Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
365 79 41
Оберіть житловий комплекс
Про комплекс
Новий житловий комплекс Urban Park знаходиться на вул. Магнітогорська, 5 в Деснянському районі міста Києва.
Новий житловий комплекс в Деснянському районі Києва

Житловий комплекс Urban Park в Деснянському районі столиці

Житловий комплекс Urban Park — новий проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», що розташувався в Деснянському районі міста Києва, уздовж вулиць Мурманської та Попудренка.

Назва житлового комплексу Urban Park, що перекладається з англійської як «міський парк» відображає дві сторони життя в ньому, які переплелися воєдино. З одного боку це динаміка міського життя з її розвиненою інфраструктурою, зручністю в усьому і сучасним урбаністичним підходом до розвитку території. З іншого — природний комфорт, який дарує природа. Близькість до лісу, мальовниче озеро, численні зони відпочинку і зелена внутрішня територія без машин в з'єднанні зі зручним транспортним розташуванням, близькістю до торговим, культурним і соціальним об'єктам, іншими перевагами життя у великому місті, породжує абсолютно новий для України тип житлового простору. Той самий місто-парк, в якому можна жити як в ритмі великого міста, так і в неспішному темпі відпочинку на природі.

Будівництво житлового комплексу розділене на 2 черги з житловими будинками, рестораном та дитячим дошкільним закладом. ЖК Urban Park — це сучасний комплекс комфорт-класу.

Проектом передбачено будівництво 10 житлових будинків з вбудованими приміщеннями, підземний паркінг. Територія житлового комплексу Urban Park — це єдиний простір для відпочинку, що розділений на функціональні зони: літній дозвільний центр із зоною барбекю та зоною настільних ігор; спортивні об'єкти, вуличні тренажери та скеледром; вуличні шахи; яскраві дитячі майданчики для дітей різного віку; велодоріжки та бігові доріжки навколо озера; майданчики для вигулу собак.

Таким чином, ми, з одного боку, створили різноманітність для жителів, з іншого — змогли максимально ефективно використати існуючий простір. У житловому комплексі Urban Park кожен метр «працює» на його мешканців!

Переваги житлового комплексу Urban Park
600 метрів до станції метро «Лісова»
технологія розумного будинку CLAP
500 метрів до ТЦ «Даринок» та Арт-завода «Платформа»
власний дитячий садок
мальовниче озеро на території житлового комплексу
закрита упорядкована територія
реалізована концепція «двір без машин»
власний підземний і великий гостьовий паркінг
ресторан для жителів і гостей комплексу
Схожі ЖК
Передзвоніть мені