Меню Закрити

Ставки на хокей у Фаворит Спорт

Хокей входить до топ 5 видів спорту у букмекерських конторах. Це свідчить про те, що немала кількість беттерів роблять ставки на хокей. Таким чином, особливості таких ставок їх види та інша подібна інформація також цікавить немалу кількість людей. Саме через це розглянемо більш детально різні питання зв’язані зі ставками на хокей у букмекерській конторі Фаворит.


Хокейні статті

Особливості ставок на хокей

Ставки на хокей у Фаворит Спорт

Укладаючи парі на хокейні матчі варто враховувати особливості цього виду спорту та ставок на нього. До головних таких особливостей можна віднести:

 • Сенсації бувають нерідко. Кожна хокейна команда проводить за сезон не менше за 60 матчів. Саме тому нерідко навіть у дуже сильних команд бувають перепади форми та інші подібні проблеми, що може призвести до неочікуваних результатів.
 • Гравців часто вилучають. У хокеї дуже багато боротьби тому порушення правил і видалення гравців відбуваються дуже часто. Гравці видаляються строком на 2 хвилин. Шанси закинути шайбу у команди яка опинилася у більшості у цьому разі зростають.
 • Висока результативність. Хокей більш результативний вид спорту ніж футбол. Навіть у змаганнях де мало закидають шайб хокейні матчі дуже часто пробивають тотал 4 – 4,5.

Врахування цих особливостей дуже важливо для тих хто бажає робити ставки на хокейні матчі в НХЛ а також у інших хокейних лігах.

Основні види ставок на хокей

Букмекерська контора Фаворит може запропонувати різні види ставок на хокей, найбільш популярними серед них є наступні.

Результат

Як і у багатьох інших видах спорту у ставках такого типу є три основних результати:

 • П1. Перша команда отримає перемогу.
 • П2. Друга команда буде сильнішою.
 • Х. Матч закінчиться у нічию.

Крім цього іноді гравці мають змогу поставити і на інші результати. Наприклад на те що якась з двох команд не програє у основний час гри (Х1 чи Х2) або на відсутність нічиї у основний час (позначається 12).

Фора

Ставка такого типу це ставка на перемогу чи програш однієї з команд з певною різницею у шайбах. Якщо гравець робить ставку на фору +1,5 то він ставить на те що команда не програє з різницею більшої ніж одна шайба. У той час ставка -1,5 це ставка на те що команда отримає перемогою з різницею у дві або більшу кількість шайб.

Тотал

Тотал це ставка на загальну кількість шайб яка буде закинута у хокейному матчі. Гравцю необхідно вгадати більше чи менше якого значення буде зафіксовано шайб у грі.

Інші типи ставок

Крім найбільш популярних варіантів (результат, фора, тотал) нерідко бетери можуть поставити і на деякі інші маркети. Наприклад, на те яка з команд закине шайбу першою, персональні тотали для конкретних гравців, час першої шайби та багато інших подібних варіантів.

Передматчевий аналіз для хокею

Тим хто бажає укладати парі на хокей онлайн також варто робити передматчевий аналіз. У такому аналізі більш за усе слід враховувати наступні фактори:

 • Форма команд. Для розуміння того у якій формі знаходиться та чи інша хокейна команда варто подивитися на те як вона зіграла свої останні 5 – 7 матчів. При цьому також слід враховувати те що матчі дома та у гостях мають значну різницю.
 • Мотивація команд. Зрозуміти мотивацію хокейної команди зручно з огляди на її тимчасове турнірне положення. Якщо команді необхідна перемога з точки зору її турнірних перспектив то є немала ймовірність того що гравці будуть викладатися на повну.
 • Чи є відсутні гравці. Якщо у команди є відсутні гравці через дискваліфікацію чи через травми то це може сказатися на її грі. Особливо якщо відсутні дійсно важливі для команди гравці.
 • Історія минулих зустрічей між командами. Також варто звернути увагу на те як команди грали між собою раніше.

Врахування описаних вище критеріїв дозволить робити прогнози на хокей виходячи з яких можна буде робити ставки.

Лінія та розпис для хокею у БК Фаворит

Користувачі букмекерської контори Фаворит можуть робити ставки на різні хокейні події. Звісно для хокею тут не така широка лінія і розпис як для футболу але все одно кількість подій в ній досить значна, а розписи для популярних матчів можуть нараховувати по 100 і навіть більше маркетів.

У лінії БК Фавори представлені найбільш популярні хокейні ліги сучасні, в першу чергу це НХЛ. Саме тому є змога робити ставки на найбільш популярні хокейні події.

Коефіцієнти і маржа на хокей у Фаворит

Значення маржі для хокейних матчів НХЛ у букмекерській конторі Фаворит різне в залежності від того наскільки популярною є той чи інший хокейний матч. Маржа змінюється приблизно від 4 % до 8 %. Для інших хокейних ліг цей показник становить 9 – 11 %.

Лайв ставки на хокей у БК Фаворит

Користувачі БК Фаворит також мають змогу робити ставки у форматі лайв, тобто ставки по ходу хокейної гри. Ставки на хокей лайв звичайно мають маржу вищу чим у прематчі приблизно на 2 – 3 %. У лінії лайв доступні матчі з НХЛ та з деяких інших хокейних змагань. Робити такі ставки зручно бо для клієнтів цієї букмекерської контори доступні прямі трансляції багатьох хокейних матчів.

Причини робити ставки на хокей у БК Фаворит

Чому бетерам слід обрати ставки на хокей у Фаворит Спорт? Все через те, що ця букмекерська контора здатна запропонувати своїм клієнтам наступні переваги:

 • Непогані коефіцієнти. Для матчів НХЛ у БК Фаворит значення коефіцієнтів трохи вище середнього рівня.
 • Бонуси і акції. Букмекерська контора надає користувач бонуси за реєстрацію, перше поповнення та інші подібні винагороди. Також букмекер нерідко проводить різні акції.
 • Лінія та розпис. У лінії Фаворит є всі найбільш популярні хокейні події. Розпис для популярних хокейних матчів нерідко має близько 100 маркетів.
 • Прямі трансляції. Користувачі БК Фаворит мають змогу дивитися прямі трансляції хокейних матчів на сайті букмекерської контори. Це особливо зручно для тих гравців які відають перевагу лайв ставкам.
 • Ставки зі смартфону. Завдяки наявності функціонального мобільного додатку та мобільній версії сайту клієнти букмекерської контори Фаворит можуть без будь яких проблем робити ставки на хокей зі смартфону чи планшету.

Всі ці сильні сторони роблять БК Фаворит досить непоганим варіантом для тих хто бажає робити ставки на хокей.

Рекомендації для тих хто починає робити ставки на хокей

Якщо ви починаючий беттер і бажаєте укладати парі на хокей у такому разі наступні рекомендації можуть бути вам цікаві:

 • Зверніть увагу на існуючі стратегії ставок, грамотно підібрана стратегія ставок на хокей дозволить підвищити ваші шанси робити виграшні ставки.
 • Краще робити ставки на ті хокейні змагання на яких ви дійсно розумієтеся і які вам насправді цікаві.
 • Ставити слід лише ті гроші котрі вам не страшно буде програти. Гроші які необхідні вам для життя ні у якому разі ставити не треба.
 • Враховуйте основні особливості ставок на хокей, робить передматчевий аналіз, працюйте зі статистикою. Все це дозволить сформувати вам більш реалістичну картину.
 • Якщо ви тільки починаєте робити ставки то краще не робити ставки лайв. Спочатку отримайте необхідний досвід у прематч ставках після цього вже можна буде починати робити и лайв ставки.

Керуючись цими рекомендаціями ви зможете контролювати свій банкрол та підвищити свої шанси отримати виграш роблячи ставки на хокей.

Часті питання по ставкам на хокей

Стосовно ставок на хокей у БК Фаворит бетерів найчастіше цікавлять наступні питання.

❓ На які хокейні змагання можна робити ставки у Фаворит?

Клієнти букмекерської контори можуть ставити на НХЛ,чемпіонат Світу, олімпійські хокейні змагання та деякі інші хокейні турніри.

❓ Яка маржа для хокейних матчів у БК Фаворит?

Значення маржі залежить від того наскільки популярним є той чи інший хокейний матч та хокейний турнір. Для НХЛ значення маржі становить від 4 % до 8 %, для інших хокейних змагань від 9 % до 11 %.

❓ Як підвищити ймовірність зробити виграшну ставку на хокей?

Щоб це зробити варто проводити передматчевий аналіз, використовувати ефективні стратегії ставок на хокей, користуватися прогнозами від надійних експертів.

❓ Наскільки зручно ставити на хокей у БК Фаворит зі смартфону?

Букмекерська контора Фаворит досить зручна для укладання парі зі смартфону чи планшета. Все через те, що у її офіційного сайту є мобільна версія, а також букмекер має функціональний мобільний додаток.

❓ Чи доступні прямі трансляції хокейних матчів у БК Фаворит?

Так, користувачі букмекерської контори мають змогу переглядати хокейні ігри НХЛ а також деяких інших хокейних змагань на сайті Фаворит.

Ви також можете прочитати