Меню Закрити

Фаворит ставки на кіберспорт

Кіберспорт з кожним роком стає все більш популярним. Особливо він користується попитом серед молодих людей. Саме тому ставки на кіберспорт також викликають чималий інтерес. Букмекерська контора Фаворит приймає ставки на велику кількість кіберспортивних дисциплін. Спробуємо більш детально розібратися зі ставками на кіберспорт у цій БК.


На які кіберспортивні дисципліни можна поставити у БК Фаворит

Слід зауважити кіберспорт у БК Фаворит спорт представлений досить широко. Користувачі цієї контори можуть укладати парі на наступні кіберспортивні дисципліни:

 • Дота 2. Це гра у якій змагаються дві команди по п’ять чоловік. Завдання кожної команди знищите головну будівлю супротивника той хто це зробить той і перемагає. Жанр цієї гри визначається як МОВА.
 • КС ГО. Шутер у якому дві команди (терористи та спецназ) змагаються між собою на різних картах. Перемагає та команда яке переможе у 16 раундах.
 • Worlds of Tanks. У цій грі поєдналися RPG та шутер. Гравці змагаються між собою керуючі бронетехнікою ХХ століття. Бронетехніку можна покращувати різними способами. Завдання знищити бронетехніку ворога.
 • Ліга Легенда. Ліга Легенд це гра у жанрі МОВА яка у багато чому схожа на Доту 2 але при цьому має досить велику кількість відмінностей. Входить до найбільш популярних кіберспортивних дисциплін.
 • Варкрафт 3. Популярна гра у жанрі RTS у якій треба будувати свій табір, наймати воїнів, добувати ресурси та битися з супротивником намагаючись знищити його табір.

Це лише найбільш популярні відеоігри на які користувачі букмекерської контори Фаворит можуть робити ставки. Крім перерахованих вище ігор бетери також можуть укладати парі і на деякі інші кіберспортивні дисципліни, серед яких Валорант, King of Glory та інші.

Маржа та коефіцієнти для ставок на кіберспорт у Фаворит

Фаворит ставки на кіберспорт

Від значення коефіцієнтів залежить розмір виграшу беттера якщо зроблена їм ставка опиниться виграшною. Саме тому це дуже важливий показник. Значення коефіцієнтів залежить від розміру маржі. Маржа для кіберспорту у букмекерській конторі Фаворит залежить від популярності кіберспортивної дисципліни та популярності конкретної події. У більшості випадків чим більш популярна подія тим нижче для неї значення маржі.

Для популярних кіберспортивних подій у БК Фаворит значення маржі становить 4 – 6 %, для менш популярних розмір маржі складає 6 – 10 %.

Види ставок на киберспорт у Фаворит

Робити ставки на кіберспорт у БК Фаворит також зручно не в останню чергу завдяки широкому розпису. Дійсно для багатьох кіберспортивних подій кількість доступних маркетів може доходити до 200 – 300. Найбільш популярними ставками на кіберспорт на цьому беттінг майданчику є наступні:

 • Результат. Гравець ставить на те хто отримає перемогу.
 • Тотал. Ставка на загальну кількість якихось показників, найчастіше це кількість карт, вбивств, раундів.
 • Фора. Ставка на перемогу чи поразку однієї з команд з деякою різницею по різним показникам (карти, вбивства, раунди тощо).
 • Ставки на статистику. Також нерідко гравцю можуть поставити на значення тих чи інших статистичних показників.

Наявність ставок різних типів дозволяє кожному беттеру знайти підходящий для себе варіант ставки.

Ставки на кіберспорт у режимі лайв

Ставки на кіберспорт у режимі лайв

Користувачі букмекерської контори Фаворит можуть також робити лайв ставки на кіберспорт. Під лайв ставками розуміються парі які укладаються під час проходження події. Такі ставки вважаються досить не простими бо щоб їх успішно робити слід враховувати велику кількість факторів і своєчасно реагувати на події що відбуваються у кіберспортивному матчі.

Робити ставки на кіберспорт у режимі лайв користувачі БК Фаворит можуть майже на усі ті самі дисципліни що і у режимі прематч. Тобто, гравці можуть поставити на КС ГО, Доту 2, Лігу Легенд та деякі інші популярні відеоігри.

Щоб робити ставки лайв було простіше і зручніше на сайті букмекерської контори Фаворит доступні прямі трансляції багатьох кіберспортивних подій. Долучитися до такої відеотрансляції може кожен охочий. Для цього варто просто мати позитивний баланс рахунку. Також для користувачів БК Фаворит доступні деякі інші інструменти корисні для лайв ставок, серед яких інфографіка, детальна статистика, прогнози від експертів і інше.

Особливості ставок на кіберспорт

Особливості ставок на кіберспорт

Роблячи на кіберспорт ставки важливо враховувати особливості таких парі. До головних особливостей ставок на кіберспортивні дисципліни можна віднести:

 • Сильні кіберспортивні команди нерідко можуть демонструвати не дуже високі результати на не надто значних змаганнях. Все через брак мотивації на таких турнірах, сильні і відомі команди викладаються на повну у більшості випадків лише на крупних змаганнях.
 • Багато кіберспортивних команд демонструють не стабільний результат. Така особливість викликана тим що для кіберспорту характерна часта зміна складу кіберспортивних команд.
 • Не турнірах регіонального значення у яких грають маловідомі команди можуть бути договірні ігри.
 • У більшості кіберспортивних команд є яку улюблені так і не улюблені карти. На улюблених картах вони звичайно демонструють досить непоганий результат у тому разі як на не улюблених все навпаки.
 • Сенсації у кіберспортивних змаганнях досить поширене явище. Зв’язано це з частим оновленням програмного забезпечення бо нові патчі нерідко не досить гарно збалансовані що і може призвести до несподіваного результату.

Врахування усіх цих особливостей дозволить підвищити вірогідність зробити ставку на кіберспорт яка принесе гравцю виграш.

Як зробити ставку на кіберспорт у букмекерській конторі Фаворит

Багатьох починаючих беттерів цікавить питання – як у БК Фаворит ставки на кіберспорт робити? Слід зауважити що укладати парі у цій букмекерській конторі досить просто та зручно. Для цього можна використовувати як офіційний сайт букмекера так і його мобільний додаток.

Щоб зробити ставку на кіберспорт у Фаворит гравцю необхідно виконати наступні послідовність дій:

 1. Пройти реєстрацію якщо у гравця ще немає акаунту у букмекерській конторі Фаворит.
 2. Увійти до власного кабінета та поповнити рахунок зручним способом.
 3. Перейти у лінію для кіберспорту та обрати ту подію на яку бажаєте зробити ставку.
 4. Натиснути на коефіцієнт результату на який хочете поставити, ставка буде додана у купон.
 5. Перейти у купон, вказати суму ставки та підтвердити укладання парі.

Після того як подія на яку гравець зробив ставку закінчиться ставка буде розрахована. Якщо ставка виграє то гравцю будуть нараховані гроші на рахунок.

Вище описано як робити ставку типу ординар. Якщо гравець хоче зробити експрес ставку у такому разі йому необхідно додати до купону як мінімум дві події та обрати тип ставки “експрес”.

Ставки на кіберспорт зі смартфону у БК Фаворит

Ставки на кіберспорт зі смартфону у БК Фаворит

Користувачі букмекерської контори Фаворит мають змогу ставити на кіберспортивні дисципліни використовуючи для цього смартфони та планшети. Робити це досить зручно бо у БК Фаворит є мобільний додаток а також мобільна версія сайту які адаптують усі необхідні функції під мобільні пристрої.

Завантажити додаток завжди можна з офіційного сайту букмекерської контори Фаворит. Доступна версія як для ОС Андроїд, так і для пристроїв що працюють на iOS. Мобільний додаток відрізняється не тільки зручним інтерфейсом, приємним дизайном та функціональністю а також і дуже економним витрачанням інтернет трафіку.

Чому слід робити ставки на кіберспорт у БК Фаворит?

Чому варто робити ставки на кіберспорт Україна саме у букмекерській конторі Фаворит? Це на важко зрозуміти якщо розглянути основні переваги цієї БК для ставок на кіберспорт до яких можна віднести:

 • Непогані коефіцієнти. Нерідко коефіцієнти для багатьох кіберспортивнх подій у Фаворит вище за середній рівень. Таким чином, роблячи ставки саме тут гравці можуть розраховувати на більші виграші.
 • Широка лінія і розпис. Лінія для популярних кіберспортивних змагань у букмекерській конторі досить широка. Те саме можна сказати і про розпис. Нерідко у події доступно близько 200 або навіть ще більше маркетів.
 • Прямі трансляції. Користувачі БК Фаворит можуть дивитися прямі трансляції багатьох кіберспортивних подій прямо на офіційному сайті букмекера.
 • Зручність ставок зі смартфону. Робити ставки у Фаворит можна не лише використовуючи для цього ПК а також і зі смартфон. У Фаворит є мобільна версія сайту а також мобільний додаток.

Наявність такої кількості досить значних переваг робить Фаворит дуже непоганим рішенням для усіх тих у кого є бажання ставити на кіберспортивні змагання.

Рекомендації для тих хто бажає робити ставки на кіберспорт

Починаючим беттерам які бажають робити ставки Дота 2 чи на інші кіберспортивні дисципліни можуть бути досить корисними наступні рекомендації:

 • Ставити слід лише на ті кіберспортивні дисципліни, змагання та конкретні події на яких ви досить гарно розумієтеся. Ставити на невідомі для вас відеоігри не слід.
 • Перед тим як зробити ставку на ту чи іншу кіберспортивну події варто провести детальний передмачтевий аналіз враховуючі для цього різні важливі фактори.
 • Ознайомитися з основними стратегіями ставок на кіберспорт та почати їх використовувати.
 • Читати прогнози на кіберспорт від відомих експертних та використовувати отриману інформацію при укладанні парі.

Слідуючи приведеним вище рекомендаціям гравці зможуть підвищити ймовірність зробити ставку яка опиниться виграшною та принесе беттеру гроші.

Часті питання по ставкам на кіберспорт

Стосовно ставок на кіберспорт у букмекерській конторі Фаворит найчастіше гравців цікавлять наступні питання.

❓ Як зробити ставку на кіберспортивну подію у букмекерській конторі Фаворит?

Щоб поставити на спорт у Фаворит треба зареєструватися (якщо ще не має акаунту у БК), поповнити рахунок зручним способом, обрати подію для ставки, натиснути на коефіцієнт результату на якій ви бажаєте поставити, вказати суму ставки та підтвердити укладання парі.

❓ На які кіберспортивні дисципліни можна ставити у Фаворит?

Користувачі цієї букмекерської контори мають змогу укладати парі на наступні кіберспортивні дисципліни: Дота 2, КС ГО, Валорант, Ring of Glory, Ліга Легенд .

❓ Чи можна ставити у Фаворит на кіберспорт у режимі лайв?

Така можливість є у кожного гравця, для цього варто перейти за посиланням Live яке доступне у верхньому навігаційному меню на сайті цієї БК та перейти до категорії Кіберспорт.

❓ Які типи ставок на кіберспорт користуються найбільшим попитом?

Клієнти букмекерської контори Фаворит найчастіше роблять ставки на кіберспорт таких типів – результат, тотал, фора.

❓ Чи можна ставити на кіберспорт у Фаворит зі смартфону?

Робити ставки на кіберспортивні події у БК Фаворит може кожен охочий зі смартфону, використовуючи для цього мобільну версію сайту чи мобільний додаток який завжди є змога завантажити з офіційного сайту БК.

Ви також можете прочитати