Меню Закрити

Фаворит спорт Ставка без ризику – Як зробити Ставку Без Ризику на сайті favoritsport

ставки без ризику

Букмекерська контора Фаворит Спорт приймає ставки з 2014 року та користується великою популярністю серед українських беттерів. Букмекер пропонує своїм користувачам чимало різних бонусних винагород і регулярно проводить всілякі акції. Одним із бонусів є ставка без ризику. Розглянемо докладніше що представляє собою у Фаворит спорт Ставка без ризику і які особливості має цей бонус.


Що таке ставка без ризику

Сенс такої бонусної винагороди як Ставка без ризику досить простий. Гравець отримує певну суму грошей, які він може використати щоб робити онлайн ставки. Якщо зроблена ним ставка виявиться виграшною, то вона буде розрахована як звичайна ставка і беттер отримає грошову винагороду. У протилежному випадку, тобто якщо ставка програє, користувачеві повернуть гроші, які він поставив.

Як отримати бонусну винагороду Ставка без ризику

Щоб бонус Ставка без ризику Фаворит став доступним користувачеві букмекерської контори, йому необхідно зареєструватися на сайті БК або в мобільному додатку Фаворит Спорт. Бонусне заохочення буде нараховано автоматично протягом наступного дня після реєстрації. Розмір винагороди залежить від країни реєстрації, для українців максимальна сума бонусу становить 500 гривень.

ставки без ризику

Умови бонусу Ставка без ризику у БК Фаворит Спорт

Бонусна винагорода від букмекерської контори Фаворит Спорт Ставка без ризику має такі положення:

 • Гравець може зробити ставку як у форматі ординар, так і у форматі експрес. При цьому розмір коефіцієнта події як в ординарі, так і в експресі має бути не меншим за 1.5. Максимально допустимий коефіцієнт становить 5.
 • Найбільша сума ставки становить 500 гривень або 20 євро, 15 фунтів, 70 злотих, 300 молдавський лей.
 • Допускаються ставки як у форматі Лайв, так і у форматі Прематч. Можна укладати парі на традиційний спорт та на віртуальний спорт (віртуальний футбол, віртуальний баскетбол, віртуальний теніс та інші дисципліни).
 • Кожен користувач у рамках цієї акції має можливість скористатися бонусною винагородою лише один раз.
 • Після того, як ставка зроблена, гроші списуються з ігрового рахунку користувача. Якщо ставка не зіграє, у такому разі кошти буде повернено на рахунок беттера.
 • Нарахування бонусної винагороди Ставка без ризику відбувається протягом 24 годин з моменту реєстрації у БК Фаворит Спорт.
 • Використовувати бонусне заохочення можна лише протягом 10 днів з моменту його нарахування.
 • Адміністрація букмекерської контори Фаворит Спорт залишає за собою право змінювати умови цієї акції на власний розсуд.

Рекомендуємо уважно ознайомитися з правилами цієї акції, щоб після того, як отримати 500 грн бонус Фаворит у вигляді ставки без ризику розумно скористатися такою можливістю.

Як перевірити чи був нарахований бонус Ставка без ризику

Кожен користувач букмекерської контори Фаворит Спорт може перевірити чи була йому нарахована Ставка без ризику. Для цього необхідно виконати такі дії:

 1. Увійти до особистого кабінету.
 2. Перейти до розділу бонуси.
 3. Вибрати вкладку “Ставка без ризику”.

Якщо після цього на екрані з’явився бонус Ставка без ризику і лічильник зворотного звіту часу, протягом якого можна використовувати дану винагороду, це означає, що бонус Ставка без ризику (безпечна ставка в Фаворит Спорт) нарахований і гравець може ним скористатися.

Враховуйте, що для використання цього бонусу букмекерська контора дає 10 днів. Якщо протягом цього періоду беттер не зробить Ставку без ризику, то бонус просто “згорить”.

Як зробити ставку без ризику

Багатьох також цікавить відповідь на питання – як зробити ставку без ризику у Фаворит Спорт? Щоб зробити ставку без ризику в букмекерській конторі Фаворит Спорт користувачеві слід зробити такі операції:

 1. Авторизуватися в особистому кабінеті.
 2. Перейти в розділ зі ставками в прематчі або лайві, залежно від того, яку ставку хочете зробити.
 3. Вибрати спортивну дисципліну та подію на яку хочете поставити.
 4. Натиснути на коефіцієнт передбачуваного результату після чого подію додати в купон.
 5. У купоні вказати суму ставки, пересунути бігунок у положення “Зробити ставку без ризику”.
 6. Підтвердити укладання парі.

Як бачите, безпечна ставка на спорт відрізняється від звичайної ставки тільки тим, що в купоні необхідно пересунути повзунок у положення “Зробити ставку без ризику”. У всьому іншому це проста ставка на спорт.

У яких випадках користувачу може бути відмовлено в отриманні бонусу ставка без ризику

У деяких ситуаціях букмекерська контора Фаворит Спорт може відмовити своєму клієнтові у наданні бонусної винагороди “Ставка без ризику”. Найчастіше це відбувається з таких причин:

 • Під час верифікації дані з документів, що підтверджують особу користувача, не збігаються з персональною інформацією, вказаною самим користувачем.
 • Клієнт букмекерської контори Фаворит Спорт завів більше одного облікового запису, що повністю заборонено правилами БК.
 • Адміністрація БК підозрює користувача у шахрайських діях. У цьому випадку обліковий запис гравця може бути заморожений до з’ясування обставин.

При появі будь-яких питань щодо використання у букмекерській конторі Фаворит 500 грн бонусу користувач може звернутися до служби техпідтримки БК.

Інші акції для користувачів БК Фаворит Спорт

favorit-bonus

Бонусна винагорода Ставка без ризику доступна лише новим користувачам букмекерської контори Фаворит Спорт. Тому гравці вже давно зареєстровані у цій БК не можуть ним скористатися. Для таких клієнтів існують додаткові акції у Фаворит Спорт.

Щоб дізнатися про поточні акції, що проводяться букмекерською конторою, необхідно перейти до розділу “Акції” на офіційному сайті БК або в її мобільному додатку. Посилання на цей розділ завжди доступне у верхньому меню навігації.

На даний момент БК проводить такі акції, які доступні для постійних користувачів:

 • Експрес дня. Щодня експерти букмекерської контори Фаворит Спорт складають експреси. Якщо поставити на такий експрес і виграти, то коефіцієнт експресу буде збільшено на 10%.
 • Підвищені коефіцієнти. Періодично БК Фаворит Спорт надає своїм клієнтам перелік певних подій, на які можна поставити за підвищеним коефіцієнтом. Найчастіше це найпопулярніші спортивні події.
 • Турніри у Фаворит казино. У Фаворит Спорт нерідко проводять різні турніри. Найчастіше їх організаторами є компанії-розробники азартного програмного забезпечення. Нерідко такі турніри можуть мати чималі призові фонди.
 • Вітальний бонус. Такий бонус доступний тільки для нових гравців, які зробили перше поповнення. Розмір винагороди становить 100% від суми зробленого депозиту, але не може перевищувати 15000 гривень.

Крім описаних вище акцій, у БК Фаворит Спорт періодично проводяться й інші. Дізнатися про актуальні бонусні пропозиції в цій букмекерській конторі завжди можна в розділі Акції.

Рекомендації для тих, хто робить ставки на спорт

Як робити ставки в Favorit Sport

Щоб успішно ставити на спортивні події важливо враховувати безліч факторів. Наступні рекомендації можуть принести користь бетерам початківцям:

 • Ставки на основі інтуїції можуть бути виграшними, але зазвичай це відбувається не часто. Тому варто ознайомитись з основними стратегіями ставок та пробувати їх використовувати.
 • Робіть ставки на спорт лише тими грошима, які вам не страшно програти. У жодному разі не ставте кошти, необхідні вам для життя.
 • Найкраще укладати парі на ті види спорту та спортивні змагання в яких ви дійсно добре знаєтеся.
 • Допомогти збільшити можливість зробити виграшну ставку може грамотний передматчевий аналіз. З цієї причини краще робити такий аналіз з огляду на основні фактори – форма команд, історія очних зустрічей, чи є відсутні гравці, мотивація команд та інші.
 • Перед тим, як взяти бонус у букмекерській конторі, обов’язково уважно прочитайте його умови. Особливо варто звернути увагу на умови відіграшу бонусної винагороди (вейджер, термін, доступні події тощо).
 • Шлях до успішних ставок лежить через грамотну роботу з інформацією. Тому приділяйте увагу перегляду статистики, останнім новинам та іншим подібним даним.
 • Не ставтеся до ставок на спорт як до джерела заробітку. Ставки на спорт це лише хобі, тому важливо нормально ставитися до невдалих ставок, які в будь-якому випадку будуть.
 • Якщо у вас немає достатнього досвіду в беттінгу, в такому випадку не варто намагатися робити лайв ставки. Починати варто завжди з прематчу. Після того як ви зможете накопичити необхідний досвід, який дозволить вам оперативно реагувати на події, що відбуваються в матчі, можна переходити вже і до лайв ставок.

Дотримуючись наведених вище рекомендацій ви зможете підвищити ймовірність зробити ставку, яка принесе вам виграш.

Часті питання

❓ Чи можна скористатися бонусом Ставка без ризику за допомогою мобільного додатка Фаворит Спорт?

Така нагода є. Для цього в купоні необхідно поставити галочку навпроти пункту Ставка без ризику після чого підтвердити укладання парі.

Після того, як я зробив ставку без ризику кошти були списані з мого ігрового рахунку, так і має бути?

Так, все вірно. По правила цього бонусу під час укладання парі гроші списуються з балансу беттера як і у разі звичайної ставки. Якщо зроблена гравцем ставка не зіграє, гроші на баланс будуть повернуті. У протилежному випадку відбудеться розрахунок ставки.

Вже давно зареєстрований у БК Фаворит Спорт, чи можу я також скористатися бонусом Ставка без ризику?

Бонусна винагорода Ставка без ризику розрахована лише на нових користувачів букмекерської контори. Для постійних клієнтів є чимало інших бонусних заохочень. Дізнатися про поточні бонуси завжди можна, якщо перейти в розділ “Акції” на офіційному сайті БК Фаворит Спорт. Посилання на цей розділ є у верхньому навігаційному меню.

Протягом якого часу потрібно встигнути скористатися бонусом Ставка без ризику?

Скористатися цим бонусним заохоченням необхідно протягом 10 діб з моменту його нарахування.

Протягом якого часу повертаються гроші на рахунок гравця?

Якщо ставка без ризику зроблена користувачем букмекерської контори виявилася програшною, то гроші будуть повернуті на його ігровий рахунок протягом 24 годин.