Меню Закрити

Ставки на наступний гол у хокеї

Ставки на наступний гол у хокеї

Для тих, хто любить ставити на хокей із шайбою, парі на того, хто закине наступну шайбу має бути дуже привабливим. Адже цей маркет дозволяє застосовувати різноманітні стратегії та тактики, щоб отримати підсумковий виграш. Експерти блогу Фаворит пропонують вашій увазі 2 варіанти стратегій / тактик ставок на наступний гол.

Ставка на наступний гол у хокеї

Сенс ставки інтуїтивно зрозумілий – треба вгадати команду, яка першою змінить рахунок, починаючи з конкретної хвилини у лайві.

Все начебто досить просто, але не зовсім. Адже хокей гра дуже динамічна і ситуація на майданчику може змінитися будь-якої миті. Навіть відвертий андердог здатний провести швидку атаку, яка може закінчитися вдалим кидком по воротах лідера. Але досвідчені беттори визначилися з певними тактиками, які зазвичай приносять успіх.

Редактори блогу Фаворит попереджають – стратегії, що наведені в нашій статті, не є керівництвом до дії або рекламою азартних ігор. Ми ділимося з вами інформацією, яка може бути корисною, але, як будь-яка інша азартна розвага, не дає 100% гарантії прибутку.

Метод Навздогін

Найпростіша та логічно зрозуміла тактика ставок на наступний гол. Але для «Методу Навздогін» буде потрібно досить пристойна сума банку. Адже він має на увазі у разі невдачі робити наступну ставку вдвічі більшу, ніж попередня. Наприклад, якщо ви поставили в БК Фаворит на перший гол гостей 100 грн, а рахунок відкрили господарі, то ставка на наступний гол від гостей вже буде 200 грн після рахунку 2:0 – 400 грн, після 3:0 – 800 грн, після 4:0 – 1600 грн. У підсумку рахунок 4:1 має забезпечити беттору, який витратив на ставки 3100 грн. загальний прибуток.

Щоб мати максимальну гарантію успішності беттингу «Методом Навздогін» потрібно правильно вибрати матч для ставок:

  • це має бути матч команд, де коефіцієнт на перемогу фаворита гри буде не нижчим за ×1.60 – брати матчі з однозначним фаворитом для цієї стратегії дуже небезпечно;
  • команда, яка йде у БК Фаворит “андердогу” має бути відносно забивною – її середня результативність має бути більше 1,5 шайби за матч + мінімум 10 попередніх матчів ця команда неодмінно відзначалася голом (бажано до рахунку 0:4);
  • букмекерський фаворит повинен мати певні проблеми в обороні – команда повинна пропускати в середньому більше 1,5 шайб за гру. В ідеалі, у фаворита на воротах стоятиме воротар-дублер.

У таких матчах ставка на наступний гол “андердога” буде однозначно вищою за ×2.00, а це означає, що беттор практично гарантовано виграє більше 100 грн за першої ставки 100 грн навіть у тому випадку, якщо “андердог” заб’є тільки тоді, коли програватиме 0 :4.

Тим не менш, редактори блогу Фаворит настійно не рекомендують ставити «Методом Догон», якщо фаворит матчу поведе в рахунку 4:0. Зазвичай після 0:4 гравці команди, що програє, упокорюються з поразкою і вже навіть не прагнуть навіть гол престижу забити. Краще програти на конкретному матчі 1500 грн та відігратися на інших, ніж продовжувати програвати на цьому матчі. Вмійте вчасно зупинитись.

Ставка перед більшістю

Дуже часто букмекери (у тому числі і БК Фаворит) із запізненням реагують на підняту суддею руку, що символізує майбутнє видалення. Під час “відкладеного штрафу” котирування на наступний гол не змінюються, а після зупинки гри різко зменшується котирування на наступний гол від команди, яка гратиме в більшості. Цим моментом можна скористатися, щоб зробити арбітражні ставки:

  • під час “відкладеного штрафу” ставимо на наступний гол команди, яка ось-ось гратиме в більшості;
  • коли БК зреагує на видалення, ставимо на наступний гол від команди, яка грає в меншості.

Завдяки різкому стрибку котирувань можна дуже швидко розрахувати розмір другої ставки (на того, хто гратиме у меншості), щоб отримати гарантований виграш при шайбі у будь-які ворота. В ідеалі, якщо видалення отримує явний лідер – тоді обидва коефіцієнта скоріш за все будуть більше ×2.20.

Увага. Редактори блогу Фаворит попереджають про два моменти:

  • за цією тактикою не варто грати в другій половині третього періоду при рівному рахунку – якщо до 50-й хвилині на табло рівність, то велика ймовірність дуже обережної гри до кінця основного часу;
  • букмекери, у тому числі БК Фаворит, дуже не люблять «вилочників» / арбітражників. БК починає різати ліміти для таких гравців. Щоб уникнути реакції букмекера на таку тактику, робити арбітражні ставки краще у двох різних БК.

Інші стратегії ставок на наступний гол у хокеї

В інтернеті можна побачити інші стратегії на цей букмекерський маркет. Але якщо у наведених вище двох тактиках ймовірність загального програшу невелика, то в переважній більшості інших інтернет-стратегій ризик програти дуже високий:

  • «Ставка на наступний гол від очевидного андердогу, який отримав чисельну більшість» – він банально може не забити, навіть якщо 5 хвилин гратиме 5×3. Мало того, він може навіть пропустити в більшості.
  • “Ставка на наступний гол від очевидного фаворита, який заробив вилучення” – навіть відверто слабкі команди періодично реалізують більшість.
  • “Ставка на наступний гол команди, яка за 2-5 хвилин до кінця основного часу виграє з різницею 1-2 шайби” – банальний розрахунок на гол у “порожні ворота”. Дуже небезпечно. По-перше, свій гол може закинути команда, що програє. По-друге, гола в “порожні ворота” може і не бути – або можливості не буде для атаки, або просто підведе точність кидка по “порожніх воротах”.

Ви також можете прочитати