Меню Закрити

Ставки на футбол у Фаворит Спорт

Найбільшою популярністю серед клієнтів букмекерської контори Фаворит спорт користуються ставки на футбол. Така велика кількість бажаючих поставити на футбол не дивує, так як у наш час футбол є найбільш популярним видом спорту. Розглянемо більш детально як ставити на футбол у БК Фаворит та які особливості мають такі ставки.


На сьогоднішній день неймовірно складно точно визначитися не лише з тим, хто стане переможцем Ліги чемпіонів 2023/24,
Читати далі
Ліга Європи – турнір, який з кожним роком завойовує все більше престижу та визнання серед футбольних шанувальників.
Читати далі
Ставки на Українську Прем’єр-Лігу сезону 2023/2024 доступні на платформах усіх провідних букмекерських контор,
Читати далі

Доступні футбольні змагання для укладання парі в у Фаворит

Ставки на футбол у Фаворит Спорт

Фаворит Спорт може запропонувати своїм користувачам дуже широку лінію для футбольних ставок. Бетери можуть поставити на такі футбольні турніри:

 • Європейські футбольні змагання (ЛЧ, ЛК, ЛЄ).
 • Турніри збірних команд – Чемпіонат світу, Кубок Америки, Чемпіонат Європи та інші.
 • Чемпіонати України з футболу.
 • Топ 5 європейських національних першостей та інші національні чемпіонати.

Велика кількість подій у лінії для футболу дозволяє беттерам знайти ті футбольні матчі та змагання на які вони бажають зробити ставки.

Розпис для футбольних подій

Що стосується розпису то у лінії БК Фаворит можна знайти дуже широкий розпис для великої кількості подій. У більшості випадків чим більш популярна футбольна подія тим ширше для неї розпис. Наприклад, матчі плей офф Ліги Чемпіонів або ключові матчі у топ 5 національних європейських чемпіонатів можуть включати по 400 – 500 маркетів а іноді навіть ще більше. Менш популярні футбольні події звичайно мають 100 – 200 маркетів.

Коефіцієнти та маржа на футбол у БК Фаворит

Обираючи букмекерську контору для ставок беттери дуже серйозну увагу нерідко приділяють розміру коефіцієнтів які пропонує букмекер. Це не дивно бо саме від їх розміру залежить розмір виграшу який може отримати беттер. На цей час БК Фаворит може запропонувати своїм клієнтам коефіцієнти на футбольні події вище за середній рівень.

Коефіцієнти дуже сильно залежать від маржі. Середня маржа для футболу у букмекерській конторі Фаворит становить 4 – 8 %. У більшості випадків чим більшим попитом користується подія тим нижче її маржа. Маржа також залежить від футбольних змагань:

 • Для ТОП 5 європейських національних футбольних першостей маржа становить 4 – 6 %.
 • Ліга чемпіонів, ліга Конференцій, ліга Європи приблизно 4 – 7 %.
 • Для інших національних футбольних першостей 6 – 10 %.

Такі футбольні матчі як наприклад фінал Ліги Чемпіонів можуть мати маржу 2 – 3 % через уже велику конкуренцію на ринку ставок на футбол серед букмекерських контор.

Як зробити ставку на футбол у букмекерській конторі Фаворит

Футбол

Багатьох починаючих беттерів може зацікавити питання – як ставити ставки на футбол у БК Фаворит? Укласти парі на ту чи іншу футбольну подію досить просто, для цього необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти реєстрацію у букмекерській конторі Фаворит використовуючи для цього офіційний сайт або мобільний додаток.
 2. Зайти у власний кабінет та внести гроші на рахунок використовуючи для цього один з доступних способів. Слід враховувати що у БК Фаворит можна виводити гроші лише тим способом який використовувався для внесення депозиту.
 3. Перейти у лінію для футболу (прематч або лайв), перейти у подію на яку бажаєте поставити.
 4. Натиснути на коефіцієнт того результату з яким по вашому закінчиться футбольний поєдинок після чого ставка додасться до купона.
 5. Перейти у купон, вказати суму парі та підтвердити ставку.

Після того як подія скінчиться у разі виграшу ставка буде розрахована а гроші перераховані на баланс гравця.

Вище описано як робити ставку типа ординар. Якщо гравець бажає зробити ставку типу експрес у такому разі до купону слід додати як мінімум дві події, обрати у якості типу ставки “експрес”, вказати суму ставки та підтвердити укладання парі.

Поради в ставках на футбол

Які види ставок на футбол можна робити у БК Фаворит

Клієнти Фаворит мають змогу робити ставки на футбол на сьогодні самих різних типів. Найбільшим попитом користуються таки типи ставок:

 • Результат

Найбільш простий, відомий та поширений варіант ставок на футбол. Укладаючи парі цього типу беттер пробує передбачити хто з двох команд переможи у грі чи може буде нічия.

 • Тотал

Тотал це парі на загальну кількість тих чи інших показників у грі. Найчастіше беттери ставлять на тотал голів, тобто намагаються спрогнозувати яку загальну кількість голів заб’ють команди у грі. Також нерідко можна робити ставки тотал на кутові, штрафні, жовті картки та інші показники.

 • Точний рахунок

Роблячи ставку такого типу беттер пробує спрогнозувати точний рахунок з яким закінчиться футбольний матч на якій він бажає поставити. Зазвичай зробити це не просто, через це на точний рахунок нерідко досить високі коефіцієнти.

Саме перераховані вище типи ставок на спорт користуються найбільшим попитом серед клієнтів Фаворит.

На які бонуси можуть розраховувати клієнти Фаворит Спорт

Якщо ви вирішите робити ставки на футбол сьогодні саме у букмекерській конторі Фаворит у цьому разі ви маєте змогу розраховувати на деякі бонусні винагороди. На цей час букмекер надає наступні бонуси своїм клієнтам:

 • Бонус за перше поповнення. Поповнивши рахунок у перший раз після реєстрації гравець може розраховувати на винагороду у розмірі 100 % від суми внесених їм коштів. При цьому максимальна кількість такого бонусу обмежена сумою у до 10000 гривень.
 • Фрібет за реєстрацію. Після проходження реєстрації у БК Фаворит клієнт має змогу отримати фрібет у розмірі 500 гривень. Ці гроші він може поставити на подію чий коефіцієнт не менше за 1.5. Якщо ставка виграє то вона буде розрахована як звичайна у разі програшу гроші будуть повернуті гравцю.

Крім постійних бонусів у Фаворит нерідко проходять різні тимчасові акції. Багато з них присвячені великим спортивним подіям. Дізнатися про актуальні акції є змога на офіційному онлайн ресурсі цієї букмекерської контори у відповідному розділі.

Лайв ставки у БК Фаворит

Футбол

Немала кількість беттерів бажають робити ставки на футбол Україна у режимі лайв. Під лайв ставками розуміються ставки які робляться під футбольного матчу. Букмекерська контора Фаворит може запропонувати таку можливість для своїх клієнтів.

Лайв розділ для футболу у БК Фаворит досить широкий, кожного дня тут доступно майже 300 – 400 футбольних подій на які є змога зробити лайв ставки. У вихідні дні ця кількість може бути значно більшою. Розпис нерідко теж досить широкий. Маржа у лайві приблизно на 2 – 4 % більше ніж у прематчі.

Робити лайв ставки на футбол у букмекерській конторі Фаворит досить зручно. Все через те що букмекер надає своїм користувачам велику кількість інструментів для лайв беттінгу серед яких: прямі відео трансляції футбольних подій, матч трекер, інфографіка та інші.

Чому слід робити ставки на футбол у БК Фаворит

Беттери які будуть робити ставки на футболу Фаворит спорт можуть розраховувати на наступні переваги обравши саме цю букмекерську контору:

 • Високі коефіцієнти. Розміри коефіцієнтів у БК Фаворит для футболу значно вище середніх розмірів на цьому ринку. Саме тому обравши цього букмекера гравець може розраховувати на більші виграші.
 • Широка лінія та розпис. Для футболу Фаворит може запропонувати дуже широку лінію та розпис для своїх клієнтів. Саме тому кожен користувач зможе знайти на що йому тут поставити.
 • Прямі трансляції. Ті хто бажає робити ставки лайв на футбол має змогу дивитися прямі відео трансляції футбольних матчів прямо на сайті БК Фаворит. Крім цього на сайті також можна знайти інфографіку та детальну статистику.
 • Фаворит працює нелегально. Не можна не сказати і про те що букмекерська контора Фаворит надає свої послуги повністю легально. Контора має ліцензію КРАІЛ яку вона отримала ще у 2021 році.
 • Зручність використання з мобільного. Якщо ви з тих хто віддає перевагу мобільному беттінгу то при використанні послуг БК Фаворит у вас не виникне ніяких проблем. У букмекера є мобільна версія сайту а також мобільний додаток які досить непогано адаптують усі функції десктопної версії сайту під мобільні пристрої.

Завдяки такій великій кількості переваг букмекерська контора Фаворит є непоганим варіантом для ставок на футбол.

Передматчевий аналіз для футболу – які критерії варто враховувати

Щоб робити ставки на футбол онлайн успішно дуже важливо робити предматчевий аналіз. Такий аналіз допоможе кращі оцінити шанси на перемогу граючих команд. Найбільш суттєвими факторами у передматчевому аналізі є наступні:

 1. Форма команд. Для оцінки форми команд слід подивитися на результати останніх 5 – 7 ігор які вони зіграли. Якщо є час та бажання можна навіть подивитися деякі з їх останніх ігор у запису.
 2. Мотивація. Важко переоцінити значення мотивації у футболі та у інших видах спорту. Тому, якщо одній з команд дуже важливо отримати перемогу у грі то є велика ймовірність того що вона буде дуже намагатися це зробити. А якщо футбольною командою вже були вирішені усі важливі турнірні завдання на цей час і ця гра не має для неї великого значення то можливо її гравці не будуть сильно викладатися.
 3. Відсутність гравців. Гравці можуть не грати через дискваліфікацію або через травми. Відсутність важливих для команди гравців через ці причини може вплинути на якість її гри і кінцевий результат. Саме тому цей фактор дуже важливо враховувати.
 4. Статистика минулих зустрічей. Також роблячи передматчевий аналіз не зайвим буде подивитися на те як команди грали раніше між собою. Таке явище як фактор незручного суперника досить поширене у футболі.

Врахування усіх цих факторів дозволить вам краще розуміти які шанси на перемогу мають команди.

Ставки на футбол – популярні стратегії

Багато беттерів роблять ставки на спорт футбол використовуючи для цього різні стратегії. У наш час існує досить велика кількість таких стратегій. Зробимо огляд найбільш популярних серед них.

Мартінгейл (Догон)

Головна думка цієї стратегії досить проста. Розмір кожної наступної ставки необхідно збільшувати у два рози до того моменту поки ставка не виграє. Завдяки такому підходу є змога перекрити усі минулі програші та залишитися у плюсі. При цьому коефіцієнт подій на яку гравець буде робити ставки має бути не менше за 2.0.

Використовуючи таку стратегію обов’язково слід враховувати що вона як і будь які інші стратегії має свої ризики. Тому вірогідність втратити роблячи ставки по цій стратегії немалі гроші теж немала.

Також варто сказати що у такій стратегії велике значення має розмір першої ставки. Експерти рекомендують робити першу ставку у розмірі 1 – 2 % від наявного у беттера банкролу.

Драбинка

Ця стратегії підійде для тих гравців які віддають перевагу мінімальному ризику. Граючі по такий стратегії необхідно зробити першу ставку на подію коефіцієнт якої від 1.10 до 1.30. Якщо ставка опиниться виграшною то усі виграну суму необхідно поставити на іншу подію з приблизно таким же коефіцієнтом. Так треба продовжувати і далі.

Щоб стратегія принесла виграш гравець вирішує для себе яку кількість ставок по цій стратегії він зробить. Зробивши цю кількість ставок гравець забирає гроші собі і починає все з початку. Ризик у такій стратегії на перший погляд не великий але він є бо навіть події з коефіцієнтами від 1.10 до 1.30 можуть закінчуватися не очікувано.

Флєт

Це найбільш проста стратегія керування власним банкролом. Виходячи з неї гравець ставить одну і ту ж саму суму яке не змінюється в залежності від коефіцієнтів ті інших факторів. З такої стратегії рекомендують починати але слід зауважити що вона не гнучка тому через деяких час слід почати використовувати іншу стратегію.

Валуйні ставки

Валуєм у беттінгу називають ті події коефіцієнти яких неправильно були встановлені букмекерською конторою. Букмекери теж іноді помиляються встановлюючи неправильні коефіцієнти, беттери які досить непогано розбираються у футболі можуть помічати неправильно встановлені коефіцієнти і використовувати їх для отримання виграшу.

Прогнози на футбол

Ставки на футбол

Ще одне питання ке досить цікавить багатьох беттерів це прогнози на футбол від відомих експертів. У наш час прогнози на різні футбольні події досить поширене явище. У інтернеті можна знайти немалу кількість експертів котрі розповсюджують такі прогнози за гроші чи безкоштовно.

Чи варто користуватися такими прогнозами? Тут все залежить від кожного беттера але завжди слід пам’ятати що навіть дуже серйозні експерти нерідко помиляються роблячи прогнози. Крім того серед тих хто розповсюджує прогнози за гроші є немало шахраїв. Саме тому слід бути максимально уважним і довіряти тільки справжнім експертам.

Рекомендації по ставкам на футбол для починаючих беттерів

Якщо ви тільки починаючій беттер то щоб робити успішні букмекерські ставки на футбол вам можуть бути корисні наступні рекомендації:

 • Слід робити ставки лише тими грошима котрі вам буде не страшно у разі чого програти. Ні у якому разі не варто робити ставки на футбол тими грошима які необхідні вам для життя. Краще за усе виділяти на ставки деяку суму, наприклад, кожен місяць і ніколи не перевищувати її. Така сума буде називатися вашим банкроллом.
 • Робити ставки можна інтуїтивно, але у більшості випадків такі ставки не приносять очікуваного результату. Саме тому краще вивчити сучасні стратегії ставок та контролю банкролла і починати їх використовувати. Використання таких схем може значно підвищити вірогідність робити виграшні ставки.
 • Якщо ви програли декілька разів поспіль не слід намагатися будь за що відігратися. Навіть найкращі професійні гравці іноді програють, у цьому немає нічого несподіваного. Тому не слід піддаватися азарту, краще трохи відпочити і через деякий час знову спробувати зробити ставку.
 • Не відносьтеся до беттінгу навіть як до можливого джерела додаткового доходу. Ставки на спорт не можуть бути нічим іншим крім хобі. Саме тому і відноситися до них треба таким чином.
 • У тому випадку якщо ви тільки починаєте робити ставки на спорт не слід робити ставки у форматі лайв. Лайв ставки потребують значного досвіду від гравця. Саме тому починати завжди краще зі ставок прематч. Набравши необхідного досвіду у таких ставках можна через деякий час починати робити також і лайв ставки.

Слідування цим рекомендаціям убереже вас від крупних програшів та допоможе отримати задоволення від беттінгу.

Часті питання по ставкам на футбол у БК Фаворит

Стосовно ставок на футбол у букмекерській конторі Фаворит у шанувальників беттінгу найчастіше виникають наступні питання.

❓ Як почати робити ставки на футбол у Фаворит?

Щоб це почати робити треба створити обліковий запис, поповнити рахунок зручним способом, перейти у подію на яку ви бажаєте поставити гроші, натиснути на коефіцієнт результату (ставка буде додана у купон), перейти у купон, вказати суму ставки та підтвердити ставку.

❓ Чи можна робити ставки у букмекерській конторі Фаворит зі смартфону?

Для цього у БК Фаворит є все необхідне. Кожен клієнт контори може скористатися мобільною версією сайту або мобільним додаток. Завантажити мобільний додаток завжди є змога с офіційного сайту Фаворит. Мобільна версія і мобільний додаток успішно адаптують майже усі функції десктопної версії сайту БК Фаворит під сучасні мобільні пристрої.

❓ Які маржа та коефіцієнти на футбол у БК Фаворит?

Коефіцієнти для футболу у букмекерській конторі Фаворит вищі за середній рівень. Значення маржі залежить від того наскільки популярною є та чи інша подія. Середня значення маржі становить приблизно 4 – 8 %.

Ви також можете прочитати