Меню Закрити

Ставки на баскетбол у Фаворит Спорт

Баскетбол є одним з найбільш популярних видів спорту у світі. Особливо високою популярністю баскетбол користується у США. В Європі баскетбол також популярний але не настільки як у США. Ставки на баскетбол також користуються немалим попитом. Багато хто бажає укладати парі саме на цей вид спорту. Розберемося зі ставками на баскетбол більш детально.


Баскетбольні статті

Головні особливості ставок на баскетбол

favorit-bascketball

Щоб робити успішні ставки на баскетбол слід враховувати усі особливості таких ставок до яких можна віднести:

 1. Велика кількість рівновірогідних подій. Нічийний результат по половинам та чвертям гри а також по результату усієї гри зустрічається дуже рідко. Саме тому у більшості випадків букмекери навіть не дають змогу користувачам ставити на нічию у баскетбольних матчах.
 2. Команди грають дуже часто. Баскетбольні команди проводять приблизно по 2 – 3 гри на тиждень. Завдяки такий високий частоті бестери можуть зібрати усі необхідну статистично інформацію яка дозволить проаналізувати форму як усієї команди так і конкретного гравця.
 3. Невелика маржа для популярних змагань. По причині високої конкуренції на матчі НБА маржа звичайно досить низька. Також невелика маржа і на європейські баскетбольні змагання.
 4. Високі ліміти на НБА. З тієї причини що велика кількість крупних професійних каперів з США і не тільки робить ставки на баскетбол ліміти для ставок на ігри НБА дуже високі

Ці особливості вирізняють ставки на баскетбол від ставок на інші спортивні дисципліни.

Основні види ставок на баскетбол

У наш час ставки на баскетбол Україна беттери найчастіше роблять наступних типів:

 1. Результат. У більшості випадків гравці можуть поставити на два можливих результати – перемога першої команди (П1) та перемога другої команди (П2). Іноді у беттерів також є можливість поставити на нічию (Х).
 2. Фора. Під форою у баскетболі розуміється ставка на те що одна з баскетбольних команд отримає перемогу чи програю з деякою різницею по очкам. Гравець ставить на те що ця різниця буде більше чи менше деякого значення.
 3. Тотал. Ставки тотал це ставки на загальну кількість набраних очок у баскетбольній грі. Беттер намагається спрогнозувати буде загальна кількість набраних командами очок більше чи менше того чи іншого значення.
 4. Парний\непарний. Також іноді гравці можуть поставити на те парним чи непарним буде рахунок зафіксований по закінченню гри.
 5. Блок-шоти. Блокшотом називається блокування баскетболіста який атакує. Беттери мають змогу поставити на кількість блокшотів яка буде зафіксована у матчі.

Це найбільш популярні види ставок на баскетбольні матчі, які можна зробити у букмекерських конторах.

Передматчевий аналіз – головні фактори

Передматчевий аналіз дуже важливий для тих хто бажає робити прогнози на НБА на основі яких укладати потім парі. Щоб зробити грамотний аналіз варто враховувати наступні критерії.

Форма команд

Для кращого розуміння форми баскетбольної команди варто звернути увагу на її наступні статистичні показники:

 1. Результати останніх 5 – 7 ігор проведених командою.
 2. Середню кількість набраних очок у половинах та чвертях.
 3. Кількість порушень правил.
 4. Ефективність та кількість підборів, перехоплень та блок-шотів.
 5. Реалізація штрафних кидків.

Вивчення цієї статистики дозволить краще зрозуміти що можна очікувати від тієї чи іншої баскетбольної команди на паркеті.

Історія попередніх зустрічей

Експерти з баскетбольних ставок перед тим як робити ставки на баскетбол на гривні рекомендують звернути увагу на те як команди грали між собою раніше. Бо у деяких команд є особливо незручні суперники з якими вони традиційно грають не дуже гарно навіть якщо сильніше за них.

Мотивація

У спорті без мотивації нікуди і баскетбол не є виключенням. Саме тому слід звернути увагу які турнірні завдання вирішую та чи інша команда на цей час. Якщо команді дуже потрібна перемога то є немала ймовірність що вона буде намагатися її здобути і для цього гравці будуть викладатися на всі 100 %. Також якщо команда грає вдома це нерідко додає їй мотивації.

Відсутність деяких гравців

Нерідко у баскетбольних команд є лідери навколо яких формується гра усієї команди. Від форми таких гравців може багато що залежати бо саме вони набирають найбільшу кількість очок і виконують різні інші важливі дії у грі. Саме тому якщо з тієї чи іншої причини такі гравці відсутні це може дуже серйозно сказатися на усій грі команди.

Прогнози на баскетбол

favorit-sport-basketball

Ставки на баскетбол користуються великим попитом саме тому прогнози на баскетбол також дуже розповсюдженні. Такі прогнози нерідко складають експерти та професійні капери. У них вони часто обґрунтовують своє уявлення і думки стосовно майбутнього баскетбольного матчу статистичними показниками. Прогнози можуть розповсюджуватися як безкоштовно так і за певні гроші.

У багатьох беттерів виникає питання – чи варто користуватися такими прогнозами? Слід зауважити що такі баскетбольні прогнози та ставки насправді можуть бути корисними але лише у тому разі якщо вони зроблені справжніми експертами які добре розуміються на ставках на баскетбол. При цьому також слід враховувати що не один прогноз не може гарантувати те що він збудеться на 100 %.

Саме тому, якщо ви вирішили скористатися такими прогнозами вам слід впевнитися у тому, що людина яка їх склала дійсно експертом а не шахраєм який таким чином намагається заробити гроші на довірливих беттерах. Впевнитися у цьому можна, наприклад, якщо подивитися на минулі прогнози які робив цей експерт і те наскільки вони виявилися ефективними.

Як зробити ставку на баскетбол у БК Фаворит

Кожен бажаючий має змогу робити ставки на баскетбол у Фаворит Спорт. Щоб укласти парі на ту чи іншу баскетбольну подію у цій букмекерській конторі гравцю необхідно виконати наступну послідовність дій:

 1. Створити обліковий запис у БК Фаворит якщо у вас його ще не має у цій конторі.
 2. Внести гроші на баланс зручним варіантом (враховуйте що виводити гроші у Фаворит Спорт можна лише тим самим способом який використовувався для внесення депозиту).
 3. Перейти до лінії прематч чи лайв на баскетбол в залежності від того яку ставку ви збираєтесь робити та перейти у подію на яку бажаєте поставити.
 4. Натиснути на коефіцієнт того результату з яким на вашу думку закінчиться баскетбольна подія після чого ставка буде додана до купона.
 5. Перейти у купон, вказати розмір ставки та виконати підтвердження укладання парі.

Вище описано як робити ставки типу ординар. Якщо у вас є бажання зробити ставку експрес у такому разі слід додати до купону мінімум дві події а також обрати тип ставки експрес.

Ставки лайв на баскетбол у букмекерській конторі Фаворит

Баскетбол

Користувачі БК Фаворит мають змогу укладати парі не тільки прематч але і робити ставки на баскетбол live. Ставки лайв приваблюють багатьох беттерів тим що дозволяють у досить короткий час виграти немалу суму. Це стає можливим завдяки тому що у гравця є можливість зробити за один матч декілька ставок. Звичайно і шанс програти гроші у лайв ставках також немалий.

Лінія і розпис для лайв ставок на баскетбол у БК Фаворит досить широкі у розпису зазвичай є найбільш популярні варіанти ставок. Маржа у лайві вище приблизно на 2 – 3 відсотка ніж у прематчі. Для гравців також доступні прямі трансляції баскетбольних матчів.

Чому для ставок на баскетбол краще обрати Фаворит

Обрати букмекерську контору Фаворит для ставок на баскетбол слід через те що вона має досить велику кількість переваг. До таких переваг можна віднести:

 1. Непогані коефіцієнти. Маржа для ставок на баскетбол у БК Фаворит досить невелика тому коефіцієнти трохи вище за середнє значення на цьому ринку. Таким чином роблячи ставки у цій букмекерській конторі гравці можуть розраховувати на непогані виграші.
 2. Глибока лінія та розпис. Для шанувальників баскетбольних ставок БК Фаворит може запропонувати досить широку лінію та розпис. Для популярних подій кількість доступних маркетів може становити близько 300 або навіть більше.
 3. Бонуси Фаворит спорт за перше поповнення рахунку ( до 10 000 гривень), а також фрібет 500 гривень за реєстрацію. Крім цього Фаворит періодично проводить різні акції узяв участь у котрих можна отримати додаткові бонуси.
 4. Зручність ставок зі смартфону. Укладати парі на баскетбол та інші види спорту у БК Фаворит досить просто не тільки використовуючи для цього ПК але також і зі смартфону. Все через те що у цього букмекера є зручний та функціональний мобільний додаток та мобільна версія сайту.

Усі ці сильні сторони роблять букмекерську контору Фаворит непоганим рішенням для тих хто бажає ставити на баскетбол.

Рекомендації для тих хто бажає почати робити ставки на баскетбол

Якщо ви починаючий беттер і плануєте робити ставки на баскетбол чи вже почали це робити у такому разі наступні рекомендації можуть бути вам корисними:

 1. Використовувати для ставок на баскетбол потрібно лише ті гроші котрі вам не страшно буде втратити. Ні у якому разі не варто робити ставки тими грошима які необхідні вам для життя.
 2. У наш час існує досить багато стратегій ставок на баскетбол з якими варто ознайомитися. Стратегії дозволяють використовувати деякі статистичні закономірності та інші подібні фактори для того щоб підвищити ймовірність зробити ставку яке принесе виграш.
 3. Відноситися до ставок на баскетбол як і до ставок на інші види спорту варто як до хобі. Не варто вважати беттінг джерелом навіть додаткового доходу. Тому і до програшів на ставках варто відноситися максимально просто бо програші будуть у будь якому разі.
 4. Краще за усе ставити на ті баскетбольні змагання і матчі у яких ви дійсно розумієтеся.
 5. Якщо ви починаючий беттер то поки краще не укладати парі у режимі лайв. Все через те, що лайв ставки потребують немалого досвіду. Таким чином, краще накопити необхідний досвід на ставках прематч а вже потім переходити до лайв ставок.

Слідуючи приведеним вище рекомендаціям починаючи беттери зможуть краще контролювати свій банкролл та підвищать вірогідність зробити виграшну ставку.

Часті питання

Частіше за усе стосовно ставок на баскетбол у БК Фаворит беттерів цікавлять такі питання.

❓ На які фактори слід звертати увагу для передматчевого аналізу?

Найбільш суттєвими факторами у цьому випадку є – форма команд, мотивація, чи є відсутні гравці, історія минулих зустрічей команд між собою.

❓ Чи можна переглядати прямі трансляції баскетбольних матчів у БК Фаворит?

На сайті букмекерської контори Фаворит ведуться прямі трансляції деяких баскетбольних подій які доступні її користувачам що особливо зручно тим, хто робить ставки лайв.

❓ Чи можу я робити ставки на баскетбол зі смартфону у Фаворит?

Так, у букмекерської контори Фаворит є мобільна версія сайту а також мобільний додаток який завжди можна завантажити з офіційного сайту БК.

Ви також можете прочитати