Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
365 79 41
Оберіть житловий комплекс
Про комплекс
Новий житловий комплекс Urban Park знаходиться на вул. Магнітогорська, 5 в Деснянському районі міста Києва.

Житловий комплекс Urban Park в Деснянському районі столиці

Житловий комплекс Urban Park — новий проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», що розташувався в Деснянському районі міста Києва, уздовж вулиць Мурманської та Попудренка.

Назва житлового комплексу Urban Park, що перекладається з англійської як «міський парк» відображає дві сторони життя в ньому, які переплелися воєдино. З одного боку це динаміка міського життя з її розвиненою інфраструктурою, зручністю в усьому і сучасним урбаністичним підходом до розвитку території. З іншого — природний комфорт, який дарує природа. Близькість до лісу, мальовниче озеро, численні зони відпочинку і зелена внутрішня територія без машин в з'єднанні зі зручним транспортним розташуванням, близькістю до торговим, культурним і соціальним об'єктам, іншими перевагами життя у великому місті, породжує абсолютно новий для України тип житлового простору. Той самий місто-парк, в якому можна жити як в ритмі великого міста, так і в неспішному темпі відпочинку на природі.

Будівництво житлового комплексу розділене на 2 черги з житловими будинками, рестораном та дитячим дошкільним закладом. ЖК Urban Park — це сучасний комплекс комфорт-класу.

Проектом передбачено будівництво 10 житлових будинків з вбудованими приміщеннями, підземний паркінг. Територія житлового комплексу Urban Park — це єдиний простір для відпочинку, що розділений на функціональні зони: літній дозвільний центр із зоною барбекю та зоною настільних ігор; спортивні об'єкти, вуличні тренажери та скеледром; вуличні шахи; яскраві дитячі майданчики для дітей різного віку; велодоріжки та бігові доріжки навколо озера; майданчики для вигулу собак.

Таким чином, ми, з одного боку, створили різноманітність для жителів, з іншого — змогли максимально ефективно використати існуючий простір. У житловому комплексі Urban Park кожен метр «працює» на його мешканців!

Переваги житлового комплексу Urban Park
ресторан для жителів і гостей комплексу
технологія розумного будинку CLAP
власний підземний і великий гостьовий паркінг
реалізована концепція «двір без машин»
закрита упорядкована територія
мальовниче озеро на території житлового комплексу
власний дитячий садок
500 метрів до ТЦ «Даринок» та Арт-завода «Платформа»
600 метрів до станції метро «Лісова»
Схожі ЖК
Передзвоніть мені