минеться без наслідків, а й у багатьох інших ворогів надовго відпаде бажання навіть спробувати зробити вам що-небудь погане.

В азартних іграх Ракам теж потрібно бути максимально уважними й акуратними. У них усе може виходити в грі на дрібні ставки, але варто перейти на великі – з більшою часткою ймовірності варто чекати на великий програш. Тому, якщо ви вже й зважилися трохи пограти, то грайте просто заради задоволення – виграти в казино чи в БК великі гроші навряд чи вийде.

Лев (23.07 – 21.08)

Інтелектуальні ігри – найкраще, що пропонують зірки Левам. Відкиньте шкільні завдання і дитячі головоломки! Надія на удачу і випадок – це тільки надія. Вам вже доступні впевненість і знання. Високе мистецтво мислення – ось справжня спадщина Левів.

Зоряний девіз Левів недвозначний: “Простота – гірша за крадіжку!”. Леви створені для інтелектуальних перемог, потужних мозкових атак і розумових штурмів! Головна зброя Левів – Розум та Інтелект. Саме так – з великої літери. Будьте готові гідно використовувати зіркові можливості. Тонкий розрахунок і вивірений до дрібних подробиць, ретельно підготовлений ланцюжок ходів – ось постійні сильні сторони Левів. Це ті якості, які необхідні успішному беттору, де грамотний передматчевий аналіз є основою успішного беттінгу.

Діва (22.08 – 23.09)

Дівам потрібно обов’язково зібрати всі думки до купи, викинути раз і назавжди вітер з голови і щосили намагатися бути зібраним і зосередженим. Адже від їхніх рішень залежить дуже багато важливих речей. Уявіть, що одне єдине рішення, прийняте зараз, може докорінно змінити всю вашу подальшу долю.

Постарайтеся бути розважливими та розсудливими, роблячи будь-які кроки, пов’язані з ризиком. До того ж, зібраність думок, розважливість і холодний розрахунок стануть чудовим помічником для Дів в азартних іграх. Тому обирайте ігри, де результат залежить від ухвалених рішень, а не від звичайної удачі чи везіння. Тобто, гемблінг не для Дів, а ось у беттінгу в них може непогано вийти.

Терези (24.09 – 23.10)

У Терезів зазвичай філософський склад розуму. Можливо, що деякий ретроспективний аналіз попередніх подій підштовхне їх до нестандартних далекоглядних висновків. Терези завжди можуть знайти час, щоб присвятити себе роздумам над стратегічними задумами зіграних партій, розбору тактичних помилок (і своїх, і чужих) і вибудовуванню нових ігрових концепцій.

Не виключено, що відновлення в пам’яті власних невдач допоможе Терезам настільки чітко побачити свої можливі помилки та шляхи їх вирішення, що вони захочуть одразу взяти реванш і зроблять це цілком успішно, навіть якщо це відтворення програних грошей. Чи варто додавати, що вони з легкістю доб’ються бажаного результату?

Успіх новітніх аналітичних розробок не може не принести Терезам заслуженого успіху, зокрема й матеріального, як компенсацію за виконану “роботу над помилками”. Зірки кажуть, що саме Терези здатні на вражаючий, навіть революційний стрибок у професіоналізмі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Азарт протипоказаний Скорпіонам, які за натурою часто страждають неуважністю, “розкиданістю думки”. Відсутність чіткої концентрації в одному занятті або одній грі, з одного боку, не дасть змоги досягти значних результатів або виграшів. Але з іншого – можливо, утримає їх від великого провалу, які неминуче підстерігають будь-якого захопленого гравця.

Водночас невеликі, але численні виграші, цілком можуть компенсувати витрачений час. Можливо навіть, що деяким Скорпіонам цей варіант сподобається більше, ніж практикований агресивніший і азартніший підхід до гри, і вони візьмуть його на озброєння.

Крім того, такий “неуважний настрій” дасть змогу розширити сферу своїх інтересів, спробувати те “новеньке”, на що раніше не вистачало ні часу, ні сили. Прийнявши такий підхід, Скорпіони можуть приміряти на себе роль дослідника й експериментатора, зануритися в нові відчуття й отримувати задоволення від самого процесу пошуку.

Стрілець (23.11 – 22.12)

Для Стрільців все дуже неоднозначно в плані виграшів. Космічні вітри вносять нестабільне положення в зодіаку. Тому висновок один – не впадайте в азарт! Це таке несвідоме, бездумне проведення, коли діє лише адреналін у крові.

Адже навіть зірки, які часто прихильні до представників знаку Стрільців, не “рекомендують” кидатися в гру, а також у серйозні ділові починання. Інакше і там і там на вас, Стрільці, чекатиме суцільне розчарування.

Порада буде простою і доступною: не приймайте спонтанних рішень – краще відкладіть розв’язання питання на деякий час, у спокійній “обстановці” ще раз обміркуйте все і, тільки проаналізувавши всі варіанти рішень, приймайте єдино правильне. У грі поводьтеся більш ніж спокійно. Ставки робіть невеликі, і краще призупинити гру, якщо ситуація виходить з-під контролю.

Частіше займайтеся не особливо важливими справами, такими, де не може виникнути серйозних негативних наслідків. Не сваріться з близькими людьми через дрібниці, краще стримувати себе в будь-яких конфліктних ситуаціях. Інакше вас переслідуватимуть нервові зриви і невдачі, а такий стан не для серйозної роботи.

Козеріг (23.12 – 20.01)

Дорогі бутики з шикарним одягом, коштовностями, ароматами відомих світових брендів, подорожі Європою, купівля авто і нерухомості стануть для вас реальністю, якщо ви, шановні Козероги, не пошкодуєте невеликої суми грошей і зробите свою першу ставку.

Так-так, новачкам-козерогам зазвичай щастить по-крупному. Зірки говорять про Козерогів, як про найуспішніший знак зодіаку. Те, що ви собі хотіли, про що так давно мріяли, лежатиме на ваших руках. Особливо їм щастить у рулетку і в ставках. Причому, просто щастить – без будь-яких стратегій або систем. Козероги, як ніхто інший, гарні в лові зеро в ігрових автоматах або перемог відвертих андердогів, завдяки чому частенько зривають хороші куші.

Собі на підтримку покличте близьку людину, адже вигравати удвох цікаво, а витрачати гроші з дорогою людиною дуже приємно. Та й трапиться кілька моментів у грі, коли вам знадобиться слушна порада. Пам’ятайте, шановні Козероги, що вдалі моменти в житті трапляються не так уже й часто і далеко не всім – тому користуйтеся ними на повну.

Водолій (21.01 – 19.02)

Надмірне почуття хвилювання, емоції, що зашкалюють, і непідконтрольний страх всіляко відлякуватимуть пристрасне бажання Водоліїв перемогти! У них у голові від хвилювання зазвичай все плутається і збиває з пантелику. Величезна кількість домашніх справ, проблеми на роботі, поїздки і відрядження будуть змінюватися почуттям азарту, бажанням відпочити і прагненням до авантюр. Усе в одному флаконі!

Однак представники цього знаку спробують своє щастя і обов’язково звернуться до азартних ігор. Водолії вирізняються своєю спритністю та винахідливістю. Навіть програвши велику суму грошей, вони зможуть або вчасно зупинитися, або відіграти все в повному обсязі. Але для цього їм слід відточувати і тренувати навички, щоб виробити необхідну стратегію гри. Найоптимальніший вибір з усіх азартних ігор для Водоліїв – це рулетка. У ній не потрібно напружуватися, посилено думати і складати в голові план гри. Необхідно тільки почати!

Риби (20.02 – 19.02)

Рибам не варто брати все близько до серця і зайвий раз переживати і турбуватися. Навіть справді здаватиметься, що все як ніколи погано, справи руйнуються, натягнуті стосунки з оточуючими. Однак такі періоди в них зазвичай тривають недовго і після депресії Риби відчувають значне полегшення.

Тому в період депресії не варто надмірно напружуватися, намагаючись зробити те, чому бути зробленим не судилося. Відкладіть це на потім, і потім усе вийде як ніколи добре.

Не варто приділяти занадто багато часу азартним іграм у періоди розчарувань і нервових потрясінь – великий шанс сильно програти. Найоптимальніший час для гри – 2-3 дні після того, як ви зрозуміли, що депресія позаду. У ці дні у Риб усі справи йдуть вгору. У ці дні можна із задоволенням пограти і виграти в казино або букмекерській конторі.

Ви також можете прочитати