Меню Закрити

Як робити ставки на удари у площину у футболі?

Футбол

Футбол у порівнянні з іншими видами спорту в букмекерських конторах представлений найширшим діапазоном предматчевих пропозицій ставок та ставок Лайв. Вся справа у різноманітності ігрових статистичних показників, які можуть бути предметами парі з букмекером.

Одним із таких статистичних показників є удари у площину. Маркети на удари в площину у більшості букмекерських контор можна побачити тільки на матчі топових Ліг та ігри збірних. Але це лише спрощує передматчеву підготовку до цього виду ставки, оскільки у топових лігах та матчах збірних набагато простіше спрогнозувати перебіг подій на футбольному полі. Не підсумковий результат, а саме загальна картина футбольного матчу – хто скільки атакуватиме, хто скільки битиме по воротах, хто як захищатиме свої ворота.

Даний матеріал допоможе розібратися в нюансах, які можуть виникнути при беттингу на удари в площину.

Особливості ставок на удари у площину

Удар у площину являє собою ситуацію, коли футболіст атакуючої команди виконав удар по воротах, в результаті якого:

  • стався гол;
  • цей удар відбив воротар (сейв воротаря).

Не вважається ударом у ворота, якщо м’яч після удару атакуючого влучив у штангу або перекладину, чи був заблокований захисником. Автогол теж не вважається ударом у ворота.

Спірний момент при підрахунку статистики ударів у площину воріт тільки по моменту, коли захисник виносить м’яч практично з лінії своїх воріт – іноді такі моменти зараховують в удар у ворота, іноді ні.

Варіанти ставок на удари у ворота

У передматчі зазвичай можна поставити на:

  • Результат матчу/тайму (П1/Х/П2). При ставці на результат необхідно вказати, хто виграє за статистичним показником ударів у ворота;
  • Тотал матчу/тайму. Сукупна кількість ударів у площину.
  • Тотал може бути загальним та індивідуальним для однієї команди;
  • Фора матчу/тайму. Перевага однієї команди по ударах у площину воріт над іншою.

На деякі матчі можна побачити маркети на удари у площину від конкретних футболістів. У лайві зазвичай той же набір маркетів, за винятком пропозицій щодо окремих гравців.

Варто зауважити, будь-яка гострота біля воріт однієї з команд зазвичай викликає тимчасове блокування прийому лайв-ставок на удари у площину воріт.

Цю обставину потрібно мати на увазі і намагатися робити ставки в момент, коли м’яч спокійно перепасовується у середині поля.

Як правильно аналізувати матчі

Існує досить популярна думка серед досвідчених бетторів, що абсолютно кожна букмекерська контора може помилятися у пропозиціях на удари в площину й там часто зустрічаються валуйні ставки. І вони в принципі мають рацію. Якщо грамотно спрогнозувати загальну картину того, що відбуватиметься на футбольному полі, то на ударах у площину воріт можна отримувати солідні виграші.

Як спрогнозувати можливий розвиток подій на футбольному полі? Потрібно проаналізувати та порівняти якість атаки та оборони суперників:

  • Чим більш кваліфіковані гравці півзахисту та атаки, тим більше шансів, що атакуючі дії цієї команди закінчуватимуться ударами у ворота суперника.
  • І навпаки, від кваліфікації гравців лінії захисту залежить, як часто і як небезпечно загрожуватиме воротам цієї команди атака суперника – наскільки щільно вони грають, наскільки грамотно займають позиції тощо.

Замість висновку

Спеціальних тактик і стратегій для ставок на удари немає – беттори завжди повинні орієнтуватися на вміння грамотно оцінювати поточний стан команд, свої логіку та знання, ну і звичайно ж на удачу.

Ви також можете прочитати